אנחת רווחה פולנית קולקטיבית נשמעה בהוליווד השבוע, כשהזוג הכי נוצץ בלוס אנג'לס הודיע בשעה טובה: אנחנו מתחתנים.

 

מה שאומר, כמובן, שהם סוף סוף יפסיקו לקבל מבטים מוזרים מהדודה שתלחש "נו, מתי כבר אצלכם?".

 

אבל בעוד שלבראד ואנג'לינה סוף סוף יתנו קצת ספייס בפסח הבא, יש כמה כוכבים בהוליווד שעדיין לא ממש ממהרים להיכנס מתחת לחופה.

 

למה זה ענייננו? כי אנחנו פולנים, זה למה. הכל ענייננו, ועד שכולם לא יהיו נשואים אנחנו לא נהיה רגועים.

 

ואז, כשכולם יהיו נשואים, אנחנו נמצא משהו אחר להציק להם עליו (תגיד, בראד, יכול להיות שהשמנת קצת?). כאלה אנחנו.

 

בכל אופן, בינתיים, הנה שבעת הכוכבים שאנחנו מחכים בקוצר רוח לחתונתם הממשמשת.

 

אנחנו מקווים.

 

 

ג'ניפר אניסטון

 באגדות לימדו אותנו שזה עובד אחרת: נסיכה יפה מוצאת נסיך יפה והשניים חיים באושר ועושר. מניסיוננו בסרטים הוליוודים למדנו שאם הבחור היפה נוטש את הבחורה יפה, היא תחיה באושר ועושר והוא ימות, כנראה מצרעת. אלא שהחיים לימדו אותנו שנסיך יפה מתחתן עם נסיכה יפה, ואז מתחתן עם נסיכה עוד יותר יפה, מגדל איתה שמונה מאות ילדים וג'ניפר שלנו נשארת לבד.

 

וזה לא ממש הסוף, תודו, שאנחנו מאחלים לנסיכת הקומדיות הרומנטיות של הוליווד.

 

 

למה שרק בראנג'לינה יהנו? ג'ניפר אניסטון (צילום: gettyimages)
למה שרק בראנג'לינה יהנו? ג'ניפר אניסטון (צילום: gettyimages)

 

גם אם היא לא הייתה מלכת הסרטים הרומנטיים, לא ברור איך אף אחד עוד לא תפס את אניסטון. היא מהממת, מצחיקה בטירוף, אחת הנשים הכי אינטליגנטיות בהוליווד וגם, נו, היא ג'ניפר אניסטון, למען השם.

 

והס מלהזכיר, כמובן, שאך לא מזמן היא הוכתרה להיות האישה הכי סקסית בעולם, כשהיא משאירה אבק לאנג'לינה ג'ולי.

 

בראיונות האחרונים הביעה אניסטון את רצונה להתחתן ולהקים משפחה, וממאי 2011 היא יוצאת עם התסריטאי המוכשר ג'סטין ת'ורו, שהוא שידוך ראוי בהחלט, אם תשאלו אותנו.

 

למרות שזה נראה כמו כמעט חתונה (אניסטון מכרה את האחוזה שלה ב-38 מיליון דולר ועברה להתגורר עם ת'ורו) אנחנו זוכרים את וינס ווהן, שגם נראה כאילו הוא עומד להיות מר אניסטון המיועד ובסוף נעלם.

 

בקיצור, אצל ג'ניפר זה לא סגור עד שזה לא סגור, ואנחנו, אם לא אכפת לכם, עדיין מחכים לסוף הטוב שלנו.

 

ג'ני מקארת'י

 תגידו מה שתגידו על שפנפנת הפלייבוי לשעבר ג'ני מקארת'י, אנחנו מחבבים אותה. חוץ מלהיות שפנפנה לשעבר (ומנחה ממש מוצלחת ואלגנטית היום) היא מגדלת בן אוטיסט והקימה עמותה משגשגת שעושה המון למען ילדים אוטסיטיים אחרים.

 

וזה מספיק בשבילנו כדי להתרשם ממקארת'י.

 

 

בינתיים היא לבד. ג'ני מקארת'י (צילום: gettyimages)
בינתיים היא לבד. ג'ני מקארת'י (צילום: gettyimages)

 

הסיפור שלה דווקא התחיל באופן רגיל לגמרי. היא יצאה עם ג'ון מלורי אשר, הם התארסו ב-1999, התחתנו באותה שנה ובשנת 2002 נולד בנם הראשון, ג'וסף אוון, שאובחן כלוקה באוטיזם. הזוג נכנס למשבר קשה ונפרד ב-2005 ומאז היא מגדלת אותו כמעט לבד.

 

בתחילת 2006 היה נראה שחייה האישיים של מקארת'י שוב בכיוון הנכון כשהחלה לצאת עם לא אחר מאשר הקומיקאי והשחקן האגדי ג'ים קארי. השניים יצאו במשך כארבע שנים ואף אמרו לא פעם שהם "כמו נשואים, רק לא צריכים פיסת נייר כדי להוכיח את זה לעולם".

