"אנחנו לא חברים אבל אני לא שונא אותך". שחר (מימין) ועזר (צילום: רפי דלויה, רועי חביב)
"אנחנו לא חברים אבל אני לא שונא אותך". שחר (מימין) ועזר (צילום: רפי דלויה, רועי חביב)

(יוני פרוים)

רון שחר , מנחה "המרוץ למיליון" יצא היום (רביעי) בפייסבוק נגד אסי עזר , אחד ממנחי "האח הגדול", בעקבות פרשת הדחתו של רוני מיילי מהתוכנית. לשחר, מתברר, יש ביקורת על התנהלותו של עזר, והוא נותן לה ביטוי.

"באתרי האינטרנט מפורסמות תמונות של מר רוני מיילי מצטלם כגיבור ישראל, כוכב, מגה סלב, על חוף ימה של תל אביב, עם ילדים, הורים ובגירים אחרים. מאוד קומם אותי!!" כותב שחר. "האם 'הגיבור הלאומי' של הפח ממנו יצא, ראוי לכבוד והערצה? מה יגיד על זה אדון אסי עזר שמתראיין וצועק בכל אוזן כי לא איים בהתפטרות (כאילו היה מדובר בראש הממשלה או שר בכיר)? נכון, גם אני מנחה תוכנית מציאות. נכון, גם אותי ואת משתתפי התוכנית שלי ניתן ורצוי לבקר. אבל כשמנחה הפח הענק צווח בכל מקום שהוא חולם להיות הסלב עם הכי הרבה עוקבים באינסטגרם ובפייסבוק, כשהוא מצייץ כל כמה דקות כדי לשמר מעמדו הרם כמגה מגה סלב, או אז, אל לנו להתפלא כי גם רוני מיילי הופך לגיבור עם. אני מקווה בשבילכם שאתם מספיק חזקים לעמוד בפני ילדיכם ולומר לו: עד כאן! זו טלוויזיה מקולקלת שתקלקל גם אותך. שתביא אותך לעיוות המילה ׳גיבור תרבות׳ ו׳מפורסם׳'. ולאדון עזר היקר, אין לי נגדך באישי. אנחנו לא חברים אבל אני לא שונא אותך. כן אומר שחבריי הגאים לא תמיד וכמעט אף פעם לא גאים במהלכיך".

"חבריי הגאים לא גאים במהלכיך". הפוסט של שחר (מתוך פייסבוק)
"חבריי הגאים לא גאים במהלכיך". הפוסט של שחר (מתוך פייסבוק)

בפוסט נוסף, שפורסם מאוחר יותר, כתב שחר: "למען הסר ספק! אני חושב שאסי עזר מנחה טוב שעושה יופי של עבודה ב'אח הגדול'. הפוסט שלי הוא ממש לא על יכולותיו המקצועיות".

עזר עדיין לא הגיב לדברים. אולי זה עוד יקרה.