Love is in the air. לבינתיים. קים קארדשיאן וקאנייה ווסט (צילום: gettyimages)
Love is in the air. לבינתיים. קים קארדשיאן וקאנייה ווסט (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

רק לפני שניה שמענו את הבשורות הנוראיות (כן, וואטאבר) שטום קרוז וקייטי הולמס נפרדו והולכים בקרוב להתגרש. תרשו לנו לומר שאנחנו ראינו את זה מגיע ממרחקים, ואפילו הימרנו שזה יקרה לפני שלוש שנים (שאפו להולמס, שנראה כי סבלה לא מעט במערכת היחסים הזאת). אך כדי להמתיק את הגלולה המרה של השניים, נזכיר ונאמר שהם לא הזוג היחיד בהוליווד (או בביצה המקומית והישראלית שלנו) שכל כתבי הרכילות, העם ואחותו יודעים שיפרדו. הנה עוד כמה זוגות שלא יחזיקו עד סוף השנה האזרחית. אל תגידו שלא אמרנו לכם:

קים קארדשיאן וקאנייה ווסט

בשלב הזה, אנחנו מוכנים להמר בטופס הווינר שלנו שהפועל ערד (יש קבוצה כזאת?) תכסח את ברצלונה 6-0 מאשר לשים את הז'יטונים שלנו על כל מערכת יחסים הכוללת בתוכה את קים קארדשיאן. פרחת הריאליטי, שהחליטה לפני חודשים ספורים כי 72 ימי ישואין מה-זה הספיקו לה לקריס האמפריז, דילגה במהירות לראפר והידיד הטוב, קאנייה ווסט. נזכיר ונאמר שקאנייה בעצמו לא ממש ידוע כמונוגמי מן השורה, וביחד יש לכם פצצה מתקתקת של בגידות, קלטות סקס ופרידה מתוקשרת ומלאת ארס. וואו, אנחנו לא יכולים לחכות לרגע שזה יתפוצץ.

 

ג'סיקה סימפסון ואריק ג'ונסון. איתה רק בגלל סיבה אחת (צילום: gettyimages)
ג'סיקה סימפסון ואריק ג'ונסון. איתה רק בגלל סיבה אחת (צילום: gettyimages)

ג'סיקה סימפסון ואריק ג'ונסון

כולנו התאכזבנו לשמוע שבייבי מקסוול, הבת החדשה של סימפסון, לא הייתה תוצאה של היריון מתוכנן ומאושר, אלא יותר פנצ'ר של הרגע האחרון. סימפסון בכלל רצתה להתחתן לפני שהרתה, אבל היי, זה פשוט קרה. נפלאות הטבע. עוד בהיריון סיפרו הצהובונים כי ג'סיקה עזבה את הבית המשותף שלה ושל ג'ונסון אחרי שזה לא הפסיק לבקש ממנה כסף (הוא שחקן לשעבר בליגת ה-NFL, אבל אין לו ממש עבודה אמיתית. או בקיצור, מובטל). עוד חברים של הגברת הבלונדינית סיפרו כי הוא מנצל אותה בשביל הכסף שלה, ושבייבי מקסוול היא הג'קפוט שבג'קפוטים - כי זה יקשור את סימפסון אליו לעוד כמה שנים. בינתיים השניים ביטלו את החתונה שקבעו לאחר הלידה והפסיקו להיראות ביחד בפומבי. לנו זה לא נראה טוב.

 

די,נו, כמה כבר אפשר? ג'סטין וסלינה (צילום: gettyimages)
די,נו, כמה כבר אפשר? ג'סטין וסלינה (צילום: gettyimages)

ג'סטין ביבר וסלינה גומז

הנה פירוק שהיה צריך לקרות כבר מזמן: ג'סטין ביבר, בן 18, אליל הבנות, וסלינה גומז, בת 19, סוג של שחקנית-זמרת של דיסני. בין השניים יש יותר מידי בעיות הקשורות בקנאה ובעובדה שסלינה לא ממש מתה על החברים הערסים של ביבר, חלקם ראו את בתי הסוהר של ארצות הברית מבפנים. אבל הנה, השניים האלה הצליחו להחזיק עד היום. אבל לנו נראה שזה אוטוטו מתפרק. סלינה כבר לא אותה כוכבת ענקית שהייתה כשהשניים הכירו, וביבר? הוא חייב בשלב מסוים לבדוק את המים ולקצור קצת את פירות הפרסום שלו כמו שצריך. לא ככה? 

