היי, הו, לטס גו (צילום: gettyimages)
היי, הו, לטס גו (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

קת'י גריפין החליטה להתפשט למען חיילים אמריקאים (מטרה נעלה, אנחנו מודים) בטקס Divas Salute To The Troops של ערוץ המוזיקה VH1. כל זה קרה בדצמבר 2010, ונתן לקומיקאית האדמונית סיבה מעולה להשוויץ בגוף החדש והסופר חטוב שלה. אז היא יכולה לצחוק ולהשתעשע שהיא הגיעה לגזרה הזאת בעזרת משלשלים, הרגלי קוק מפוקפקים ועוד כמה דברים, אבל אנחנו לא מאמינים לה ויודעים שזה בגלל שהיא התאמנה הרבה ואכלה בריא. כל הכבוד לך.

 

היי, גירלז!  (צילום: gettyimages)
היי, גירלז! (צילום: gettyimages)

ממשיכים הלאה לנשים האהובות עלינו ביותר ביקום: דוגמניות רשת הבגדים התחתונים ויקטוריה'ס סיקרטס. קבלו מימין לשמאל את אלסנדרה אמבורסיו המדהימה והברזילאית, קנדיס סוואנפואל הדרום אפריקאית ומירנדה קאר האוסטרלית. ביחד, השלוש הצטלמו לקטלוג בגדי ים בשנת 2009 והשתכשכו במים כאילו אין מחר (או צלוליטיס, מה שלהן, במקרה, ממש אין). אנחנו ממשיכים לבכות בסרט ולבלוס פחמימות מעצבים. איך אתן נראות ככה, איך?

חי חי, אני עדיין רלוונטית. לוהן (צילום: gettyimages)
חי חי, אני עדיין רלוונטית. לוהן (צילום: gettyimages)

תאמינו או לא, הייתה תקופה בה לינדזי לוהן הייתה עדיין רלוונטית. זה קרה בשנת 2009. כבר אז שכחנו שהיא שחקנית פועלת, אך עדיין תפסו ממנה בחורה עם כישרון. ומה עשתה הלוהנית? וול, כמובן - השתחלה לבגד ים ביקיני ויצאה למסיבת יום הולדת על שפת בריכה במאליבו. אגב, לינדזי לא הייתה יכולה להתרחק יותר מידי מביתה, בו התקיימה מסיבת הבריכה, כי בדיוק היה עליה צמיד זמזם לרגל, שבדק שהיא לא מתרחקת יותר מידי מהבית (זאת אחרי שנידונה למאסר בית בגין נהיגה בגילופין). מקווים שנהנית מיום ההולדת (או לכל הפחות, מקווים שאת זוכרת אותו).

 

השפנפנה של יו (צילום: gettyimages)
השפנפנה של יו (צילום: gettyimages)
פעם, בשלהי 2008, כשהולי מדיסון עוד הייתה מוכרת לנו בעיקר כשפנפנה האהובה על יו הפנר, היא עוד הייתה יוצאת מידי פעם מטירת השפנפנות בה התגוררה (הפלייבוי mansion הידועה) כדי לעשות קצת ברולסק, או סתם להזכיר לעולם החיצון כמה פוטוגנית היא עם בגד ים קטנטן. אנחנו, מן הסתם, התמכרנו ספציפית לתמונה הזאת, בה היא גורמת לבגד ים ביקיני משובץ ומכוער להחריד להיראות כדבר היפה ביותר עלי אדמות. איך את עושה את זה, איך?
באי לינג (צילום: gettyimages)
באי לינג (צילום: gettyimages)

אז נכון שהיום היא מוכרת בעיקר תודות לבעיות האלכוהול והשתייה שלה, אך הייתה תקופה בה באי לינג הייתה שחקנית נחשקת (ואפילו היה לה אחלה תפקיד אורח ב"הפמלייה"). השחקנית האוריינטלית הצטלמה בביקיני קטנטן בשנת 2007, ועשתה לא מעט גלים (ולא בים או בבריכה). אנחנו עדיין זוכרים לה סוג של חסד נעורים.

 

לא אוהבת להתלבש. ריהאנה (צילום: gettyimages)
לא אוהבת להתלבש. ריהאנה (צילום: gettyimages)

נראה כי החיבה של הזמרת ריהאנה ללבישת כלום בתוספת שום דבר התחילה כבר מגיל צעיר. הנה הבחוריקה המתוקה בשנת 2005 מדגמנת ביקיני זהבהב על השטיח האדום (!). אנחנו יכולים לומר בדיעבד שהיא שמרה על האהבה שלה לעירום לאורך כל הדרך ומאז ועד היום מטופפת על עקביה בכל מקום כאשר היא לובשת כמעט כלום. תגידי, לא קר לך אף פעם?

 

איפה כרמן? בסן דייגו (צילום: gettyimages)
איפה כרמן? בסן דייגו (צילום: gettyimages)

הבאה היא כרמן אלקטרה ("משמר המפרץ", לשעבר) שאירחה מסיבת חוף/בריכה איפשהו על ציר החוף המערבי אי שם בשנת 2004 והגיעה למקום בבגד ים וגרביים ארוכות עם סנדלים, כמו שכולנו נהנים להגיע לחוף הים. לא שזה משנה. אנחנו היינו אוהבים אותה בכל דבר, לא משנה מה היא לובשת.

 

צמחוני זה יאמי (צילום: gettyimages)
צמחוני זה יאמי (צילום: gettyimages)

בשנת 2003 ניסתה פמלה אנדרסון להפוך אותנו לצמחונים על ידי לבישת בגד ים העשוי לחסה בפרסומת של הארגון PETA. אנחנו אומנם לא השתכנענו כל כך (למרות שאנחנו מעריכים את המטרה, נשבעים), אבל בכל זאת נהנינו לראות אותה משתדלת ומתאמצת למען בעלי החיים. וזה נראה טוב.

 

באמת קצת דירטי. כריסטינה (צילום: gettyimages)
באמת קצת דירטי. כריסטינה (צילום: gettyimages)
כריסטינה אגילרה עברה את שלה ה-DIRRRRRTY שלה בשנת 2002, וכך יצא שכולנו היינו חייבים לסבול את המפשעה שלה בשלל תנוחות ואת האיפור הכבד שלה, שנראה כאילו הוא נמרח לנו ממש על מסך הטלוויזיה. את התמונה הזאת אנחנו אוהבים פחות בגלל שהיא סקסית (כי אם יש משהו שהיא - זה לא סקסית) ויותר בגלל שהיא פשוט משעשעת. כלומר, התנוחה הזאת פשוט נראית לנו קיקיונית. ולכם?
גולשת סקסית. דיאז (צילום: gettyimages)
גולשת סקסית. דיאז (צילום: gettyimages)

אחרונה חביבה היא הגולשת הסקסית קמרון דיאז, שבשנת 2002 לקחה הפסקה קטנה מהצילומי הסרט "המלאכיות של צ'רלי" בכדי להשתכשך במים ולהראות לכולם איזה יופי היא גולשת. מהממת. מתים עליך כאן במערכת.

 

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס