אברהם יסקי, ממייסדי יסקי-מור-סיון, מספר על המעבר שהתרחש בארץ בשנות ה-40 בין האדריכלות הישנה לאדריכלות מודרנית. אדריכל קובי יסקי, שותף במשרד, מספר כי הם פועלים על פי המורשת הגורסת שקודם כל צריך לשרת את המטרה של הלקוח – מבחינה פונקציונלית ואיכותית. יוסי סיון מאמין שבניין חייב למלא את תפקידו, אבל אם הוא מצליח גם לעורר התרגשות, רגש והתלהבות מדובר כבר ביצירה אדריכלית שהיא שירה לכל דבר. המגדלים ההולכים ומשנים את קו הרקיע של תל-אביב מרגשים אותו, כיוון שהוא רואה בהם ביטוי אותנטי של התקופה שלנו, ואפשרות להשאיר מרחבים פתוחים וטבעיים מחוץ לערים.

השותף אדריכל עמי מור מדגיש את חשיבות ההקשבה ללקוח, לצרכים ולרצונות שלו, את הבנת הפוטנציאל הייחודי שטמון בכל מגרש, את האחריות שיש לאדריכל והיכולת לחדש ולשנות. בכל הפרוייקטים של המשרד נשמרת שפה אדריכלית מודרנית, נקייה ואלגנטית; יחד עם זאת חשוב להעניק לכל בניין את הזהות הייחודית לו.

שכונת סביוני רמת אביב השוכנת בסמוך למגדלי צמרת, מגדלי יו ומגדל מנהטן - כולם פרוייקטים בתכנון המשרד. מגדלי יו שבשכונת פארק צמרת בתל אביב אף היוו מוקד השראה לשפה האדריכלית הכוללת של השכונה, על הקווים האופקיים שלהם והצורות הגיאומטריות הפשוטות. שכונת סביוני רמת אביב היא שכונה סגורה, שבה תוכננו שילוב של בניינים בגבהים שונים ומדורגים. היא גם המקום שבו חזרו המרפסות לדירות הישראליות.

המשרד סיים בימים אלה מגדל בן 30 קומות ברחוב פרישמן בתל אביב, ובחזיתו מבנה המיועד למסחר שפונה לרחוב דיזנגוף. ההשראה לעיצוב האדריכלי שאובה מבנייני הבאוהאוס שבכיכר דיזנגוף: פסים לבנים, אופקיים ומתעגלים היוצרים צללים דרמטיים באור השמש החזקה.

פרוייקט נוסף של המשרד, מגדל אלקו, מגדל משרדים בן יותר מ-45 קומות שעומד על ציר חדש שייפתח מרחוב יגאל אלון ועד שדרות ההשכלה בתל-אביב. בבניין נעשה שימוש בחומרים טבעיים המעניקים עיצוב אלגנטי.

בניינים נוספים בתכנון המשרד: מגדלי עזריאלי, בניין שהפך לסמל של תל אביב; בניין IBM, אחד הבניינים הגבוהים הראשונים בתל אביב ובניין שהפך לסמל; מספר בניינים בקריה למשרד הביטחון ולחיל האוויר – בניין שאף זכה באות העיצוב הישראלי; קניון בבאר שבע, קניון ענק בוורנה, בסופיה ובוקרשט, עליו אף זכו בפרס.