מה אפשר לומר על ג'ניפר לופז שטרם נאמר? היא רקדנית, שחקנית, זמרת, מעצבת אופנה, שופטת בתכנית ריאליטי וקוגרית. אך יותר מהכול, היא מגה־סלב ואייקון סטייל.

 

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

 

כמי ששייכת לשנתון 69' הלוהט (שבו נולדו גם גוון סטפאני וג'ניפר אניסטון), לופז ממשיכה להפר את חוקי הזמן, להשתבח בכל שנה שעוברת ולהפציץ בכל הופעה פומבית בלוק מרענן ומעורר קנאה.

 

ממש כמו חוש האופנה שלה, גם התסרוקות והתספורות של ג'יי לו עברו אבולוציה במהלך השנים שבהן היא בעין הציבור. האישה הכי מולטי־טאסקינג בביזנס יודעת איך להמציא את עצמה מחדש, להישאר רלוונטית ולגרום לנו להיות מאוהבים כבר יותר מעשור.

 

1997 - צ'יקה לטינה

 

רגע לפני שפרצה לחיינו בסרט "סלינה", ג'יי לו הייתה עוד רקדנית מהברונקס שניסתה את מזלה בעולם המשחק. היא הייתה נשואה אז למלצר והתהדרה בתלתלים צפופים ולא מי יודע מה מעוצבים שנמשחו בספריי שמנוני במיוחד.

 

2000 - בלונד מגוהץ

 

כשעוד הייתה תלויה על זרועו של פי דידי, ג'ניפר ידעה איך להתאים את עצמה לסצנה: הרבה בגדים חשופים, בלינג ובלונד פרחי עם פן קרשים. אבל עם פנים כאלו, שום דבר לא באמת נראה עלייך רע.

 

2000: בלונד פרחי (צילום: gettyimages)
2000: בלונד פרחי (צילום: gettyimages)

 

2002 - תאונת בייביליס

 

השיער הברונטי העשיר של לופז נראה מעולה בגוון המקורי שלו פלוס נגיעות של גוונים עמוקים. רק מה? הסלסול הזה, שנראה יותר כמו תאונת בייביליס מאשר הצהרה אופנתית, הקנה לה לוק של מורה לריקודים סלוניים במתנ"ס השכונתי.

 

2002: סלסול לא מוצלח (צילום: gettyimages)
2002: סלסול לא מוצלח (צילום: gettyimages)

 

2003 - גוני דבש

 

גיהוץ השיער חזר ושוב השטיח אותו עד אימה, אבל הפעם בגוון מעט מחמיא יותר. נגיעות הבלונד היו הרבה יותר מעודנות, ושערה נראה כאילו קיבל נשיקה מהשמש אחרי יום של רביצה בחוף.

 

2004 - ניפוח מבגר

 

ג'ניפר החליטה להגביר את הווליום של הגוונים, אבל בחרה בבלונד זקן ולא בוהק ובתספורת פרובלמטית משהו. השילוב הזה הקנה לה הופעה של עקרת בית נואשת מג'רזי.

 

2004: לוק מבגר וסתמי (צילום: gettyimages)
2004: לוק מבגר וסתמי (צילום: gettyimages)

 

2005 - קארה מורתי

 

גון הדבש הבהיר לא נראה טוב עם עור המוקה שלה, והאורך הנוראי ממסגר את פניה (ובעיקר את הלסת המסותתת והרחבה שלה) באופן לא מחמיא בעליל. לשמחתנו התסרוקת הזו נגנזה די מהר.

 

2006 - גותיקה זמנית

 

ג'ניפר חזרה שוב לשורשים הברונטיים הכהים, הפעם בשילוב תספורת סבנטיז גלית שלא התאימה לסקסיות המתפרצת שהיא ידועה בה.

 

2006: בחזרה לצבעים הכהים (צילום: gettyimages)
2006: בחזרה לצבעים הכהים (צילום: gettyimages)

 

2008 - וה־וה־וום

 

החום הערמוני הזה החמיא לה עד מאוד. לאחר שהתנסתה בכמה תקריות נפח בעייתיות, ג'יי לו הלכה הפעם על גלים סקסיים עם שביל פשוט באמצע, בלוק שהזכיר פצצות סקס כמו ראקל וולש.

 

2010 - מחלוצות הבאן

 

כיאה למובילת מגמות, לופז אימצה את טרנד ה"גולגול" (או ה"באן") לפני שהוא הפך לטירוף חוצה יבשות. לטקס האוסקר באותה שנה היא הגיעה בשיער אסוף ברישול מכוון, שהיה כה מושלם ומדויק, שלא יכולנו להסיר ממנה את המבט.

 

2010: מובילת טרנד ה"באן" (צילום: gettyimages)
2010: מובילת טרנד ה"באן" (צילום: gettyimages)

 

2011 - הרעמה

 

אחרי תקופת רגיעה קלה שבה הייתה עסוקה בהיריון, ג'יי לו חזרה לעניינים. הרעמה הסקסית הפתאומית שצמחה לה על הראש הוכיחה שכאשר משלמים על איכות, נראים כמו מיליון דולר.

 

2012 - נינוח, רך ונשי

 

בגיל 42, עם סטטוס טרי של גרושה ובויפרנד פעוט ולוהט, ג'ניפר מעולם לא נראתה טוב יותר.

 

נדמה שהשיער שלה כיום הוא השילוב המושלם בין כמה ניסיונות עבר פחות מוצלחים: יש בו נפח סקסי אך לא מוגזם, אורך נכון, גוני בלונד מדויקים והוא רך ונראה טבעי (למרות שאצלה אין לדעת). אם ככה נראות שנות ה־40 בחייה של אישה - אין לנו שום בעיה להגיע לשם.

 

2012: השיער נראה רך וטבעי (צילום: gettyimages)
2012: השיער נראה רך וטבעי (צילום: gettyimages)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד במגזין GOstyle: