(אלי דדון מרקו) 

15 דקות של תהילה לא מספיקות לה. גרינר (צילום: ליאור נורדמן)
15 דקות של תהילה לא מספיקות לה. גרינר (צילום: ליאור נורדמן)

ליהיא גרינר, יוצאת העונה השלישית של "האח הגדול", לא מפסיקה לעצבן - והדבר ניכר בטוקבקים שהיא חוטפת - מהסיבה הפשוטה שהיא בית חרושת לכותרות: גרינר  מעניינת ורלוונטית כל הזמן, לטוב ולרע. את יריית הפתיחה בישלה כבר בווילה בנווה אילן, לשם נכנסה מאורסת, מה שלא מנע ממנה לפתח רומן עם עתי שולברג, אחד הדיירים. כעבור מספר חודשים הגיעה חתונת הבזק עם יוסי צבר שתועדה בכל כלי תקשורת אפשרי והפכה את גרינר, רשמית, לגברת הראשונה של הטראש הישראלי - כלומר, מי שנהנית לחטט בזבל, לצחוק עליו ואם אפשר גם להרוויח כסף בזכותו. מה היא לא תעשה בשביל כותרת: תסלק את אביבית בר זוהר מחתונתה, תמתח ביקורת על הרומן של קותי סבג ויאנה יוסף , תעשה כל פוזה אפשרית מול כל צלם וכמובן תתייצב בכל השקה של כל נייר טואלט. רק לא להיעלם. גרינר היא כנראה מסוג האנשים ש-15 דקות של תהילה ממש לא מספיקות להם: היא רוצה יותר. וזה מעצבן.

 

דרמה קווין של רעש וצלצולים. בר זוהר (צילום: רועי חביב)
דרמה קווין של רעש וצלצולים. בר זוהר (צילום: רועי חביב)

אם יש מישהו שבאמת לא מבין מה מעצבן באביבית בר זוהר, הוא מוזמן לקרוא את הראיון איתה שהתפרסם כאן השבוע. בר זוהר נכנסה לווילת "האח הגדול" כנסיכה מהאגדות, כשלגופה שמלה לבנה ועדינה, אבל מהר מאוד התברר שמדובר בדרמה קווין של רעש וצלצולים. חלק גדול מהדיירים בבית לא הסתדר איתה, ולכן היא בחרה לעצמה טקטיקה של כיבוש ליבם של הגברים, מה שגרר חוסר פרגון גורף כלפיה מצד הבנות בבית ומחוצה לו. כנסו לטוקבקים עליה ותראו שאין השמצה שהבחורה הזו לא סופגת. יש או אין עשן בלי אש? מה זה חשוב.

 

מאז הגדלת החזה לא שמענו ממנה, וטוב שכך. מזרחי (צילום: ברק פכטר)
מאז הגדלת החזה לא שמענו ממנה, וטוב שכך. מזרחי (צילום: ברק פכטר)

דנה מזרחי, פליטת התוכנית "מפרץ האהבה", שירדה לאחר עונה אחת בלבד, הספיקה לעצבן רבים, בין השאר בגלל קולה הצפצפני ואישיותה השאפתנית. במהלך 15 הדקות התהילה שהועמדו לרשותה היא הספיקה לעשות הרבה רעש, לרכוב על כל תוכנית אירוח אפשרית ולנסות מערכת יחסים עם סער שיינפיין שעזרה לה להישאר בתודעה עוד שנייה וחצי. מאז שעשתה הגדלת חזה לא שמענו ממנה יותר, וטוב שכך.

 

רק מעטים יזהו אותה היום. פטרובסקה (צילום: שמואל יערי)
רק מעטים יזהו אותה היום. פטרובסקה (צילום: שמואל יערי)

אוולין פטרובסקה השתתפה בעונה הראשונה של "הדוגמניות" וקטפה את תואר חביבת הקהל בעיקר בזכות הפה הגדול שלה שהנפיק אינספור ניבולי פה ואיפשר לה לעורר סנסציות. פטרובסקה הסתכסכה במהלך התוכנית עם כל המשתתפות האחרות ללא יוצא מן הכלל, מה שלא מנע ממנה לטפח תדמית של אנדרדוגית שסייעה לה להתקדם לגמר הגדול. בעקבות הצלחתה היא זכתה לתהילה גדולה - כלומר, הוזמנה להשקת הפיצוצייה החדשה במרכז המסחרי של מזכרת בתיה - אולם תוך זמן קצר  נעלמה מהתודעה, עד כדי כך שאם היא תעז להגיע היום להשקה כלשהי, רק מעטים יזהו אותה. כמה עצוב.

 

שמו של נשיא המדינה הוא בגדר תעלומה עבורה. זריהן (צילום: פזית גואטה)
שמו של נשיא המדינה הוא בגדר תעלומה עבורה. זריהן (צילום: פזית גואטה)

דלית זריהן עדיין חקוקה בתודעה מהסיבה שעדיין לא חלף די זמן מאז זכייתה ב"היפה והחנון". זריהן נכנסה לרשימה המכובדת שלנו בשל הנטייה שלה ללכת לכל השקה ולהידחף לכל פריים. אבל היא עיצבנה אותנו לא פחות, ואפילו יותר, משום שרמת ההשכלה הכללית שלה מגיעה פחות או יותר עד קו הפוני, מה שהופך אותה לתופעה מטרידה באמת. זריהן לא יודעת את שמותיהם של שרים בכירים בממשלה; ייתכן שגם שמו של נשיא המדינה הוא בגדר תעלומה עבורה, אבל את שמות החנויות באלנבי היא יודעת בעל פה. אז נכון, דלית יקרה, יש לך לב טוב וגם חיוך חמוד, אבל בחייאת, לכי תקראי משהו.