יש לא מעט דרכים בעולם להתמודד עם העובדה שאתה בן של סלבריטי שרק מנסה לפלס את דרכו בעולם.

 

אבל כשאת ביתו של ווין גרצקי, שחקן ההוקי הגדול ביותר בכל הזמנים, כנראה שמטרתך היחידה בחיים היא לעצבן את אבא כמה שרק אפשר.

 

תכירו, פאולינה גרצקי. אם השם אומר לכם משהו, אתם מכירים את התופעה. אם הוא לא אומר לכם כלום - אל דאגה, תנו לזה כמה חודשים גג. בסוף גם אתם תכירו אותה. היא תדאג לזה באופן אישי.

 

המון זמן לעורר שערוריות

 פאולינה גרצקי היא סמל סקס בת 23. זאת אומרת, אף אחד לא הכתיר אותה עדיין, אבל זה לא ממש מפריע לה לצייץ את זה בטוויטר שלה בכל הזדמנות. היא גם נוהגת לפרסם מדי פעם תמונות שלא ממש משאירות יותר מדי מקום לדמיון, ואז מגיע אבא ווין, מתעצבן, דורש להוריד את התמונות וחוזר חלילה. אבל על כך בהמשך.

 

 

אין ספק שככה תתוודעו לאופי שלה. התמונות שהוסרו מחשבון הטוויטר של פאולינה גרצקי (מתוך טוויטר)
אין ספק שככה תתוודעו לאופי שלה. התמונות שהוסרו מחשבון הטוויטר של פאולינה גרצקי (מתוך טוויטר)

 

גרצקי ג'וניור רוצה בכלל להיות זמרת. זאת אומרת, היא כבר זמרת, ואפילו עם סינגל אחד מאחוריה ("אוספת אבק", שהפך גם לשיר הפתיחה של התוכנית הפופולרית "לגונה ביץ'" באמ.טי.וי) שלא זכה ליותר מדי ביקורות חיוביות. למעשה, הוא זכה לביקורת חיובית אחת בעיתון ה"נשיונל פוסט". כל שאר העיתונים מצאו את ההזדמנות לקטול את פאולינה באופן שאינו משתמע לשתי פנים.

 

הסינגל, יש לציין, יצא אי שם בשנת 2007 ומאז פאולינה עדיין "עובדת על הדיסק שלה", כהגדרתה, למרות שבזמן הזה היינו מצפים שזה יהיה מינימום דיסק משולש. או מחומש. או מתומן.

 

מה שמשאיר לה, כמו שכבר הבנתם, המון המון זמן לעורר שערוריות.

 

כמה שערוריות? ובכן, בואו רק נגיד שאם היא תמשיך ככה, היא תשים את לינדזי לוהאן ובריטני ספירס בכיס הקטן. ביחד. בינתיים כבר ראינו אותה בתחתונים, ראינו אותה בלי תחתונים, ראינו מחשופים עמוקים וזו רשימה חלקית.

 

הישג די מרשים, חייבים להודות, בהתחשב בעובדה שהכל ביוזמתה, כי צלמי פפראצי, מה לעשות, (עדיין) לא ממש ששים לעקוב אחריה.

 

אבל כל זה לא מפריע לפאולינה להתנהל ככוכבת, ותאמינו או לא, זה עובד. אמש יצא המגזין "קומפלקס" בהודעה שפאולינה תהיה על השער שלו, וכמיטב המסורת היא, ובכן, לובשת מעט מאוד. אבל גם סוף סוף פותחת את הפה ומדברת ביותר מ-140 תווים (כמות התווים המותרת בטוויטר).

 

חכמה, לא שרמוטה

 "הסיבה היחידה שאנשים מתייחסים אלי היא אבא שלי", אומרת גרצקי בראיון בגילוי לב נדיר. "אם הייתי מישהי אחרת לאף אחד לא היה אכפת ממני. התמונות? חלק עיקרי מהקריירה שלי הוא למשוך תשומת לב. אבל אני רוצה שאנשים יראו שאני אינטליגנטית. אני לא שרמוטה כמו שעושים ממני".

 

יפ. והדרך להראות את זה היא תמונות ממש חושפניות בביקיני, אין ספק.

 

 

לא בוחלת באמצעים. פאולינה גרצקי (מתוך טוויטר)
לא בוחלת באמצעים. פאולינה גרצקי (מתוך טוויטר)

 

"יש לי אחות בת שמונה", פונה גרצקי אל לב הקוראים, "הדבר היחיד שאני רוצה להיות עבורה הוא מודל לחיקוי. אני לא מנסה להגיד 'כל הבנות צריכות לעשות מה שאני עושה', אבל אני רוצה שאחותי תסתכל על כל מה שהשגתי ותכבד אותי על זה, לא תבוז לי. כואב לי שהדור הישן לא ממש מבין אותי או לוקח את הזמן כדי לנסות להכיר אותי באמת. במקום זה הם רק מלכלכים".

 

רק לפני שבוע, אגב, במסגרת הניסיונות להכיר אותה טוב יותר, צייצה פאולינה "הדבר הראשון שאני הולכת לעשות כשאני מגיעה הביתה הוא להתארגן ולהיראות כמה שפחות מקובלת ציבורית שאפשר". היא החליטה, בסופו של דבר, לצאת עם משהו שנראה יותר כמו הלבשה תחתונה מהבית, וצלמים שהיו במקום לא פספסו את זה. סתם, למקרה שכבר גיבשתם עליה דעה שהיא לא "שרמוטה", כהגדרתה, ורציתם לשנות את זה.

 

"זו טעות קלאסית כשזה מגיע אלי", אומרת הנערה המתוסבכת. "אני תמיד חושבת שאני צריכה לצאת החוצה בדיוק כמו שאני רוצה לצאת ולהתלבש כמו שאני רוצה להתלבש, אבל משהו בראש שלי אמר לי שאולי זה באמת לא רעיון טוב ללבוש את זה לארוחת ערב. זו הייתה טעות, אני מבינה את זה עכשיו. אבל מעולם לא הייתי צריכה לצנזר את עצמי לפני".

 

מצחיק, כן ובלי ריח פה

 ומה לגבי בנים? ובכן, אם זה מנחם אתכם, באופן מפתיע פאולינה עדיין פנויה. למעשה, ההגדרה המדוייקת היא "אני מתעסקת במוזיקה שלי, במשפחה שלי ובקריירה שלי כרגע", ובתרגום לעברית: בבקשה, באמא שלכם, שמישהו יקח אותי כבר לדייט.

 

אבל זה, מסתבר, לא יהיה כל כך פשוט. "אם אתה לא יכול להצחיק אותי", מונה פאולינה את רשימת הדרישות, "אל תטרח לפנות אלי. כמו כן, אם אתה לא כן, אתה יכול לשכוח ממני. אה, וריח רע מהפה. אני לא יכולה לסבול את זה. חוץ מזה, אני חושבת שאני מוכנה להכל".

 

אכן, נערה עם עומק.

 

ואי אפשר, בכל זאת, בלי מילה על אבא ווין: "זה היה שקר גס שהמציאו באתרי הרכילויות שאבא שלי דרש להוריד את התמונות האלה מטוויטר", מתגוננת גרצקי. "אני הורדתי אותן ביוזמתי, כשהבנתי שהלכתי צעד אחד רחוק מדי. אבא שלי תומך בי וגאה בי. כל משהו אחר יהיה פשוט שקר".