הזוג הדיסקרטי: ראיין גוסלינג ואווה מנדז

 

השניים הכירו עוד בחורף ומאז הספיקו לבקר בבית קברות פריזאי (בתור טיול רומנטי) וגם, על פי השמעועות, אצל אמו של גוסלינג. אחד השחקנים המוכשרים של השנה ואחת הנשים הכי סקסיות בהוליווד מהווים בחודשים האחרונים את אחד הזוגות האניגמטיים והלוהטים בתעשייה - חמקמקים, אך מתמידים.

 

הזוג הלוהט: דניאל קרייג ורייצ'ל וייז

 

כמעט נפלנו מספת היוקרה שלנו כשהבנו שרייצ'ל ווייז חטפה את הג'יימס בונד התורן, דניאל קרייג הלוהט, מתחת לאף של כולנו. הזוג המפתיע של 11 הספיק בינתיים לארגן חתונת בזק ולהופיע יחד בציבור - שכולנו נקנא.  

 

ספיירדמן וחברתו. אנדרו גארפילד ואמה סטון (צילום: gettyimages)
ספיירדמן וחברתו. אנדרו גארפילד ואמה סטון (צילום: gettyimages)

 

הזוג החנוני: אנדרו גרפילד ואמה סטון

 

כמה חמודה העובדה שאמה סטון, הבחורה הכי קולית בסביבה, יוצאת עם הילד היהודי הדקיק שיכנס בקרוב לנעליו של ספיידרמן? הצמד הכיר על הסט של סרט הספיידרמן החדש, בשבילו אמה צבעה לבלונד, ומאז הם מדגמנים זוגיות קאז'ואלית ונערית, כולל גיחות לסרטים. חמודים.

 

הזוג המבורך גנטית: ג'יזל בונדשן וטום בריידי

 

כשדוגמנית העל הברזילאית ג'יזל בונדשן יצאה עם ליאונרדו דיקפריו, העולם היה מרוצה. אבל כשהיא התחתנה עם שחקן הפוטבול טום בריידי, העולם נשם לרווחה באמת - הגנים המדוגמים של ג'יזל לא ילכו לאיבוד. 

 

החיים הטובים בכפר. נעם טור וקרן פלס (צילום: ניר פקין)
החיים הטובים בכפר. נעם טור וקרן פלס (צילום: ניר פקין)

 

הזוג שכולנו חיכינו לו: נועם טור וקרן פלס

 

קרן פלס היתה גרושה רומנטית. נועם טור היה מרוח על השלטים שמעל איילון. כשהשניים התחילו לצאת, קצת הרמנו גבה, אבל במהרה התברר שמדובר באחת הזוגות המדוגמים שאי פעם נראו בישראל. בלונד על בלונד, חזות כפרית מול חזון מרשים של חלבנית - נראה שהילד שיוולד בקרוב לא יתלונן.  

 

מבולבלים? גם אנחנו. איגי וקסמן ועתי שולברג (צילום: רפי דלויה)
מבולבלים? גם אנחנו. איגי וקסמן ועתי שולברג (צילום: רפי דלויה)

 

הזוג ההוליוודי שלנו: עתי שולברג ואיגי וקסמן

 

הפרש גילאים כמעט כמו של דמי ואשטון, שילוב של עבר רוקיסטי מעושן ותהילת ריאליטי ירקרקה ממזומנים - לפנינו אחד מסיפורי הזוגות המעניינים של השנה. גם כאן יש תינוק בדרך, והתפתחותו מלווה בלא מעט ראיונות חושפניים. בינתיים לא נמאס לנו.  

 

הזוג המפתיע: ג'ייסון סודייקיס ואוליביה ויילד

 

כשטענו שג'ייסון סודייקיס החביב מכער את חברותיו, קיווינו שלאוליביה ויילד היפה ימאס ממנו בקרוב. אך לא, השניים ממשיכים להסתובב יחד בסמרטוטים ולשתות קולה מכוסות טייק אווי. העיקר שהם מרוצים.