 

אבל נו, כמו שאנחנו יודעים, פיסת הנייר הזו בכל זאת שווה איזה משהו אחרי הכל. ב-2010 נפרד הזוג ומאז, ובכן, היא לבד, ובראיון שנערך איתה לא מזמן אף אמרה שיש לה עניין מועט מאוד לצאת לדייטים שוב.

 

אנחנו מבטיחים לעשות צהלולים ביום שהיא תמצא גבר שיהיה מספיק ראוי לה.

 

בר רפאלי

 נו, מה כבר יש להגיד שעוד לא אמרו על בר רפאלי? שחיכינו נורא לראות את האישה היה וההוא שטבע בטיטאניק מחליפים טבעות? שאחרי שגילינו סופית שזה נגמר רצינו להטביע שוב את ליאו בעצמנו? הכל נכון.

 

ובכל זאת, נכון לעכשיו, ליאו דופק פוזות עם דוגמניות צעירות ממנו ב-20 שנה, ובר דופקת פוזות עם ציון ברוך. איכשהו זה לא נראה לנו הוגן.

 

 

לא פייר שכל מה שאנחנו מקבלים זה פפראצי עם ציון ברוך. בר רפאלי (צילום: יריב פיין וגיא כושי )
לא פייר שכל מה שאנחנו מקבלים זה פפראצי עם ציון ברוך. בר רפאלי (צילום: יריב פיין וגיא כושי )

 

היות ועקבנו בכזה עניין אחרי מערכת היחסים הקודמת של רפאלי, עכשיו אנחנו סתם מגלים עניין פולני לראות מי יהיה בר המזל (חה!) שיצליח לתפוס את הישראלית מספר אחת. אין לנו ספק שמדובר באחת מהבחורות המחוזרות ביותר בהוליווד (ובצדק, כמובן), השאלה המעניינת היא רק במי היא תבחר.

 

ותסמכו עלינו שנוציא לה את הנשמה עם השאלה הזאת עד שזה יקרה.

 

קמרון דיאז

 היא הייתה אחת הבחורות הכי לוהטות בהוליווד, עברה כמה ניתוחים פלסטיים איומים ונוראים ועכשיו, ובכן, היא כבר לא אחת הבחורות הכי לוהטות בהוליווד, אבל עדיין, תנו כבוד לקמרון דיאז, אחת הנשמות הרגישות והמתוקות בלוס אנג'לס, שבראיון למגזין "מקסים" הודיעה חד משמעית שהיא הרימה ידיים בכל הקשור לנישואין.

 

"אני חושבת שאנחנו צריכים לקבוע את החוקים של עצמנו", אמרה בראיון. "אני באמת לא חושבת שאנחנו צריכים לחיות את החיים שלנו ולהיכנס למערכות יחסים שמבוססות על אמונות ומסורות ישנות שלא מתאימות לעולם שלנו היום".

 

 

לא מאמינה במסורות ישנות. קמרון דיאז (צילום: gettyimages)
לא מאמינה במסורות ישנות. קמרון דיאז (צילום: gettyimages)

 

ואז היא נשאלה למה היא לבד, וענתה בכנות: "אני לא יודעת".

 

"אני אוהבת גברים", אמרה, "אני רוצה שכל הגברים יהיו מאושרים. אבל גברים צריכים נשים שיאתגרו אותם. ואין יותר מדי גברים שרוצים את זה".

 

זו לא הפעם הראשונה שנשות הוליווד החזקות והעצמאיות מעלות את הטענה הזו, מה שמוכיח שכנראה יש בה ממש. אנחנו, בכל אופן, ממש לא מבינים מי האידיוט שיוותר על דיאז, וסתם רוצים לעשות לה קולולולו, אבל לגמרי נסתפק גם בלדעת שהיא מצאה את הגבר שיכול להתמודד איתה.

 

ג'ורג' קלוני

 הוי, ג'ורג'י ג'ורג'י. הרווק הנצחי של הוליווד ממשיך במעלליו, ובניגוד מוחלט לחוקי הטבע עם כל שנה שעוברת הוא רק נראה טוב יותר.

 

וכל זה לא אכפת לנו, כמובן. אנחנו פולנים, אנחנו רוצים לראות אותו מתמסד. אם בראנג'לינה עשו את זה, גם הוא יכול.

 

תצליח לגרור אותו מתחת לחופה? ג'ורג' קלוני וסטייסי קיבלר (צילום: gettyimages)
תצליח לגרור אותו מתחת לחופה? ג'ורג' קלוני וסטייסי קיבלר (צילום: gettyimages)

 

 

המועמדת הטבעית היא כמובן חברתו המתאבקת לשעבר סטייסי קיבלר, אבל השניים פרודים יותר מאשר שהם ביחד, אם כי מאוד תלוי באיזה יום אתם שואלים.

