אל תדאגי, לא נציק לך יותר. ספיר וינר וציון ברוך (צילום: רועי חביב)
אל תדאגי, לא נציק לך יותר. ספיר וינר וציון ברוך (צילום: רועי חביב)

(מערכת XO)

פאדיחת השבוע: אופס - חברתו של ציון ברוך, ספיר וינר, עוד לא הספיקה להתרגל לצלמי הפפראצי ולעשות לעברם פרצופים עצבניים א-לה בר רפאלי, וכבר פירקה את החבילה עם הבדרן הקומפקטי. ובכן, כן - ממש כמו שאר מערכות היחסים האחרונות של מר ברוך (מה יש, גבר? מונוגמיה כל כך קשה?) גם זה התמסמס לו תוך מספר שבועות קצרצרים. אנחנו ננצור על מערכת היחסים הזאת לפחות עוד כמה שעות, תוך כדי שאנחנו מתרפקים על תמונות משותפות של השניים בבגדי ים וביקיני ומתאבלים על הפרידה. שניהם חימצנו את השיער בצורה דומה - איך קרה שעל אף כל זאת הם החליטו להיפרד?

חדשות השבוע העולמיות: קייטי הולמס וטום קרוז נפרדו. טוב, את זה אנחנו כבר ידענו מזמן, וגם את העובדה שהם נמצאים כעת בהליכי גירושין. מה שאתם ודאי לא יודעים היא העובדה שקייטי הייתה זאת שיזמה את כל המהלך ולמרות שטום התחנן שתצטרף אליו לאיסלנד, בה הוא נמצא השבוע כדי לקדם את סרטו החדש, כדי לחגוג איתו את יום הולדתו, היא הסתפקה בלומר לו משהו בסגנון: "Bitch, please" ולקחת את סורי לעוד איזה סיור אחרי ממתקים ברחבי ניו יורק. מקורבים מספרים כי קייטי לא מתכוונת לוותר ולבקש כמה שיותר מבחינה כספית מקרוז. למרות שהשניים חתמו על הסכם ממון, זה קרה בקליפורניה, וקייטי - אשר מתגוררת במדינת ניו יורק, בה חוקי המזונות הרבה יותר גמישים - מתכוונת לערער על הסכם הממון ולבקש יותר. או-אה.

חדשות השבוע המקומיות: איתי שגב ומאיה רוטמן יצאו מהארון. הם מתפקדים כזוג כבר לא מעט זמן אבל עד עכשיו לא היה לנו תיעוד של השניים ביחד, אך השבוע זה קרה ביום הולדתה ה-29 של האישה והביקיני - נטלי דדון.  שגב הביא את רוטמן כבת זוגו ליום ההולדת ואפילו הקפיד לאחוז את ידה לאורך כל אותו הזמן, פלוס מינוס. לאב איז אין דה אייר וכו'.

כל כך מהר? אדל (צילום: Gettyimages)
כל כך מהר? אדל (צילום: Gettyimages)

הרגע הביזארי בחו"ל: הזמרת אדל בהיריון. ואם אתם שואלים את עצמכם: "מה, אבל היא לא רק בת 24?" או "אבל היא לא נשואה" או "אבל היא יוצאת עם בן הזוג שלה רק חודשיים", אז כן - זה גם כל מה שעובר לנו בראש. למרות שהיא לא נמצאת במערכת יחסים יותר מידי יציבה או רצינית ולמרות שכל הסיכויים הם שהגברת תהפוך לאם חד הורית כבר בחמש השנים הקרובות (היי, זה לא הפסימיות שלנו מדברת, זוהי הסטטיסטיקה), אדל עדיין הרגישה  צורך עז לבשר לנו כי היא מצפה לילדה הראשון. שיהיה מזל טוב בכל זאת.

האייטם המופרך של השבוע: ג'ון טבולטה וקלי פרסטון מתגרשים - והיא מקבלת 200 מיליון דולרים (נשיונל אנקווירר). נראה לנו שהשניים האלה הולכים להחזיק עוד כמה שנים, למרות הכל.

מצטיינת ההשקות: השבוע ראינו את ירדן הראל בלא מעט אירועים. לא עייפה?

תמונת הביקיני של השבוע: אירינה שייק, סופרמודל רוסיה והחברה של הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו. תיהנו.