מקום שני: אסי עזר

 

אסי עזר, 34, נמצא בכל פינה בטלוויזיה. הוא מנחה את "האח הגדול", ינחה את "הכוכב הבא", עמל על סדרת טלוויזיה משל עצמו ומשתתף בפרסומות לחנות ענק.

 

>> בואו להיות חברים של פנא פלוס בפייסבוק

 

הוא כל כך קונצנזוס, שאפילו מצה עם שוקולד ופינק פלויד משקשקים שמא יגנוב להם את הטייטל "הדבר־הזה־שכולם־אבל־כולם־ממש־פאקינג־אוהבים־אז־אל־תגידו־שום־דבר־רע־עליו".

 

יותר מזה שהוא יפה (והוא יפה, על זה אין בכלל עוררין), הוא הדבר הכי נכון שקרה לעולם השואוביז בשנים האחרונות, ואחד האנשים שעובדים הכי קשה בתעשייה.

 

השנה החלטנו לפרגן לו במיוחד בגלל הזוגיות החדשה, הקריירה שנעה עוד צעד קדימה ובגלל שהוא פשוט מוצלח בכל דבר שהוא עושה. עד כה.

 

לעזר אנחנו מאחלים בדיוק את מה שהוא מאחל לעצמו: חופשה של חודש או חודשיים אחרי הנחיית "הכוכב הבא", כדי שלו לא יימאס לגמרי מהעבודה וכדי שלנו תהיה הזדמנות להתגעגע קצת.

 

מה יפה בו: הפנים המסותתות, הגיק שיק שמאוד מחמיא לו.

 

מה נכון בו: היכולת להיות מתוק ומצחיק מבלי להיות מעיק, גם כשהוא מנחה תוכנית – שבואו נודה באמת – היתה די מעיקה בעונתה האחרונה.

 

אף אחד לא מושלם: נוטה למחזר בדיחות (המילים "צדקקקקקקק!" ו"האשטאג" מבקשות שתניח להן).

 

** את הרשימה השנה מלווה פרויקט צילומים בשם "הלוואי והייתי", כשכל אחד מהנבחרים מביע משאלה ומספר מה היה רוצה להיות. הפרויקט כולו מוקדש באהבה לילדי עמותת "משאלת לב",שמגשימה משאלות של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. לתרומות ולהתנדבות: 09-7602848.

 

אהבה חדשה ומבטיחה. אסי עזר עם בן הזוג אלברט (צילום: אורן בירן וערן שהרבני)
אהבה חדשה ומבטיחה. אסי עזר עם בן הזוג אלברט (צילום: אורן בירן וערן שהרבני)

 

"אהבה היא הדבר החשוב בעולם"

 

מה חלמת להיות כילד?

"לא חלמתי. בתמונה שלי כתבתי הלוואי והייתי יותר שליו ורגוע. אני איש מאוד חרדתי. כל דבר נראה לי כמו סוף העולם, כל כאב בגרון - מחלה סופנית. כל דבר שקורה אני מוציא מפרופורציות ומלחיץ את עצמי. איש שלא יודע ליהנות מהרגע, מהתהליך, רק מהתוצאה".

 

אם לא היית מנחה טלוויזיה, מה היית?

"אני מניח שהייתי שחקן כושל. התשובה היא די נוראית, כי בחיים לא בער בי שום דבר אחר חוץ מלהיות זה.

 

"אני מניח שהשנה הקרובה הולכת להיות השנה העמוסה בחיי, בעצם כל השנה האחרונה שלי היא פיק בקריירה, אז אני לא יודע אם זה יכול להשתפר יותר. אני מניח שמכאן זה יכול רק להידרדר ולהתחיל לשעמם. ואז אני לא יודע מה אעשה במקום. זו הצרה".

 

מיהו בחור החלומות שלך?

"קראתי הבוקר שוונטוורת מילר יצא מהארון כמחאה על מה שקורה ברוסיה - הוא היה אמור להגיע לשם עם סרט שלו והוא לא יגיע. זה מאוד ריגש אותי.

 

"זה מישהו שאני מעריץ המון שנים, למרות שלא ראיתי פריים אחד מ'נמלטים'. לפני שנה גיליתי שהוא כותב סרט חדש וזה בכלל ריגש אותי, כי זה אומר שיש לנו מאפיינים מקבילים בחיים. הוא עשה לי סגירת מעגל כשהוא יצא מהארון".

 

מה יעד החלומות שלך?

"אני מת לסיים את 'האח' ואז את 'הכוכב הבא' ולצאת לחופש. נדרתי נדר שחודשיים שלמים אני לא אעבוד יום אחד, דבר שלא קרה ב־10 השנים האחרונות. לא היה יום אחד שלא עבדתי בו. גם כשהייתי בחופש בתאילנד לקחתי איתי מחשב כדי לעבוד על התסריטים של הסדרה.

 

"אני רוצה חודשיים שבהם בן זוגי ואני נוסעים לטיול ברכב ממדינה למדינה ורק נהנים מלהיות ביחד".

 

יש משאלה שאתה פוחד שלא תתגשם?

"כן. אני כרגע מתפלל בכל ליבי שהבחור שמלווה אותי בשנה האחרונה יהיה הבחור שילווה אותי לעד, ואני מאוד מקווה שזה יתגשם. אהבה מבחינתי היא הדבר החשוב בעולם, יותר מהכל, ואני נורא רוצה שהחלום הזה יישאר ככה, בדיוק כמו שהוא עכשיו".

 

מה אתה מאחל לכולנו לראש השנה?

"אני מאחל לנו את מה שכולנו מאחלים - שנפתח פתח למשא ומתן עם הפלסטינים. אני מקווה שאזרחי ישראל טיפה ישחררו אחיזה מעקרונות שכולנו מבינים שאי אפשר לעמוד בהם, כדי להצליח להביא שלום אמיתי למען הילדים שלנו.

 

"נשמע כמו נאום של ראש הממשלה, אבל לצערי ראש הממשלה לא אומר אותו, אז מישהו אחר צריך להגיד אותו".

__________________________________________________________________________________________________________

 

 

היפים והנכונים:

 

 

>> מי עוד מככב ברשימת "היפים והנכונים"? לחצו כאן ותגלו