 

אבל אין ספק שלראות את קלוני מתחתן היא משאת חייהן של עשרות אלפי נשים בעולם. לראייה, כמובן, הבובה של קלוני בדמות חתן במוזיאון השעווה "מאדאם טוסו", שאיתה אפשר להצטלם והפכה, הפלא ופלא, לאחת האטרקציות המבוקשות ביותר של המוזיאון.

 

יש לציין שלא מעט צהובונים טענו, אם בגלוי ואם בסתר, שקלוני בכלל מעדיף את מינו. כשנשאל על כך, ענה קלוני באלגנטיות "הדבר האחרון שתראו אותי עושה זה קופץ באוויר וצועק 'אלו שקרים'. זה יהיה לא פייר ולא נחמד לחברי הגייז. אני לא הולך לתת לאף אחד להניח שלהיות גיי זה דבר רע".

 

ועכשיו אתם מבינים למה אנחנו כל כך אוהבים אותו.

 

קיבלר, אגב, אמרה בעצמה שהיא לא חושבת שיש לה סיכוי להכניס את קלוני מתחת לחופה, אבל היא בהחלט תנסה. אנחנו מחזיקים לה אצבעות.

 

פמלה אנדרסון

 טוב, במקרה של פמלה אנחנו חייבים להודות שיש לנו בהחלט מנת יתר מלראות אותה מתחתנת (ואז מתגרשת אחרי דקה).

 

עם זאת מדובר, ללא ספק, בבחורה עם הטעם הכי גרוע בגברים בהיסטוריה, ואנחנו רק רוצים קצת נחת מהילדה שגם בגיל 44 עדיין כובשת ונראית מהמם.

 

 

היסטוריית הנישואין שלה כבר הפכה לבדיחה. פמלה אנדרסון (צילום: gettyimages)
היסטוריית הנישואין שלה כבר הפכה לבדיחה. פמלה אנדרסון (צילום: gettyimages)

 

ההיסטוריה שלה די מוכרת (טומי לי, מכות, סקס, חטפה צהבת מלי אחרי שהשתמשה במחטים שלו, אירוסין לדוגמן מרקוס, אירוסין לקיד רוק, חתונה עם ריק סולומון, גירושין אחרי פחות משנה עם חשד להונאה) והייתה יכולה לאכלס ארבעה ספרים של ג'יין אוסטין בקלות ולמרות שמישהו צריך להיות הבדיחה של הוליווד, אנחנו מרגישים שאחרי עשרים שנה פמלה בהחלט יכולה לפנות את הבמה למישהי חדשה (קים קרדישיאן, מישהו?) ולחיות חיים של בן אדם נורמלי.

 

ג'ון האם

 ג'ון האם היה יכול לשגע כל פולניה קבועה. יש לו חברה קבועה כבר יותר מעשור (ג'ניפר ווסטפלד) ובכל זאת האיש מסרב בתוקף להתחתן או לדבר על ילדים. אפשר פשוט להיכנס לבוידעם ולמות.

 

האם, אגב, מאשים את אי הרצון שלו להתחתן בסיפור החיים הטראגי שלו, וקצת קשה להאשים אותו. הוריו התגרשו כשהיה בן שנתיים, אחר כך עבר לגור עם אמו, שנפטרה ממחלה קשה כשהיה בן 10.

 

 

נו, אז למה שלא תתחתנו כבר ודי? ג'ון האם וג'ניפר וסטפלד (צילום: gettyimages)
נו, אז למה שלא תתחתנו כבר ודי? ג'ון האם וג'ניפר וסטפלד (צילום: gettyimages)

 

לאחר מכן נדד לבית אביו, שנפטר אף הוא ממחלה קשה כשהיה האם בן 20. "לא הייתה לי יותר מדי משפחה מסביבי", הוא אומר, "אז אני לא יודע כמה אני רוצה להקים אחת כזאת משלי".

 

ובכל זאת, נו, באמא שלך, עשור ועוד לא שלפת טבעת? אין לך אפילו איזו טיפת רצון להגיד "איי דו!"? אה, רגע, ממש לא. "אין לי את צ'יפ הנישואין, אולי פשוט לא השתילו לי אותו. לא לג'ניפר ולא לי יש דוגמאות טובות מהבתים בכל מה שקשור לנישואין, אבל היא אהבת חיי. אחרי יותר מעשר שנים, תסמכו עלי שהיא יותר מאשר החברה שלי".

 

אוקיי, אוקיי, אז לא נישואין, אבל ילדים? "אני אהב ילדים", אמר למגזין אוקיי, "אבל אני גם אוהב את האופציה שאני יכול לסגור את הדלת בבית שלי ולהיות לבד. להפוך להיות הורה זה סגנון חיים אחר לחלוטין, וברגע שעושים את זה אי אפשר לחזור לאחור".

 

בקיצור, הסיכוי נראה לנו קלוש. עם זאת, כל עוד הוא קיים, אנחנו נמשיך לנעוץ בו מבטים מאשימים בארוחות המשפחתיות.