את ראש השנה ותקופת החגים מורן אטיאס (31) אוהבת במיוחד: "יש משהו מקסים בחג הזה, כי כל האיחולים לשנה החדשה, מאפשרים לנו להודות על הדברים שעברנו והאנשים שמקיפים את חיינו". בכתבת השער בגיליון החג של מגזין לאשה, היא מסתכלת בסיפוק על השנה החולפת ומרגישה שהצליחה להגשים מספר חלומות שהיו חשובים לה. אחד מהם, הוא דווקא "הזכות" כהגדרתה לעבוד בארץ, אחרי שנים של עשייה מעבר לים.

 

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק"

 

אטיאס, שכבר מחזיקה ברזומה קולנועי לצד שחקנים בינלאומיים דוגמת ראסל קרואו וליאם ניסן, עומדת לככב בסרט בשם "The third person" לצד מילה קוניס וג'יימס פרנקו שיצטלם ברומא, תפקיד שניתן לה לאחר שגילמה את אחד מהתפקידים הראשיים בסדרה "אלנבי" ששודרה בערוץ 10. "לפעמים חסרה לי החוויה הישראלית המקומית, לעבוד עם צוות ישראלי וסיפור אותנטי למקום שלנו", היא מתייחסת לדמות של מיקה, אותה גילמה - חשפנית במועדון, שסבלה מניצול מיני בילדותה במגזר החרדי והתגלגלה משם לריקוד ארוטי על עמודים.

 

אבל גם ביקורות מחמיאות על משחקה ואפילו זוגיות שתחזקה במהלך חודשי שהותה בארץ עם השף אביב משה, לא מצליחות להשאיר אותה כאן לתמיד, לנוכח דרישת הסוכנים שלה בחו"ל לשוב - והצורך שלה כהגדרתה לחזור "לספייס שלה והחיים המלאים שיש לי בלוס אנג'לס".

 

אז מה כולל התפקיד החדש והמאתגר אליו היא עומדת להיכנס? איך הייתה בעיניה השנה החולפת? והאם יש מקום בחייה לפרטנר רומנטי כשהיא חיה על המזוודות?

 

  • הלבשה קרן נתנזון: +A