>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

 

1. ילדות

 

"אני הכי סטיגמה של דוגמנית שהיתה טום בוי בתור ילדה. ההבדל ביני לבין שאר הדוגמניות שאומרות את זה הוא שאני לא הייתי טום בוי, אלא ממש בן. אמיתי כזה. ספורט, מכות, כל הגוף מלא בחבלות - היו רק חלק מהדברים שאפיינו אותי כאשר הייתי קטנה. לא היה לי אלוהים.

 

"מאוחר יותר הייתי בלהקת נוער וממש אהבתי את זה. להגיד לך שהגדרתי את תחום הבידור כחלום שלי? ממש לא. תמיד חשבתי שאלמד ריפוי בעיסוק לילדים, שבזה אעסוק, ואת הבמה אשאיר כתחביב".

 

2. אהבה ראשונה

 

"למרות מה שאנשים חושבים, אייל לא היה האהבה הראשונה שלי. היה לי חבר רציני מגיל 16 ועד 18 וזאת היתה אהבה מטורפת. זה הגיל שאתה לא חושב קדימה, אתה ילד, אומרים לך שאתה יכול להיפגע ואתה מבטל את זה תוך שנייה וחושב 'אני אסתדר, לי זה לא יקרה'. ואז זה קורה.

 

"בגיל 18 החלטנו להיפרד, וזה היה מאוד קשה, אבל לא נכנסתי לדיכאון. לעולם לא דיכאון. אני לא מרשה לעצמי אף פעם ליפול. זה גם עובד הפוך, אגב, אני גם לא קופצת לתקרה כשמשהו טוב קורה, משתדלת להיות מאוזנת כל הזמן".

 

3. מלכות היופי

 

"בכלל לא רציתי ללכת. המשפחה שלי רשמה אותי, כשהתקשרו אליי פעם ראשונה סירבתי, ורק לאחר ניסיון נוסף מצד ההפקה הסכמתי ללכת, ב־2001, סתם בשביל החוויה. הגעתי לשם עם אמא שלי ואחרי כמה דקות אמרתי לה בואי נלך.

 

"אני זוכרת שבדרך החוצה נתקלתי במוטי רייף שהפיק את התחרות בזמנו והוא, בלי להכיר אותי, קרא לי אליו ושכנע אותי לחזור לאודישנים. את שלב בגדי הים שם לא הסכמתי לעשות, התפדחתי לגמרי, מה אני קשורה לבגד ים עכשיו? ויתרו לי".

 

4. המפגש עם אייל

 

"הכרתי את אייל גולן דרך חבר משותף. אחרי שנפגשנו, נזכרתי שהוא כבר התחיל איתי פעם, כשהייתי בת 17 בחיפה ומלצרתי אותו באיזו מסעדה.

 

באותו הזמן מאוד נרתעתי מאנשים מפורסמים, ובמיוחד מזמרים מזרחיים. אמרתי לעצמי שאני לא רוצה להיכנס עכשיו לזוגיות עם מישהו מוכר, זה יותר מדי כאב ראש, אז דחיתי אותו בנימוס. בפעם השנייה, כמה חודשים אחרי שזכיתי במלכות, הרגשתי כבר יותר בוגרת ויותר מוכנה לזה, למרות שהמשפחה שלי היתה ממש נגד הרעיון".

 

5. התאהבות בזק

 

"עם אייל זה התגלגל מאוד מהר. האהבה היתה מאוד גדולה. עברנו לגור יחד אחרי שלושה חודשים, אחרי שנה התחתנו וקצת אחרי זה נכנסתי להריון.

 

"הרגשתי שאני הולכת מהר מדי, שאני דוחסת תקופה של שש־שבע שנים בשנתיים. בשלב מסוים כבר הבנתי שאיבדתי את עצמי, לא ידעתי מי אני ומה אני צריכה. אני, כאדם, כאשה. עד היום אני בתהליך של השלמת פערים ונבירה עצמית, להבין מה בדיוק חסר לי".

 

6. מות אביה

 

"כשהייתי בת 23, אבא שלי נפטר מסרטן. זה היה מאוד מהיר. הוא נפטר שלושה חודשים אחרי שגילו אצלו את המחלה. אתה יודע מה זה בשביל ילדה בת 23 לאבד אבא בגיל כזה?

 

"בכלל, אנחנו משפחה מאוד מלוכדת, מאוד חמה, ופתאום מכה כזאת. זה היה נוראי, וחלק מהתובנות שלקחתי איתי מהטראומה זה להיות יותר עם המשפחה, להיות יותר סבלנית איתם ויותר מבינה.

 

"אם פעם הייתי יכולה לריב עם אמא שלי ולהגיד לעצמי 'לא נורא, זאת אמא, היא מכירה אותי, היא יודעת שזה לא מרוע' - מאז המוות של אבא אני מקפידה להתנצל, ואם יצא שדיברתי לא יפה, אני אחזור אליה ואסביר את עצמי".

