בין שלל מראות הביוטי המרהיבים של תצוגות הסתיו, התבלטו העין המוזהבת והסומק הוורדרד על המסלול של המעצב אלכסנדר הרשקוביץ'. המגה־מאפר פיליפה צ'נסל ל־M.A.C יצר מראה שכולו ניגודים בין רכות לקשיחות, בין מטאליות עוצמתית לרוך מתקתק ובין דרמה למינימליזם.

 

איפור מרהיב. אלכסנדר הרשקוביץ (צילום: gettyimages)
איפור מרהיב. אלכסנדר הרשקוביץ (צילום: gettyimages)

 

איך להשיג את הלוק?

 

נטע סקלי, סיניור ארטיסט ב־M.A.C, מסבירה לנו איך הושג המראה היפהפה:

 

עור: ליצירת מראה עור טבעי השתמשנו במייק־אפ עדין וטבעי ככל האפשר, שהעניק אחידות לגון העור. מעט קונסילר עשיר בלחות הונח נקודתית כדי ליצור אחידות נוספת. עצמות הלחיים הודגשו קלות וסומק קרמי יצר לחיים סמוקות.

 

עיניים: העיניים נתחמו בעיפרון זהב בצורה מעוגלת. מעל העיפרון, בצד החיצוני של העין, הונחו צלליות פיגמנט זהובות, אשר עורבבו עם אייליינר שקוף על מנת להעצים את הברק.

 

מסקרה בשחור פחם גרמה לריסים לבלוט על הרקע המוזהב, וריסים בודדים אחדים הוספו לאחר משיחת המסקרה והבליטו את קו הריסים העליון עוד יותר.

 

שפתיים: על השפתיים מרחנו ליפסטיק בגוון עירום ורך.

 

"המראה שייך לטרנד העושה שימוש בגוני תכשיט מטאלייים ומהפנטים, היוצרים משחקי פרופורציות ועומק בעיניים. הפוקוס בטרנד זה הוא על עיניים מעושנות, אך באופן מעודכן", מסכמת סקלי.

 

המומלצים שלנו:

 

1. ג'ייד, מחיר: 110.90 שקל

 

2. בורז'ואה, מחיר: 165 שקל

 

3. סמאשבוקס, מחיר: 89 שקל

 

4. שאנל, מחיר: 480 שקל

 

5. דיור, מחיר: 245 שקל

 

6. M.A.C, מחיר: 119 שקל

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד במגזין GOstyle :