• איתי שביט מ"עולם אחר" לוקח אותנו לטיול חורפי בלדאק שבצפון הודו - חבל ארץ מדברי, גבוה, ומושלג. הטרק, בן שמונה ימים, נעשה כולו על נהר הזנסקר הקפוא, והלינה נעשית באוהלים על גדות הנהר. בדרך אפשר ליהנות מנוף ייחודי הכולל מפלים קפואים, ולפני הטרק מתאקלמים במשך כמה ימים באזור לה, בירת לדאק.
  • נתי ישראלי, מורה דרך ומנהל "תיירות שומרון", מספר על הנוף הבראשיתי, המעינות, הכרמים והחוות חקלאיות שבחבל זה, השוכן לא רחוק מכפר סבא. המבקרים מוזמנים ליהנות מתצפית על מישור החוף, מאשקלון ועד חיפה, וכן לבקר ביקבי בוטיק ובתי קפה שנפתחו בעשור האחרון. כמו כן מומלץ לבקר בגן הלאומי סבסטיה, שומרון העתיקה, שם ניתן לבקר בארמונות של מלכי ישראל עמרי ואחאב וכן לבקר בשרידים של העיר הרומית שבנה.
  • רוצים לצלם בווידיאו בטיול או אירוע משפחתי? רוני חכם, מנכ"ל camera.co.il, רשת "קאמרה" בישראל, מספר על מצלמות וידיאו מסוגים שונים: מצלמת סמסונג המאפשרת צילום איכותי וכן שיתוף מיידי ברשת; מצלמות סטילז הכוללות אפשרות לצלם בווידיאו; וכן קטגוריה של מצלמות וידיאו קטנות באיכות מקצועית עם אפשרות לגיבוי באמצעות ווי-פיי. מצלמה נוספת היא מצלמה קטנה, איכותית ועמידה במיוחד המאפשרת לצלם גם מתחת למים.
  • סיימון בני, מצוות מדריכי "פגסוס", לוקח אותנו לגווילין, אזור בדרום מזרח סין, ואחד המקומות היפים בעולם. בין היתר, נהנים מהנוף הייחודי שהיווה השראה לציורים סינים רבים. העיירה יאנגשו שוכנת ליד הנהר ומציעה הצצה לחיים המסורתיים בסין ומפגש עם המקומיים. קצת מצפון לגווילין אפשר גם ליהנות מהנוף הייחודי של טרסות האורז.
  • אמיר אביטל, מנכ"ל "כוכב הצפון", GO TRAVEL Israel, הביא גאדג'טים לטיולים: תיק גב קל שמתקפל לגודל קטנטן, מעיל גשם שמתקפל ויכול להיכנס לכיס, נרתיק מיוחד למניעת גניבת המידע מהדרכון החכם, גרבי טיסה, רצועת קשירה למזוודה ועוד טיפים ואביזרים שייקלו על המטיילים.
  • בפינת "המדריך למדריך" אנחנו פוגשים את דניאל וקנין, מדריך טיולים לאפריקה, מ"החברה הגיאוגרפית", שמספר על אהבתו על טיול בנחלים בירדן, איזה שלושה דברים הוא חייב בטיול.