>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

 

משפחת טייב

 

קשר משפחתי: שתי אחיות מתוקות, שתפסו טרמפ על ההצלחה של האחות הגדולה והמוכשרת

 

משפחה לא בוחרים: נינט טייב הזמרת המיוחדג'ת, סופיה טייב הפאשניסטה בהתהוות ואסתי הצעירה שמנסה את מזלה בעולם הדוגמנות.

 

איך נראית ארוחת שישי: אמא מרסל מגישה אל השולחן את המטעמים שלה, בעוד נינט וסופי מנשנשות עלי חסה ומתכננות את טקס הפרחת היונים בחתונה המתקרבת.

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי נינט היא בערך הבחורה היחידה במזרח התיכון שמנסה לעשות רוק'נ'רול. וחוץ מזה, המטעמים של מרסל נשמעים סופר דופר.

 

משפחת אטיאס

 

קשר משפחתי: שתי אחיות כמעט מושלמות

 

משפחה לא בוחרים: וחבל. כי אז בטוח קרובות המשפחה של שני ומורן אטיאס היו מתארגנות על קרובות קצת פחות אטרקטיביות.

 

איך נראית ארוחת שישי: אין לדעת, השתיים גרות ביבשות אחרות ומחליפות כתובת בערך אחת לכמה שעות. שני גרה בלוס אנג'לס ועתה שוהה בישראל, בעוד מורן מטיילת בין מילאנו, הוליווד וחיפה. וחוץ מזה, ממתי בחורות עם פיגורה של האחיות אטיאס אוכלות? בקיצור, דפדפו הלאה, הקטגוריה הזאת מיותרת.

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי הן משתדלות להביא כבוד לישראל. לא ברור כמה הולך להן בניכר, אבל העיקר שהן לא עושות בושות כמו הפוליטיקאים והספורטאים שאנחנו מייצאים לאחרונה.

 

לא להאכיל את אחיות. שני ומורן לוהטות במיוחד (צילום: עדו לביא, אוהד רומנו)
לא להאכיל את אחיות. שני ומורן לוהטות במיוחד (צילום: עדו לביא, אוהד רומנו)

 

משפחת קרדשיאן

 

קשר משפחתי: שלוש אחיות מטורללות, שתי אחיות נגררות, אח אחד עם רגשי נחיתות, אמא היסטרית, אבא חורג ומנתח פלסטי בספיד דייל

 

משפחה לא בוחרים: קלואי, קורטני וקים קרדשיאן שמסחרו כל אינץ' בגופן, רוברט המפוחד, קיילי וקנדל הטראשיות הצעירות, אמא דוחפת העונה לשם קריס וברוס ג'אנר המוכר יותר כאבא חורג מפלסטיק.

 

איך נראית ארוחת שישי: בעיקר מתוסרטת, כאשר כל ביס מלווה בתיעוד מסיבי. בשלב מסוים מאמא קריס תתעורר, תבין שלאכול זה משעמם (וגרוע מזה – משמין) ותעשה משהו מטורף ושערורייתי, כמו לשלוח את קיילי וקנדל לעשות פורנו רך, או להחזיר את האוזניים של בן זוגה למקומן הטבעי (כרגע הן נמצאות בעורף, הודות למנתח המוכשר).

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי הם עשירים, יפים, מפורסמים ומגה טראשיים. ממש כמונו, מינוס העניין של העושר, היופי והפרסום.

 

האחיות טייב הדור הבא. קלואי, קים וקורטני נגד העולם (צילום: gettyimages)
האחיות טייב הדור הבא. קלואי, קים וקורטני נגד העולם (צילום: gettyimages)

  

משפחת אוסבורן

 

קשר משפחתי: אבא, אם ושני ילדים עם דיקציה של קלמר ג'ינס

 

משפחה לא בוחרים: כוכב הרוק אוזי אוסבורן המנשנש ראשים של עטלפים, אשתו הטרחנית שרון, קלי הפאשניסטה בעלת החשיבות העצמית וג'ק השברירי וחובב מכוני הגמילה מגלוטן.

 

איך נראית ארוחת שישי: שרון תעזור לבעלה להרים את המזלג בלי להוציא לשאר בני המשפחה את העיניים, קלי תספר כמה כיף לה בעבודה בערוץ !E לצד ג'ואן ריברס, ותנסה לשכנע את עצמה שלא קיבלה את הג'וב בגלל שם משפחתה המוכר וג'ק, הבן הקטן והאב הטרי, שוב יתהה למה הוא נולד ומה משמעות חייו.