 

7. אימהות צעירה

 

"ליאם נולד כשהייתי בת 20 בערך, ואלין שלוש שנים אחריו. מצאתי את עצמי אם לשניים בגיל 23 והרגשתי עם זה הכי טבעי בעולם. למרות שהמצב בבית עם אייל כבר לא היה טוב, ומערכת היחסים התחילה להתפורר - כשנכנסתי להריון עם אלין, לא היתה לרגע מחשבה להפסיק את ההריון. לא פחדתי, הייתי שומעת כל הזמן את השיר של וויל סמית, "Just The Two Of Us", והוא היה מעודד אותי.

 

"ידעתי שאפילו אם אתגרש מאייל, בכל מקרה יהיו לידי שני ילדים שיעודדו אותי. האמת היא ששני ההריונות היו לא מתוכננים, אבל ברגע שגילינו מאוד שמחנו. אני לא מבינה את האנשים שנכנסים להריון כשהם לא נשואים. אתם עדיין לא מכירים אחד את השני מספיק לילד, וגם לא כדי לגור יחד. לאט לאט".

 

8. הגירושין

 

"נושא הגירושין שלי מאייל פורסם עוד לפני שההחלטה היתה סופית. כן, היה משבר בזוגיות, וכן, דיברנו על זה בינינו, אבל מפה ועד כותרות בכל העיתונים שאנחנו מתגרשים? זה הרס אותי. במיוחד שהמשפחה והמקורבים שלנו עדיין לא ידעו, ונאלצו לקרוא על זה בעיתון. היה לי חשק להתקשר לכתב ולהגיד לו בדיוק מה שאני חושבת עליו, אבל העדפתי לשתוק. לא רוצה להאדיר את הנושא ולתת לו עוד במה.

 

"תדמיין זוג רגיל, לא מפורסם, שמחליט להתגרש, אתה יודע עד כמה זה קשה? אז תוסיף את פקטור הפרסום עכשיו. אני הכי כנה עם כתבים שמתקשרים, אני תמיד מאשרת מה שנכון, אבל במקרה הזה, כשזה עוד לא סופי ויש ילדים בתמונה, לא רציתי לשתף עם זה פעולה.

 

"התגרשנו בגלל מכלול של דברים. כנראה שבשלב מסוים הרגשתי שאנחנו מתרחקים, וכל אחד גדל לכיוון אחר. כשמתחתנים צעירים, צריך לקוות שתתבגרו לאותן מטרות, לאותו הכיוון. אצלנו זה לא היה. גם הבגידות היוו סיבה, אבל לא רק. רק בגלל בגידה לא מתגרשים".

 

"היתה אהבה מאד גדולה". עם אייל גולן (צילום: דלית שחם)
"היתה אהבה מאד גדולה". עם אייל גולן (צילום: דלית שחם)

 

9. המשטרה

 

"אני מרגישה שיש עליהום עליי בתקשורת. יש המון דברים שאצל מישהו אחר ייגמר באיזו שורה איפשהו, ואצלי זה נהיה סיפור.

 

"לפני כמה זמן היתה אצלי משטרה בבית. היו פה חברות, היה קריוקי ובאמת לא שמנו לב לשעה והפרענו לשכנים. שוטרים באו לפה וביקשו להנמיך ומיד עשינו את זה. למחרת בבוקר היה אייטם עליי בחדשות של גלי צה"ל, שבו סיפרו שהמשטרה הגיעה לפה פעמיים ושרבתי איתם, ושבדיוק כשהם הגיעו היה ברקע שיר של אייל גולן. נו באמת, איזה שטויות!".

 

10. פפראצי

 

"אחת הטראומות הגדולות שלי מפפראצי קרתה כשהייתי באילת. תפסו אותי בערב יוצאת מאיזו מסיבה וצילמו אותי בדיוק כשהעיניים שלי היו סגורות, אתה יודע, קורה לכולם. פתאום אני קוראת, 'אילנית יצאה שיכורה ממסיבה'. איזה שיכורה? לא שתיתי כלום, ובסך הכל צולמתי ברגע לא טוב, לפני שהספקתי להסתכל למצלמה.

 

"אבל גם יש המון צביעות בתעשייה שלנו, של הסלבז. מה אתם, מפגרים? אתם רוצים ללכת לים בשקט? אז לכו לחיפה, לכו לחוף פלמחים. ברוך השם, המדינה שלנו מבורכת ברצועת חוף ענקית. מי שהולך לבריכת גורדון בתל אביב, שאחר כך לא יעשה תנועת זין לצלם, ומי שמתיישב בבית הקפה הכי טרנדי בעיר, שלא ישחק אותה אחר כך למה צילמו אותי. די עם ההתייפייפות. אני שונאת את זה וזה מטריף אותי".

 

11. המפגש עם אלירז שדה

 

"את אלירז שדה הכרתי בערוץ 24. היתה לנו תוכנית ביחד. הקליק היה די מהיר והתחלנו את שלב הגישושים. כמובן שמהר מאוד התחילו לכתוב שאנחנו ביחד ואנחנו מאוהבים, ואיזה? כולה שבועיים יוצאים. אני לא יכולה להרשות לעצמי שהילדים שלי יקראו כל שני וחמישי שאני עם מישהו אחר. ומה אם היינו נפרדים אחרי חודש? זה קורה, זה הגיוני, ובמקרה שלי זה היה נראה לא טוב".

 

12. פרידה מאלירז

 

אני מראה לאילנית אייטם שפורסם לפני כמה ימים, בו נכתב כי השניים בכלל לא נפרדו וממשיכים לנהל מערכת יחסים הדוקה.

 

"איזה שטויות. כן, הכתבת יודעת יותר טוב ממני. היא יודעת, זהו, גם יש פה 'מקורבים' שסיפרו. אנחנו לא נפרדנו בגלל אייל, כמו שכתבו, ובטוח שלא בגלל ששנינו שלולי רישיון - שגם זה לא נכון, כי לאלירז יש רישיון. נפרדנו בגלל שאי אפשר לתחזק מערכת יחסים בין אם לשניים ורווק. נקודה".

 

"לא אשקר לך, יש געגועים ויש קנאה גם עכשיו. אם אשמע שאלירז יוצא עם מישהי, זה יהיה לי קשה מאוד, ואני בטוחה שגם הפוך. נשארנו חברים טובים, ואגב, זאת הפעם הראשונה בחיים שהיה לי מישהו שהוא גם החבר הכי טוב שלי".

 

חברים עם הטבות?

(צוחקת) "כן".

 

"הקליק היה די מהיר". עם אלירז שדה (צילום: יוסי צבקר)
"הקליק היה די מהיר". עם אלירז שדה (צילום: יוסי צבקר)

 

13. "שישי עד הגג"

 

הפרויקט הטלוויזיוני הטרי של לוי הוא תוכנית הפאנל "שישי עד הגג" (שישי, 18:35, ערוץ 2), אותה היא מגישה לצד אילנה ברקוביץ' וימית סול בימי שישי ברשת. התוכנית ספגה מאז עלייתה ביקורות ארסיות במיוחד.

 

"אני לא מתרגשת מהביקורות. כשיש משהו מהותי, מקצועי, אין לי בעיה, אבל רוב הביקורות עליי אישית מלאות בדעות קדומות.

 

לדוגמה, ביקורת שקראתי לפני כמה ימים, של כתבת שאמרה שהיא בכיף היתה יכולה להיות חברה של ימית ושל אילנה בחיים, אבל שלי לא. אמרה שאני לא 'כוס מיץ הגת שלה'. אתה מבין מה זה? זאת הסטיגמה.

 

"הדעה הקדומה שאני גרושתו של הזמר המזרחי, הדוגמנית שאין לה משהו חכם להגיד. עזוב, ביקורות היו, יש ויהיו. כל עוד אני יודעת מה יש לשפר, ובמקרה הזה את הכימיה בינינו הבנות, הכל בסדר".

 

14. הצגות ילדים

 

כשהיא לא מפטפטת ב"שישי עד הגג", לוי משתתפת בהצגת הילדים "למצוא את נמו" בספארי ברמת גן. לוי עולה על מדי הדגה שלה ומפזזת על הבמה מול ילדים שבעה ימים בשבוע, כולל שלוש הצגות ביום בשישי־שבת.

 

בזמן שהיא חושפת פצע כואב על כתף שמאל וחבורות ביד ימין, היא מספרת: "זה מאוד מאוד קשה. אתה יודע מה זה לעשות 11 הצגות בשבוע? זה טירוף, אבל זה מה שאני אוהבת וזאת הפרנסה שלי. למי שחיי הזוהר כל כך קוסמים להם, אשמח לספר שאני מתפקדת גם כאשת במה, מזיזה פרופס ומזיעה בשמש הנוראית הזאת".

 

15. עתיד

 

"מצחיק שאתה שואל, כי עד לפני שבועיים בערך לא חשבתי קדימה. אני כזה בן אדם שטוב לי עכשיו, ואומרת לעצמי שהכל יסתדר כבר מעצמו, שאלוהים אוהב אותי, וככה זה היה כל הקריירה שלי.

 

"בזמן האחרון אני מתחילה לחשוב מה יהיה בגיל 50? טלוויזיה זה משהו שיכול להיפסק יום אחד, ולדגמן ברור שלא אוכל בשלב מסוים.

 

"אני רוצה ללמוד עכשיו ריפוי בעיסוק, מה שרציתי לעשות עוד כשהייתי צעירה יותר, ולהכין את הקרקע ליום שאחרי. בכל זאת, יש לי שני ילדים לגדל, לא?".

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד בפנאי פלוס :