לא בירקין? לא קונה. בקהאם (צילום: gettyimages)
לא בירקין? לא קונה. בקהאם (צילום: gettyimages)

 

(מערכת XO)

אנו חיים בזמנים קשים של מיתון וצמצום, אך יש כוכבים שלא ממש מבינים את זה ומפזרים דולרים בלי חשבון. לא מאמינים? אספנו עבורכם את הקניות הכי מטורפות של הכוכבים ההוליוודים בשנים האחרונות, ולא תאמינו מה מצאנו.

ויקטוריה בקהאם המקסימה ידועה בחיבתה לתיקי בירקין, שמחירם נע בין 9,000 דולרים ל-150,000 דולרים. מקורביה מספרים שארון התיקים שלה (שהוא בערך בגודל של ארון הבגדים שלה, אגב) מכיל תיקים שבסך הכל שוויים לא נופל  משני מיליון דולרים. הצילו. אנחנו יכולים לחשוב על מיליון ואחת דברים שהיינו יכולים לעשות בכסף הזה (להאכיל מדינה אפריקאית בגודל בינוני זאת התחלה טובה, לא?).

 

מה אתה חושב שאתה עושה? קייג' (צילום: gettyimages)
מה אתה חושב שאתה עושה? קייג' (צילום: gettyimages)

ואם חשבתם שויקטוריה בקהאם מגזימה, קחו בחשבון שניקולאג' קייג' לגמרי איבד את הצפון: השחקן רכש גולגולת של דנוזאור בשווי 276,000 דולרים במכירה פומבית. עוד שחקן מפורסם והוליוודי שהפסיד לו היה ליאונרדו דיקפריו, שהגיע עד 250,000 דולרים והחליט לפרוש בשיא. כל זה לא היה מטורף אילולא קייג' היה סובל מבעיות פיננסיות קשות. טוב, אנחנו מקווים שכשהו מקבל את החשבונות השוטפים, יש לו גולגולת דינוזאור ללטף ולהתנחם בה.

 

גרבונים זה חשוב, לא? (צילום: gettyimages)
גרבונים זה חשוב, לא? (צילום: gettyimages)

 אי אפשר להכחיש את העובדה שביונסה עובדת קשה עבור הכסף שלה, אבל היא מבזבזת אותו בקלות בלתי נסבלת. בזמן שאנחנו קונים גרבונים מחברות כמו הייג' אנד אם, היא לא מסתפקת בגרבונים פשוטים. ביונסה היא הבעלים הגאה של גרבונים בשווי 100,000 מבית בלינסיאגה. נו, זה שווה את זה? בשלך אין "רכבות"? נשמח לדעת, כי פשוט גם אנחנו שוקלים למשכן את הבית ולקנות כאלה.

 

למה? כובע. בונו (צילום: gettyimages)
למה? כובע. בונו (צילום: gettyimages)

 

זמר U2 המולטי מיליונר בונו קשור מאוד לכובע שלו. כל כך קשור, עד שכששכח אותו בחדר בבית מלון בספרד, לא התבלבל ודרש שיקנו לכובע (!) כיסא במטוס הראשון לארצות הברית כדי להטיס אותו לביתו של הזמר. הכרטיס (של הכובע, כן?) עלה 1,700 דולרים לערך, מה שאומר שלפחות בונו לא קנה לו כרטיס במחלקה ראשונה. מצד שני, הכובע עצמו לא עלה יותר מכמה דולרים. לפעמים אנחנו לא מבינים את ההיגיון של ההוליוודיים האלה.

פוחדת מרוחות רפאים. גאגא (צילום: gettyimages)
פוחדת מרוחות רפאים. גאגא (צילום: gettyimages)

לכל אחד מאיתנו יש פחדים, וזה מובן וזה בסדר, אך הפחדים של ליידי גאגא הובילו אותה לקנות מכשיר אבסורדי לחלוטין בדמות "קוטל רוחות רפאים". אתם מבינים - הזמרת המוכשרת מאוד פוחדת מרוחות רפאים וכל מה שקשור בהן, אז היא החליטה לקנות מכשיר העולה מעל 50,000 דולרים המבטיח שהוא מרחיק רוחות רפאים בלתי רצויות מבתים של אנשים. אנחנו לא ממש יודעים מה להגיד על זה.

 

המנורה הזאת פועלת? אניסטון (צילום: gettyimages)
המנורה הזאת פועלת? אניסטון (צילום: gettyimages)

ג'ניפר אניסטון היא חובבת גדולה של החיים הטובים ושל עיצובי פנים. אולי בגלל זה היא החליטה לבזבז על מנורת וינטאג' לא פחות מ-20,000 דולרים. המנורה כל כך וינטאג' שעד היום לא ממש ידוע אם היא פועלת או לא, אך אנחנו חושבים שזה בכל זאת הגזמה פרועה. מה רע באיקאה, אה? מה?

אונלי דה בסט לבת שלו. טרבולטה (צילום: gettyimages)
אונלי דה בסט לבת שלו. טרבולטה (צילום: gettyimages)

 ג'ון טרבולטה הגיע לביקור בפריז ובמקום להביא לבת שלו כובע בארט כמו כל הורה שנמצא בחופשה בבירה הצרפתית, הוא החליט ללכת בגדול וקנה לה תכשיטים בכ-12,000 דולרים. כי אין דבר שילדה בת 9 צריכה יותר מתכשיטים יוקרתיים. מה, לא ידעתם? לא שמעתם?