יש להם בת חדשה. מזל טוב! איגי ועתי (צילום: רועי חביב)
יש להם בת חדשה. מזל טוב! איגי ועתי (צילום: רועי חביב)

(מערכת XO)

הלידות: נראה כי כל מי שהייתה בהיריון בעשור האחרון החליטה ללדת, גם בביצה וגם בחו"ל. זה התחיל עם איגי וקסמן המקומית שלנו, שחגגה יום הולדת ארבעים, ואולי אפילו קצת יותר חשוב - את לידת בתה עם עתי שולברג (כן, כן, בדיוק באותו היום). זה המשיך עם השחקנית הבריטית סיינה מילר שילדה את צאצאה הראשון, ומיד אחריה החליטה קורטני קארדשיאן שגם היא מאסה בהיריון הפוטוגני שלה והביאה לעולם את בתה החדשה, פנלופי סקוטלנד, אחותו הקטנה של מייסון המתוק. אבל רגע, לא נגמר - הזמרת הבריטית לילי אלן הודיעה לעולם שהיא נמצאת בהיריון שני מבעלה, סם קופר, זאת למרות שילדה את בתה הבכורה ממש לפני מספר חודשים. ילדים זה שמחה. או ככה לפחות הכוכבים חושבים.

 

ואז הגיע האקס. אילנית לוי (צילום: לם-וליץ סטודיו)
ואז הגיע האקס. אילנית לוי (צילום: לם-וליץ סטודיו)

ימי הולדת: אילנית לוי זכתה לחגוג שני דברים גדולים בחייה - את יום הולדתה ה-30 ואת העובדה שהאקס המיתולוגי, אלירז שדה, הגיע לפרגן לה במסיבה. כאמור, איגי וקסמן גם היא חגגה יום הולדת וכך גם טום קרוז, שחגג את יום הולדתו ה-50 שניה אחרי שסיפר לעולם כולו שהוא וקייטי הולמס פרקו את הבאסטה. טוב, אז לא ממש חגג, רק ציין, אבל גם זה משהו, אנחנו מניחים.

 

קשים הם חייה של בחורה שעושה דיאטה. סימפסון
קשים הם חייה של בחורה שעושה דיאטה. סימפסון
קרייסס השבוע: כבר סיפרנו לכם שג'סיקה סימפסון לא ממש מצליחה להשקיל את המשקל העודף שהעלתה במהלך ההיריון שלה, ומילא זה, אבל היא גם הצליחה להעלות עוד כמה קילוגרמים עודפים. אך זהו לא הקרייסס היחידי שפקד את עולמנו השבוע. גם המצב בין קייטי הולמס לטום קרוז החריף עם הטחות וההאשמות הדדיות ודיבורים על כסף, קונטרול ועוד כמה בעיות במערכת היחסים שהייתה להם במשך שש השנים האחרונות. ריהאנה סבלה בשקט (סבתה האהובה, דולי, הלכה לעולמה) והורידה פרופיל (מה שלא הפריע לצלמי הפפראצי לרדוף אחריה כאילו אין מחר). הראפר 50 סנט נאלץ להתנצל אחרי שיירט בדיחות נוראיות על אוטיסטים בחשבון הטוויטר שלו. בקיצור, שישו ושמחו.
חתונות: לרלורים על כך שסנוקי החליטה להתחתן עם הבייבי-דאדי של התינוק ברחמה החלו כבר בתחילת השבוע שעבר, אך נראה היה שאפילו את סנוקי עצמה השמועה לא עניינה במיוחד. קירסטן סטיוארט ורוברט פטינסון נמצאים על סף אירוסין, כך מספרים החברים המשותפים שלהם, אך מי שדווקא לא יתחתנו בזמן הקרוב הם קאנייה ווסט וקים קארדשיאן, שחווים בעיות במערכת היחסים הזוגית על רקע בעיות הקנאה של הראפר המסוקס.