עם הקיץ המהביל והמיוזע שהולך להיות כאן, "סיטי ספארי" הוא כנראה שם מתאים מאוד לקולקציית איפור קיצית. ובכלל זה דימוי לא רע: אחרי הכל, העיר היא הספארי של בני האדם.

 

>> עוד אופנה? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

 

סיטי ספארי. נצנוצים בהירים
סיטי ספארי. נצנוצים בהירים

 

כאשר פיתחו המאפרים הבכירים של חברת פופה מילאנו את המראה, הם חשבו על נשים אורבניות שסדר היום שלהן נע בין דרישות הקריירה לפגישה עם חברות בבית קפה ולחוף הים, כמובן. הם קיבלו השראה מאווירת הספארי היצרית עם העידון האורבני.

 

המראה של חברת פופה מילאנו מבוסס על צבעים בנצנוץ מתכתי עם גוונים בהירים והוא נראה מצויין על מלכת היופי יטאייש (טיטי) איינאו, שהגיעה בבוקר (אביבי דווקא) לסטודיו של הצלם איתן טל.

 

המאפר הראשי של פופה מילאנו, רונן שטיינר, פותח את קופסת הקולקציה ומתוכה מתנצנצים המוצרים: צללית במרקם קרם, עפרונות ללא חידוד וגלוסים בהירים. מאחת הצלליות, בגוון תכלת טורקיז, הוא משרטט לטיטי קו עין מעובה שמדגיש את הצבע השחום של עורה ועיניה.

 

בולטים במיוחד בקופסה האיי ליינרKILLER KAJAL (כחל קטלני) והלקים היפים בגוונים אופנתיים מפוקסייה ועד קרמי-זהוב.

 

אחרי האיפור טיטי נכנסת לחדר ההלבשה ויוצאת בשמלה בהדפס שחור לבן. על רקע הפרווה המנומרת היא מורחת את הלק בגוון Tribal. "אהבתי", היא מחייכת.

 

מראה סיטי ספארי מושלם: מנצנץ בצלליות וגלוס בהירים, רק העיניים מודגשות ב-City Safari Blue.

 

ההרשמה לתחרות של השנה הבאה מתחילה!

 

יריית הפתיחה היא בדף הפייסבוק של התחרות באפליקציה מגניבה במיוחד. מייד נוסיף פרטים אבל קודם הקריטריונים: בתחרות מלכת היופי של ישראל יכולה להשתתף רק מי שהיא אזרחית ישראלית, בגובה 1.70 מ' ומעלה, בגילאי 17 וחצי עד 23.

 

את מתאימה? מצויין. מי שרוצה להציג מועמדות מוזמנת להעלות לדף שלנו תמונה. מדי שבוע תבחר הנהלת התחרות את המועמדת המתאימה ביותר, והיא תוכל להיכנס ישירות לשלב חצי הגמר במיונים!

 

מי ששלחה תמונה ולא נבחרה - עדיין יכולה להשתתף במיונים שיתחילו בהמשך.

 

אז אם החלום שלך הוא להשתתף בתחרות, היכנסי לכאן וקבלי את כל הפרטים.

 

 

אפליקצית הרישום לתחרות בדף הפייסבוק שלנו
אפליקצית הרישום לתחרות בדף הפייסבוק שלנו

_________________________________________________________________________________________________________

 

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: