לא שאין מספיק סיבות טובות לדבר עליה גם ככה, עם הנסיקה המטאורית של "כתום זה השחור החדש", ללא ספק הלהיט הענק של הקיץ, אבל בימים האחרונים שמה של לורה פרפון מוזכר רק בהקשר אחד: החתונה של אשטון קוצ'ר ומילה קוניס.

 

אחרי שנה של רמיזות, שמועות ומה לא, עושה רושם שפליטת פה אחת (מכוונת או לא, על זה ננסה לענות בהמשך) של פרפון הציתה את הדמיון של אמריקה כולה, שמפנטזת על החתונה הזו מאז סיימו קוצ'ר את קוניס את המופע של שנות ה-70 והחלו לככב במופע של שנות האלפיים. "הם בהחלט יתחתנו", אמרה פרפון בראיון לאמ.טי.וי השבוע כשנשאלה על הזוג, "השאלה היחידה היא מתי".

 

 

ואת התשובה לשאלה הזו, לצערם של בני הזוג וכל התקשורת האמריקאית, יודעת רק אישה אחת בלבד: דמי מור. ולה, אגב, אין שום אינטרס שזה יקרה בזמן הקרוב.

 

חתונת הדמי

 

הגילוי של פרפון (החברה הטובה ביותר של הזוג בימים כתיקונם, יש לציין) הוא כנראה לא מקרי, וכנראה נעשה באישורם של בני הזוג בניסיון להפעיל לחץ נוסף על דמי מור, שמתעקשת לקבל את חלקה לאחר הפרידה המתוקשרת מקוצ'ר לפני כשנתיים. ואת המהפך הזה, שבו מור הפכה מהבחורה הנבגדת והכואבת לדמות הרעה בסיפור הגירושין הזה עוד יצטרכו ללמד בבתי ספר לתקשורת, כיוון שהוא לא פחות ממבריק.

 

את הפרידה אתם בוודאי זוכרים. אשטון נתפס בקלקלתו עם בחורות צעירות מדמי מור, הואשם בבגידות, שבר את ליבה של דמי המסכנה והפך, איך לא, לאיש השנוא ביותר באמריקה. הפרידה הגיעה דווקא לאחר פריחה מסויימת בקריירה שלו והציבה אותו בנקודת שפל בה למעט "שני גברים וחצי" לא השתתף בדבר, אחרי שהתרגלנו ממנו להספק מכובד של שני סרטים בשנה. הקריירה של קוצ'ר, וסימן השאלה הענק שריחף מעליה, רק התגברה נוכח הביקורות הקשות על קוצ'ר כוולדן שמידט, מחליפו של צ'רלי הרפר, שאותו גילם כמובן השחקן צ'רלי שין, והיה נראה שאחרי שנים של טיפוס במעלה השדרה ההוליוודית, קוצ'ר בהחלט נמצא בדרך הנכונה לצלילה למטה. ואז הגיעה מילה קוניס, והכל השתנה.

 

 

תרשה לה לבוא לחתונה? דמי מור ובתה, רומר וויליס (צילום: gettyimages)
תרשה לה לבוא לחתונה? דמי מור ובתה, רומר וויליס (צילום: gettyimages)

 

כשקוניס וקוצ'ר התחילו לצאת יחד (בתיווכה, בעידודה ובשידוכה של פרפון, אגב) הם נראו כזוג המוזר והמוכר יחד. מצד אחד, את סוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים כולנו בילינו בציפייה שהשניים הללו יבינו שהם נועדו אחד לשני, לפחות כג'קי וקלסו. מצד שני - האישה הסקסית ביותר בעולם (פעמיים) והבוגד העלוב שזנח את דמי מור?! זה לא היה נראה כמו שילוב הגיוני, אבל לגורל, אתם יודעים, דרכים משלו.

 

המתקפות שנחתו על הזוג בהתחלה (הגדיל לעשות אתר פרז הילטון, שהציב שעון ענק בכל ידיעה עליהם שבדק כמה זמן קוצ'ר יצליח שלא לבגוד בזוגתו החדשה) שככו די מהר ואמריקה, כך נדמה, אימצה בחום את השניים. טוב, לא כל כך בחום, שהרי על אפיזודת ההשמנה של קוניס כולם נהנו לדווח, לצלוף בה ולהאשים את קוצ'ר בכל העניין, אבל בתהליך דומה מאוד לזה שעברו בראנג'לינה, גם קוניס את קוצ'ר הפכו תוך שנה מקוריוז שכל מדורי הרכילות נהנים להשתעשע בו לדבר האמיתי. וכששמועות על חתונה, שנפוצו כמה וכמה פעמים בעבר התחילו להתפזר לכל עבר, התקשורת כבר שינתה טון לגמרי.