לא מחזיקים עם בני זוג יותר מיומיים. סקרלט ג'והנסון וברדלי קופר (צילום: gettyimages)
לא מחזיקים עם בני זוג יותר מיומיים. סקרלט ג'והנסון וברדלי קופר (צילום: gettyimages)

סקרלט ג'והנסון וברדלי קופר

אנחנו חייבים להודות שהפחד העיקרי שלנו הוא שבהפרש קמצוץ השעות מהרגע שאנחנו כותבים את הכתבה הזאת ועד הרגע בו היא עולה לאוויר, השניים האלה כבר יפרדו ואז האייטם לא יהיה רלוונטי. כן, זאת כמות האמונה שיש לנו בקשר של השניים האלה. בלי להעליב אף אחד - אבל מאז שג'והנסון התגרשה מריאן ריינולדס, היא דגמה כל כך הרבה בחורים - אנשי עסקים, שחקנים חתיכים, ריבאונדים ושון פן אחד, שקשה לנו לעקוב. קופר גם הוא ידוע כמי שיוצא עם כל שחקנית עם דופק, אך לא ממש מצליח לצלוח את קו החודש ביחד. דיזסטר.  

זה רק ההורמונים מדברים. מילה קוניס ואשטון קוצ'ר (צילום: gettyimages)
זה רק ההורמונים מדברים. מילה קוניס ואשטון קוצ'ר (צילום: gettyimages)

מילה קוניס ואשטון קוצ'ר

נתחיל מן העובדה שקוצ'ר נמצא כרגע בריבאונד מהסרטים - תרתי משמע - הוא זה עתה החל בהליכי גירושין מאשתו בעשור האחרון, דמי מור. נמשיך עם העובדה שקוניס עצמה מצהירה שהיא לא מחפשת חבר כרגע ("אני לא נשארת באף מדינה מספיק בזמן כדי להתחיל קשר רציני", סיפרה רק השבוע למגזין GLAMOUR) - כל אלה, והעובה שאנחנו מכירים פחות או יותר את קווי האופי של השניים, גורמים לנו להיות סמוכים ובטוחים שלא תצא מכאן חתונה. בלשון המעטה. זכרו מה אמרנו.  

 

 לא תירגע עד שתעבור על כל הוליווד. בלייק לייבלי (צילום: gettyimages)
לא תירגע עד שתעבור על כל הוליווד. בלייק לייבלי (צילום: gettyimages)

בלייק לייבלי וריאן ריינולדס

לא ממש ברור לנו מה מצא ריאן ריינולדס המושי-מושלם בבלייק לייבלי, בחורה ששמה לעצמה כמטרה לעבור על כל שחקן בעל שם וחצי שם בהוליווד (ליאונרדו דיקפריו, ריאן גוסלינג, פן בדג'לי, ריאן ריינולדס, וזה רק ב-9 החודשים האחרונים, כן?), אבל בכל זאת, זה קרה. למרות שכל הכתבות והאייטמים לגמרי בעדם - ושהשניים כבר פגשו את בני המשפחה של בן הזוג השני ואפילו קנו דירה בשווי 2 מיליון דולרים ביחד, אנחנו עדיין מתקשים להאמין שזה יחזיק. לא, פשוט אין סיכוי. וזה בכלל לא בגלל שיש לנו קראש היסטרי על ריינולדס. טוב, זה קצת.

את לא באמת הולכת להישאר? די.ג'יי סקאזי ואווה (צילום: רועי חביב)
את לא באמת הולכת להישאר? די.ג'יי סקאזי ואווה (צילום: רועי חביב)

די.גיי סקאזי והחברה אווה

האחרונים והחביבים ברשימה שלנו הם דווקא זוג ישראלי - מדובר בדי.ג'יי סקאזי, כיום כוכב "מחוברים" ותמיד חובב קרחנות, וחברתו, אווה. ממש לא מזמן נודע לנו שבמהלך הפרימיירה של הפרק הראשון של "מחוברים", אווה גילתה כי סקאזי בוגד בה תוך כדי הפרק, יצאה בסערה מן האולם אך חזרה אחרי מספר דקות עם הזנב בין הרגליים. בינתיים נראה כי היא סלחה לו, אבל לנו קשה להאמין שכבודה של אישה (איפה האגו, איפה?) יוכל לשאת בגידה אל מול עיניהם המסוקרנות של חצי מדינת ישראל לאורך זמן. ומה דעתכם?

 

>>> התחילו מכלום: סיפורי הסינדרלה של הסלבס הישראלים, ממירי בוהדנה ועד נינט

 

>>> אדל בהיריון! כל הפרטים