על אף הפרסומים השונים על מועד חתונתה של אניה בוקשטיין, אפילו היא עדיין לא יודעת לנקוב בתאריך מדוייק. ההצעה מבן זוגה דותן וינר התקבלה כבר בחודש ינואר האחרון, אך לנוכח לוח הזמנים הצפוף העומד בפניה בזמן הקרוב, האירוע עצמו צפוי להתקיים לקראת סוף הקיץ. אז מה חשוב יותר מאשר ללבוש שמלת כלה?

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

 

אחרי ארבע שנים של עבודה מאומצת, בהם כתבה והלחינה שירים פרי עטה, בוקשטיין חברה למפיק המוסיקלי ג'וני גולדשטיין ומוציאה בקרוב את אלבום הבכורה שלה. הופעה אחת לחברים ומשפחה קרובה היא כבר ערכה, ובתכנון להופיע עם החומרים החדשים גם בפני הקהל הרחב.

 

בנוסף, היא משמשת כשגרירה בישראל של מותג הקוסמטיקה דרמלוג'יקה, לוהקה לתפקיד בסדרה "עממיות" של נאור ציון לצד רותם זיסמן, מלי לוי ונטע גרטי. בנוסף, בתום תקופת חזרות, בימים אלו היא שרה ומשחקת במחזמר הקלאסי "צלילי המוסיקה" בתפקיד מריה. מבחינתה השילוב בין משחק ושירה הוא טבעי ומקווה שגם הקהל יחווה זאת כך, כל זאת בידיעה שבסופו של דבר היא "צריכה לעמוד במבחן התוצאה". בשער מגזין "לאשה" היא חושפת איך עוברת עליה התקופה הזו, למה היא לוקחת את הזמן בכל מה שקשור בארגון החתונה ומדוע בחרה להשקיע בכיוון נוסף בחייה.