לא מעוניינים בחתונה. ג'קסון וקרוגר (צילום: gettyimages)
לא מעוניינים בחתונה. ג'קסון וקרוגר (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

דיאן קרוגר וג'ושוע ג'קסון

השניים מדגמנים זוגיות מונוגמית ודי מושלמת כבר לא מעט שנים, אך לא חושבים למסד אותה. קרוגר אמרה בראיון לפני כמה חודשים כי הם פשוט לא רואים את הטעם בלהתחתן, ושאין לה שום בעיה להמשיך עם הזוגיות שלהם כפי שהיא כרגע. בכך, ג'קסון שבר את מנהג יוצאי "דוסון קריק" והפך ליוצא הסדרה היחיד שלא התחתן ו/או הביא ילדים. אנחנו חושבים שזה לא כל כך נורא, ואם הם באמת מאושרים - מי אנחנו שנתווכח, אה?

 

כן, אנחנו  יודעים, צפוי. קלוני (צילום: gettyimages)
כן, אנחנו יודעים, צפוי. קלוני (צילום: gettyimages)

ג'ורג' קלוני

כן, אנחנו יודעים, בחירה צפויה, אבל איך אפשר להתעלם מסרבן החתונות מספר 1 בהוליווד, ג'ורג' קלוני? קלוני סיפר לא פעם ולא פעמיים בראיונות על היותו סרבן חתונות ואפילו הסביר את עצמו ואמר שהוא לא רואה את הפואנטה בכך ושהוא פשוט "טיפוס שלא בנוי לחתונה". אם אנחנו היינו חברתו, סטייסי קיבלר, לא בטוח שהיינו אוהבים לשמוע את זה. מצד שני, היא ידעה לאן היא נכנסה, לא ככה?

 

לא חושבת שאנחנו צריכים להיכנע לתכתיבי עבר  (צילום: gettyimages)
לא חושבת שאנחנו צריכים להיכנע לתכתיבי עבר (צילום: gettyimages)

קמרון דיאז

השחקנית בת ה-40 צפתה בחברותיה הטובות (כולל דרו בארימור) מתחתנות ומביאות ילדים אך החליטה במתכוון לפספס את הרכבת. מערכת היחסים הסמי-רצינית האחרונה שלה הייתה עם אלכס רודריגז, אך עת שהשניים יצאו, היא הסבירה בראיון למגזין: "אני לא חושבת שמערכות היחסים שלנו צריכות להתבסס על חוקים ונורמות מסורתיים, משום שהדברים האלו כבר לא מתאימים לאורח החיים המודרני שלנו". דיאז הסבירה, במילים אחרות, שהיא לא ממש מאמינה במוסד הנישואין, אך במקרה הזה - היא נשמעה כל כך מנומקת ורצינית בנושא, שאנחנו מאמינים לה.

אימצה ילד לבדה. שרליז תרון (צילום: gettyimages)
אימצה ילד לבדה. שרליז תרון (צילום: gettyimages)

שרליז תרון

עוד יפהפייה הוליוודית  שלא נותנת לשעון הביולוגי להכתיב את חייה היא שרליז תרון. השחקנית הדרום-אפריקאית הסבירה בראיון שנתנה בשנת 2005 ש"נישואין הם פשוט לא הקטע שלי" ונשארה נאמנה לדבריה עד עצם היום הזה. אך העובדה שתרון לא מאמינה בנישואין לא אומר שהיא איננה מאמינה בילדים - השחקנית אימצה במרץ האחרון את בנה הקטנטן, ג'קסון, פעוט אמריקאי, אחרי שנים של כמיהה לילד משל עצמה. אנו מקווים שהאמהות עושה לה רק טוב.