 

אבל קוצ'ר, כאמור, לא יכול להתחתן עם קוניס מבלי להשלים את הליך הפרידה מדמי מור. וזו, מסתבר, לא מתכוונת לתת לו ללכת כל כך מהר. ומסיפור גירושין שעל הנייר היה צריך להיות די מהיר ופשוט (לשניים אין ילדים) הוא הפך לאחד מסיפורי הגירושין המלוכלכים ביותר בהיסטוריה ההוליוודית. ועכשיו, משנחשפו הכוונות לחתונה, אתם יכולים לסמוך על מור שהוא יהפוך מלוכלך אפילו יותר.

 

תמונות עירום ועשרה מיליון דולר

 

סלע המחלוקת בין מור וקוצ'ר הוא חברת ההשקעות של קוצ'ר, "איי-גרייד", שהכניסה לו כעשרים מיליון דולר בשנת 2012. קוצ'ר טוען - ובצדק - שאת הכסף עשה אחרי הפרידה. מור טוענת - גם היא בצדק - שאת ההשקעה עצמה הוא עשה עוד בזמן שהיו ביחד, ולכן מגיע לה חצי. היות ומור היא מומחית לא קטנה בעשיקת בעלים לשעבר (לפרטים פנו לברוס וויליס) יש להניח שהיא תראה כמה מיליונים טובים גם מהעסקה הזו. אבל קוצ'ר לא מתכוון לוותר בלי קרב: "אשטון עשה את הכסף הזה אחרי שהם נפרדו, והוא לא חושב שהוא חייב לה את הכסף שהיא מבקשת", אמר מקור המקורב אליו לאתר "גוסיפ".

 

אלא שבחודש האחרון העלתה דמי מור מהלך במאבק נגד קוצ'ר, כאשר מגזין "סטאר" הנחשב פרסם שהאישה לשעבר ערכה מסיבה בביתה לחברים קרובים (ולא כל כך קרובים) ובהם הראתה תמונות של, ובכן, החבילה של אשטון קוצ'ר וטענה בפני הקהל שהוא "ממש לא המאהב המצוייד ביותר שאי פעם היה לה". אחת הנוכחות במסיבה סיפרה לסטאר שאלו "אכן היו תמונות מביכות וממש לא מרשימות, במיוחד אם אתה אשטון קוצ'ר". אאוץ'.

 

 

יכול להמשיך לחייך? אשטון קוצ'ר (צילום: gettyimages)
יכול להמשיך לחייך? אשטון קוצ'ר (צילום: gettyimages)

 

זאת ועוד, המגזין "נאו" דיווח השבוע שמור עושה מסיבת גירושין מקוצ'ר תחת הכותרת "הישרדות". היא תגיש "משקאות חופש" (משקאות אלכוהוליים עם שמות כמו "פונץ' החירות") ומתכוונת למכור את כל החפצים של קוצ'ר שנשארו אצלה בדירה. ממש לא נתפלא, אגב, אם השלב הבא יהיה שמור תבתר את קוצ'ר ותחביא את גופתו באיזה מקרר, שכן נראה שהבחורה (שאגב, יוצאת עם וויל הניגן בן ה-30) פשוט איבדה את זה לגמרי.

 

וקוצ'ר? הוא שומר על שקט תעשייתי כמעט מפתיע בשנה האחרונה (מהפך של מאה שמונים מעלות למערכת היחסים שלו עם מור), ומטפס לגבהים שטרם הגיע אליהם. הסרט החדש שלו, "ג'ובס", המבוסס על סיפור חייו של סטיב ג'ובס עומד לצאת לאקרנים בחודש הבא ולהפוך ללהיט בטוח, כמו גם דיווחים מהסט שקוצ'ר הראה צד רציני ואחר בו, צד שלא נראה מעולם. על פי עובדי הסט בילה קוצ'ר שלושה חודשים (!) מחייו בניסיון לחקות את ההליכה של סטיב ג'ובס עד שהגיע לחיקוי הנכון, וגורמים בהפקה אמרו ש"הוא מבין שזו הזדמנות של פעם בחיים, והוא עובד קשה כמו שלא עבד מעולם".

