מים רבים זרמו בנהר הריאליטי מאז שאלין לוי (22) גרמה לכולנו לדמוע מול רגעים מרגשים וסצינות טעונות ב"האח הגדול". היום היא בעיצומה של שנת לימודים בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, כתבת שטח ב"חדשות הבידור", מגישה תכנית ב"רדיו ירושלים", ומשמשת כפרזנטורית למותג בגדי ים.

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

 

"פרוייקט חיי כרגע הוא שאני לומדת בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין", היא מתרגשת. "זו אמנם שנה א' אבל אני באמת נהנית מכל רגע; זה מאוד סוחף, זו חוויה מעבר לשעות הלימודים, יש חזרות לפני ואחרי ואני במרדף אחרי שעות שינה. האמת היא כשאני יודעת כשאני סופרת שעות שינה זה מצוין".

 

נשמע שאת חיה את החלום.

"בהחלט וזה מאוד מספק אותי"

 

נראה שלוי גם הפנימה שיעור או שניים בסטיילינג ומקפידה להפגיז הופעות מלאות שיק. "אני מסכימה", היא אומרת בחיוך. "אבל חשוב לי להגיד שעד עכשיו אני מאוד מחושבת. כשאני צריכה להחליט מה ללבוש, כל הארון בחוץ ורק ככה אני מוצאת".

 

ומה לגבי ביקורות שליליות?

"ב'פנאי פלוס' אם אני לא טועה בחיים לא קיבלתי שוק".

 

נשמע שהחיים יפים.

"תשמע, למשל אין לי זמן לנקות את הבית ואז אני אומרת לאמא שלי 'אמא לא הספקתי לנקות'! אז היא אומרת שהבית שם בשביל לשרת אותי".

 

היא גם מנקה לך את הבית?

"מה פתאום. אני חושבת שהיום אני אעשה את זה".

 

ותודה ששאלתם: את לילות החורף הקרירים מעבירה אלין באלכסון. "אין לי חבר שזה חבל", היא מודה. "מתחיל החורף וכולם אומרים מה את לבד את רווקה?! אז, כן אני רווקה!".

 

אני חושב שאת לגמרי שווה שידוך.

"רוצה לדבר על זה?"