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי הם אמיתיים מאוד יחסית למשפחה הוליוודית ביזארית, מטורללת ומתוסבכת.

 

משפחת שילון

 

קשר משפחתי: שני אחים, אחד חובב מעגלים והשני מתיחות, ושתי בנות המתעתדות לכבוש את הביצה

 

משפחה לא בוחרים: האחים יגאל ובניו ודן שילון ובנותיו, עדי (ערוץ 24) ודפנה ("The Voice")

 

איך נראית ארוחת שישי: עם קילומטראז' נאה בכל הקשור לשפה ומילה, כל טעות דקדוקית ודאי תביא את בני המשפחה לטראומה נפשית. האח הסורר יגאל ינסה להצחיק את כולם על ידי הנחת בלון פלוצים על כיסאות רנדומליים, ואם ולא ילך לו, יתלונן כי אף אחד במשפחה לא זורם ויאמר שהוא ממש מתגעגע לפזית מ"פספוסים". תכלס, גם אנחנו.

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי הם משפחה שיש בה המון כישרונות שונים (הילדים של יגאל הם גם במאים ועורכים בטלוויזיה), כי הם מלח הארץ וכי בתכלס, הם אחת המשפחות היותר פרודוקטיביות בישראל.

 

משפחת לוי־ניק

 

קשר משפחתי: בעלה לעתיד של נינט טייב ובן דודו, זה שעושה נעים לרוני דלומי ב"אופוריה"

 

משפחה לא בוחרים: יהודה לוי החתיך על־חלל ורועי ניק הסופר־סקסי, הצעיר והמבטיח.

 

איך נראית ארוחת שישי: פוטוגנית במיוחד. ככה זה כשעל השולחן יש רק כוס קידוש. מה זאת אומרת למה? עם כל כך הרבה אגו על המפה, איפה אתם מצפים שנינה תניח את הקציצות?

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי גם אנחנו רוצים לטעום מהמפרום של נינט.

 

יש עוד בני דודים שאנחנו צריכים להכיר? יהודה ורועי רותחים (צילום: אוהד רומנו, ניר פקין)
יש עוד בני דודים שאנחנו צריכים להכיר? יהודה ורועי רותחים (צילום: אוהד רומנו, ניר פקין)

  

משפחת מורנו

 

קשר משפחתי: אחות גדולה שנשואה לאיל קיציס ואחות קטנה שהיא חלומו הרטוב של כל נער מתבגר

 

משפחה לא בוחרים: טלי מורנו הדודתית עשתה מהפך, התחתכה והביאה למשפחה את איל קיציס. אחותה הקטנה והמהממת, שיר, בעיקר מביאה רצון עז לרייר.

 

איך נראית ארוחת שישי: טלי מביאה איתה את הבעל המפורסם ואת הבייבי הטרי, בעוד שיר מביאה איתה סיפורים מרתקים מהצילומים של הסדרה בה היא משתתפת, "החממה".

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי מתברר שאפשר להיות גם יפה וגם חכמה.

 

משפחת סימפסון

 

קשר משפחתי: אב, אם ושתי בנות מפורסמות עם פדחת חלולה

 

משפחה לא בוחרים: פאפא ג'ו חובב אור הזרקורים העניק לבתו הבכורה, ג'סיקה, טבעת טוהר שתשמור על בתוליה בגיל 12. אשלי, האחות הקטנה יותר, כנראה היתה צריכה לקבל תחתונים עם מנעול.

 

איך נראית ארוחת שישי: פאפא ג'ו ואמא טינה, שהתגרשו ממש לפני רגע, ישאלו את ג'סיקה חובבת הפחמימות אם היא רוצה עוד תוספת למנה, ג'ס תהנהן ותנהם כהפי היפו בעונת ייחום. אשלי הצעירה תדבר על קריירת השירה שלה (מי ידע, מתברר שבאמת יש אחת כזו), והילדים הקטנים של השתיים – ברונקס ומקסוול דרו - יביטו על משפחתם מכיסאותיהם וייאלצו להתנחם בעובדה שלפחות יש מספיק כסף בקופה לטיפול פסיכולוגי מסיבי לכשיגיעו לגיל המתאים.

 

הכי היינו רוצים שיאמצו אותנו: כי הם לוזרים, אבל עם חשבון בנק מנופח יותר מהמרפסת של אביבית בר־זוהר.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

עוד בפנאי פלוס :