"לא מבינה מה עשיתי איתו בכלל". דנינו (צילום: ברק פכטר)
"לא מבינה מה עשיתי איתו בכלל". דנינו (צילום: ברק פכטר)

(שי פרץ)

"אחת המתמודדות בתוכנית אמרה לי: 'תיזהרי מדודו. הוא בקשר עם האקסית שלו, הם קבעו שייפרדו רק לתקופת הצילומים ואז יחזרו. הוא לא נאמן'", מדווחת נטע דנינו, שזכתה בליבו של דודו אהרון בתוכנית "הרווק". "לא האמנתי לה. חשבתי שמצאתי את האחד". דנינו מוסרת את גרסתה בתגובה לראיון שהעניק אהרון למגזין פנאי פלוס שיצא היום (רביעי).

"אני הייתי בטוחה שאנחנו בזוגיות", היא מספרת, "ואז אני שומעת שהוא היה עם האקסית שלו במלון, שם הם צולמו מתנשקים. האייטם איכשהו נעלם בגלל היח"צ של התוכנית. אחר כך חברה משותפת סיפרה לי שהוא חוזר לאקסית שלו. ואנחנו עדיין ביחד! הוא נסע לאילת ולא הצטרפתי אליו, ואז אני מגלה שאפילו שם הוא היה עם בחורה אחרת. ולא אחת!"

מה יש לך להגיד לאקסית?

"שיהיה לה לבריאות. אם הוא היה איתה כל התוכנית, אז הוא בגד בה, כי הוא היה גם איתי. ואת זה הוא לא יכול להכחיש".

אז מה בעצם קרה ביניכם?

"תראה, זה לא שהוא לא רצה ואני התחננתי. אמרתי לו תמיד: 'אל תשלה אותי. אם אתה לא מרגיש, שים דברים על השולחן, לא קרה כלום, אנחנו אנשים מבוגרים. תכלס, אתה לא אהבת חיי, יש בך דברים שגם אני שוקלת', אבל לא מיהרתי לפוצץ".

אבל רצית להתחתן איתו, לא?

"לא! אני רציתי שהתוכנית תיגמר ואז נבדוק את הזוגיות, כי בזמן התוכנית היה הרבה לחץ, אסור להיפגש ואסור שיראו אותנו, אז היינו נפגשים בלילה, בשבתות, כשאנחנו לבד. ואז דודו התחיל להיעלם לי. בארבעה חודשים הוא נעלם שלוש פעמים בהיעלמות של גבר מניאק, אף פעם הוא לא אמר, 'תשמעי אני לא רוצה, לא מרגיש ולא סגור', התירוץ שלו תמיד היה קריירה ו'אני עובר משהו אישי במשפחה'".

הוא אמר שהוא בעניין של הזוגיות?

נטע מקריאה הודעות טקסט שאהרון שלח לה כשעוד היו ביחד: "אני רוצה שזה יצליח", כותב הרווק, "את שינית את כל תפיסת החיים שלי. אני יודע שתהיי מסוגלת להתמודד עם הכל, במיוחד עם המשפחה שלי".

"שתבין", ממשיכה דנינו, "היינו בזוגיות, פתאום הוא נעלם ואין הודעות, אין טלפונים, רק סינונים. שמעתי ממנו שוב בזמן צילומי ההשלמה של התוכנית. אמרתי לו, 'אני איתך סיימתי'. הוא התחנן במשך שבוע שניפגש לסיים את הדברים יפה. למה? הוא פחד מהכתבות, פחד שאגיד את האמת. הייתי אצלו יום לפני שהוא טס לאומן, הוא אמר לי, 'מגיע לך יותר טוב, החבילה שלי לא מגיעה לך'".

את מסכימה איתו?

"בטח! היום אני מסתכלת עליו ולא מבינה מה עשיתי איתו בכלל".

הראיון המלא - היום ב"פנאי פלוס"

"הוא אמר לי: החבילה שלי לא מגיעה לך". אהרון (צילום: לימור שיר)
"הוא אמר לי: החבילה שלי לא מגיעה לך". אהרון (צילום: לימור שיר)

 

רוצים עוד סיפורים בלעדיים על סלבס בארץ ובחו"ל? הקליקו כאן