 

יחד עם היציבות בנתוני "שני גברים וחצי" (העונה האחרונה של צ'רלי שין השיגה ממוצע צופים של 12.73 מיליון, שתי העונות בכיכובו של קוצ'ר השיגו ממוצע של 14.21 מיליון, עלייה דרמטית ביותר), חידוש ל"אפקט הפרפר" המיתולוגי כמעט עשור אחרי שיצא לקולנוע וחוזה פרסום בשווי עשרה מיליון דולר עם דל מחשבים (חוזה הפרסום הראשון שלו מאז הפרידה עם מור) אפשר להגיד שקוצ'ר שוב על הסוס, ואולי אף יושב גבוה יותר ממה שישב אי פעם.

 

וקוניס? נו, היא אף פעם לא ירדה מהסוס הזה. מדובר באחת הבחורות העסוקות בהוליווד, שחוץ משמועות על כך שהיא עומדת להיות אנסטסיה סטיל ב"חמישים גוונים של אפור" היא מצלמת כעת את הסרט "יופיטר מתרומם" של האחים וואשובסקי האחראים, בין היתר, גם על טרילוגיית מטריקס. ומתחתנת עם בן הזוג הראשון שלה מהטלוויזיה. אם, כאילו, דמי מור תרשה לה אי פעם.

 

חתונת שנות השבעים

 

אלו, אגב, בדיוק הרזולוציות שאליהן הסיפור הזה הגיע: קרב אישי בין דמי מור למילה קוניס, לפחות על פי התקשורת. כל בקשת עיכוב בגירושין של מור נתפסת כמשהו אישי נגד קוניס, ואם תוסיפו לכך את הבקשות של קוצ'ר לסיים את ההליך כמה שיותר מהר ואת הסירוב העיקש של מור להתפשר תקבלו תמונה מאוד ברורה באיזה צד נמצאת התקשורת האמריקאית.

 

 

התקשורת האמריקאית בצד שלה. מילה קוניס (צילום: gettyimages)
התקשורת האמריקאית בצד שלה. מילה קוניס (צילום: gettyimages)

 

אבל לא רק התקשורת האמריקאית נדרשת לסיפור, אלא גם כוכבי "המופע של שנות ה-70", שרובם ככולם הפכו לכוכבי ענק. קוניס וקוצ'ר הם כמובן ראש החץ של הסדרה, אבל לורה פרפון עכשיו נמצאת בכותרות יותר משניהם ביחד בעקבות תפקידה החדש והמעולה כאלכס ווס, דני מאסטרסון מככב בסדרה המעולה "גברים בעבודה" שסיימה לא מזמן את עונתה השנייה וגם טופר גרייס הפך לכוכב סרטים הוליוודי מן המניין. והחבורה, שבניגוד ללא מעט חבורות טלוויזיוניות אחרות, נשארה בקשר צמוד ביותר ומרבה להסתובב יחד, יוצאת למתקפה כמעט חזיתית מאז החלו השמועות על החתונה להתגבש.

 

"אנחנו לא יכולים לחכות", אמרה פרפון, וחשפה שהיא תהיה השושבינה של קוניס ואילו ווילמר ולדרמה (פז) יהיה אחד מהשושבינים של קוצ'ר. גם לשאר החבורה, דיווחה פרפון, יש כוונות לקחת חלק פעיל בחתונה, שכבר זוכה לכינוי "חתונת שנות השבעים" בעיתונות.

 

עוד נחשף בתקשורת שקוצ'ר התקשר ללא אחרת מביתה של מור, רומר וויליס, וביקש ממנה להיות שושבינה בחתונה המתקרבת. וויליס, על פי הדיווחים, שמחה מאוד, ועכשיו הכל תלוי באישור של אמה, שלא ממש מתכוונת לתת אור ירוק, ובהחלט זוכה להזדמנות לצאת האישה הרעה מעוד כיוון אפשרי.

 

בינתיים, כאמור, התכוננים לחתונה נמשכים במרץ כאשר השניים מתכוונים להינשא בחתונה מצומצמת באחוזה אנגלית, כאשר מספר הנוכחים לא יעלה על חמישים. "החתונה תהיה מדהימה", אמר מקור המקורב לשניים, "אבל קטנה מאוד. זה יהיה רק אשטון, מילה, וכמה חברים קרובים". לשאלה מתי זה יקרה ענה המקור: "מתי שדמי תרשה להם".