תירוץ טיפשי. ג'וני דפ (צילום: gettyimages)
תירוץ טיפשי. ג'וני דפ (צילום: gettyimages)

ג'וני דפ

עוד שחקן שלא ממש מיהר להתחתן עם זוגתו הוא ג'וני דפ. דפ והשחקנית-זמרת הצפתייה וונסה פראדי חולקים זוג ילדים ביחד - ועד לא מזמן ניהלו מערכת יחסים אולטרא-רצינית משנת 1998-2012, אך מעולם לא התחתנו. דפ תירץ את העובדה שהשניים לא נשואים כך: "לוונסה יש שם משפחה נפלא, ויהיה חבל לי לקלקל אותו. בגלל זה אנחנו לא מתחתנים". מוזר שזה לא הפריע לך בנישואי ללורי אליסון בין השנים 1983-1985. נו, ואליסון זה לא שם משפחה יפה מספיק?

הסביר שהוא לא חושב שיתחתן בשנית. ריינולדס (צילום: gettyimages)
הסביר שהוא לא חושב שיתחתן בשנית. ריינולדס (צילום: gettyimages)

ריאן ריינולדס

השחקן התגרש בשנת 2010 מאשתו, סקרלט ג'והנסון, ולמרות שהוא נמצא בזוגיות יציבה ומונוגמית עם שחקנית "אחת שיודעת", בלייק לייבלי, אמר חד משמעית באחד מן הראיונות שלו אחרי הפרידה מג'והנסון: "אני לא חושב שאני הולך להתחתן בשנית". רק זמן יגיד אם ריינולדס אכן יישאר סינגל, אך משהו גורם לנו להאמין שבסופו של דבר הוא ישים טבעת על האצבע הדקיקה של זאת שאיתו. ומה אתם חושבים?

והנה כמה שנשבעו בפנינו שלא יתחתנו, והיום הם מאורסים:

שינתה את דעתה. האלי בארי (צילום: gettyimages)
שינתה את דעתה. האלי בארי (צילום: gettyimages)

האלי בארי תתקשה להסביר את העובדה שהיא התארסה לפני מספר חודשים לשחקן אוליבייה מרטינז (כן, האקס של שרי גבעתי וקיילי מינוג) בהתחשב בעובדה שאחרי נישואיה הכושלים עם אריק בנה, נשבעה בפני כל מי שהיה מוכן לשמוע: "אני לא הולכת להתחתן שוב".  אנחנו שמחים שמרטינז הפיח בה תקווה חשה בכל הנוגע לנישואין אבל תוהים מדוע הייתה כל כך פזיזה לפסול את המוסד מלכתחילה.

גם הם מאורסים. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)
גם הם מאורסים. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

עוד זוג  שנשבע שהוא לא הולך להתחתן עד שנישואין "יהיו חוקיים לכל אדם באמריקה" (ובכך הם התייחסו לעובדה שנישואים חד מיניים אינם חוקיים ברוב המדינות בארצות הברית) הם בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. למרות שהשניים חזרו ואמרו שהסיבה לכך שהם לא מתחתנים היא העובדה שהם מחכים שכולם ייהנו מאותו שוויון הזכויות, הם לא ממש עמדו במילתם כאשר בתחילת השנה הכריזו בקול תרועה כי הם מאורסים. קצת צבוע, לא חושבים?

עכשיו היא דווקא כן בקטע של חתונה. אניסטון (צילום: gettyimages)
עכשיו היא דווקא כן בקטע של חתונה. אניסטון (צילום: gettyimages)

ג'ניפר אניסטון

אניסטון התגרשה מבראד פיט בגירושין שכל העולם היה עד להם ומאז לא ממש נראה כאילו היא נמהרת לחזור מתחת לחופה. בראיון לפני מספר שבועות הסבירה כי היא מאמינה שלא תביא ילדים לעולם בשלב הזה של חייה, שזה לא ממש בראש מעייניה ושהיא לא מעוניינת להתחתן. כמה חבל (כלומר - ממש לא חבל) שאניסטון ענתה ב"כן" להצעת נישואין מבן זוגה, ג'סטין ת'רו, ביום הולדתו לפני מספר ימים והיום היא אישה מאורסת. קולולו!