אוהבת לקים יוקרתיים אבל מתבאסת להוציא כל כך הרבה כסף על לק אחד? שונאת לקנות לק ואז לגלות שהוא לא מה שחשבת? משעמם אותך להשתמש שוב ושוב באותם לקים? כשאת מסתכלת על מדף הלקים שלך את מבינה שבזבזת המון כסף על מוצרים שלעולם לא תספיקי להשתמש בהם?

 

יכול להיות שמישהו חשב על הפיתרון האולטימטיבי בשבילך.

 

אתר אמריקאי חדש בשם Lacquerous מציע שירות מפתיע במיוחד, שבא לתת מענה לבעיות אלה בדיוק: השכרת לקים. כן, מה ששמעת. תמורת דמי מנוי חודשיים בסך 18 דולר, יכולות הנרשמות לבחור מדי חודש שלושה גוונים שונים של לקים שהן מעוניינות לקבל. החבילה מגיעה לביתן, והן יכולות להשתמש בלקים במשך חודש. לאחר מכן עליהן לשלוח בחזרה את הלקים לחברה, ואז יקבלו חבילה חדשה.

 

שיהיה ברור - ממש לא מדובר בלקים שאת קונה ב-20 שקל בפארם, אלא במוצרים שמחיר בקבוקון בודד שלהם יכול להגיע ל-200 שקל. נכון לעכשיו האתר מציע כ-70 לקים בגוונים שונים ממיטב המותגים: טום פורד, שאנל, דיור, דולצ'ה וגבאנה, מאק, Deborah Lippmann, Nars ו-Butter London. כל אחת מהחברות יכולה להרכיב לעצמה רשימה של גוונים רצויים, מתוכם ייבחרו הלקים שיישלחו לביתה. 

 

תנאי השכירות ברורים: מותר להשתמש בכל אחד משלושת הלקים שלוש פעמים בלבד (החברה טוענת שהיא מודדת את כמות הלק בבקבוקונים כדי לוודא שלא נעשה שימוש רב יותר!), צריך להחזיר את הלקים בתוך 30 יום ולהקפיד על היגיינה וניקיון בסיסיים. אגב, אם תהיתן, החברה טוענת שלפי מחקרים שום בקטריה לא יכולה לחיות בלקים, וכי השכרת לקים אינה שונה מהשימוש ההמוני בלקים המתבצע בסלוני יופי.

 

נשמע מופרך? ביום הראשון להשקת האתר נרשמו אליו יותר מ-2,500 אנשים, ולא כולם יזכו להיכלל בקבוצת הנבחרים שתמנה בתחילה כמה מאות בלבד. נכון לעכשיו, השירות מוצע רק לתושבות ארצות הברית. אבל אם המיזם המפתיע הזה יצליח, אולי יוכלו גם תושבות ישראל להשתתף בחגיגה. ותמיד יכול להיות שמישהו יחליט לאמץ את הרעיון ויקים גם גרסה ישראלית.

 

עוד קצת על לקים: