(גיא גולד)

10. אסף אמדורסקי

מי: יוצר, די ג'יי ומסתבך סדרתי עם החוק.

למה: זאת לא המוזיקה ולא ההתנהלות המעפנה שלו מול אמצעי התקשורת שאנחנו אוהבים, אלא סגנון החיים הרוקיסטי שלו שגורם לנו לחייך. בזמן שאמנים מסויימים מנסים, ורק מנסים, להציג את עצמם כרוקרים קשוחים (כן, נינט, אנחנו מדברים עליך), אמדורסקי חי את החיים, מבלה במועדונים והולך מכות עם עובדים של חברת החשמל. רוק און אסף, רוק און.

9. ירדן הראל

מי: מגישת טלוויזיה ומאמי לאומית בפוטנציה.

למה: הגברת החייכנית מבלה כבר כמה שנים טובות בשולי הפריים טיים, ולאחר יותר מידי זמן שבילתה בלראיין פליטי ריאליטי, הנחיתה לפני כמה ימים שני ג'ובים שווים במיוחד. לא רק שהיא מתקדמת לתפקיד הנחייה משותפת של מהדורת "חדשות הבידור", אלא גם נבחרה להחליף את הילה נחשון המעייפת כמנחה ב"רוקדים עם כוכבים". הגיע הזמן באמת.

8. מירי בוהדנה

מי: דוגמנית, שחקנית ואשת מיליונר עם הרגליים על הקרקע.

למה: למרות מעמדה הגבוה בדירוג הסלבז הישראלים, מירי בוהדנה תמיד תשמח לפטפט עם התקשורת, תספר על הילדים ועל כמה היא לא ישנה בלילה. אנחנו מעריכים מפורסמים שלא שכחו מאיפה הם באו, ומתנהגים לא בהתאם לרמתם. מירי, את עשר.

7. אילנית לוי

מי: דוגמנית, לשעבר עם אייל גולן, היום בת זוגו של אלירז שדה (למרות שכלי תקשורת מסוימים דיווחו בימים האחרונים על משבר בין השניים).

למה: בדומה מאוד לגברת בוהדנה, גם אילנית שמרה על האופי האמיתי שלה, ולא נותנת למעמדה לערפל את הגישה שלה כלפי המדיה. בלי קשר, הרגשנו קצת לא נעים שפרסמנו את התמונה הזאת של לוי, כששקיות הקניות שלה צפצפו ביציאה מאיזו חנות, והחלטנו לפצות בשילובה ברשימה. שולם?

6. שלום מיכאלשווילי

מי: שחקן, קומיקאי, חתיך והורס.

למה: מיכאלשווילי הוא החבילה המושלמת. גם חתיך, גם מצחיק וגם רמלאי בנשמה, משמע לא עף על עצמו וזוכר טוב טוב איך ואיפה הוא התחיל. אנחנו מעריכים ומפרגנים לטאלנטים כאלו, כשבראשם כוכב "עספור".

5. גורי אלפי

מי: קומיקאי וותיק והבעלים הגאה של שיער מרשים.

למה: הוא הורס אותנו מצחוק. זהו, אין הרבה יותר מה להגיד על אלפי, שמוביל בחוש ההומור שלו את העונה של "מצב האומה" (שהסתיימה ממש זה עתה) וגורם לשאר הפאנל, איך נאמר, להיות כמו ליאור שליין.

4. אסתי גינזבורג

מי: דוגמנית בינלאומית ואשת חברה בחיתוליה.

למה: בזמן שדוגמניות מצליחות אחרות, לא חשוב שמות (כחכוח גרון, בר רפאלי), בוחרות לנתק את עצמן ממדינת ישראל עד כמה שניתן, גינזבורג עושה את ההיפך. גם שירות צבאי, גם עבודות התנדבות שונות וגם יופי עוצר נשימה. מקום רביעי, בכבוד.

3. אייל גולן

מי: מוזיקאי ותיק וליידיז מאן מקורי.

למה: אנחנו פשוט מתים על סגנון החיים של גולן. מחליף בחורה כל שני וחמישי, מבלה במועדונים, מאמץ כלבים ומסתובב עם חבורת החברים הרווקים שלו בבתי קפה בעיר. אייל חי את החיים הטובים (שאגב, הרוויח ביושר ובעבודה קשה), ועדיין, תמיד יעצור ויזרוק איזו בדיחה כשצלם הפפראצי שלנו יתקל בו. ריספקט.

2. שני כהן

מי: קומיקאית והורסת בריאות מקצועית.

למה: אם תשאלו כל גבר ממוצע לגבי אשת חלומותיו, רוב הסיכויים שכולם יגידו שני כהן. גם מראה חיצוני, גם חוש הומור וגם אינטליגנציה. הם פשוט לא מייצרים כאלו יותר. פלא שכהן הנחיתה את המקום השני המכובד?

1. אביב גפן

מי: מוזיקאי בועט ומי שהיה המנטור הכי שווה של "דה ווייס".

למה: יחד עם רוב מדינת ישראל, גם אנחנו נחשפנו לאביב גפן האמיתי בתוכנית הזמר הנ"ל. עם הערות שנונות, חוסר פחד ללכת עם האמת שלו ותכלס, המנטור היחידי שמחזיק שם מסך בכוחות עצמו, אנחנו שמחים לפרגן לגפן במקום הראשון. תן בראש.

 

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

 

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס