>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

 

רגע הפריצה שלי

 

"את ההוקרה והאהבה מצד הקהל קיבלתי כבר באלבום הראשון שלי, 'ניצוץ החיים', שנמכר בעשרות אלפי עותקים. אבל הרגע שבו כמעט כל אזרח במדינה הכיר אותי היה אחרי שהופעתי בתכנית 'במעגל' של דן שילון. ביום שלמחרת הייתה לי הופעה, וראיתי שהקהל בה הרבה יותר מגוון. אז הבנתי שהצלחתי לפרוץ".

 

הדבר הגדול הראשון שקניתי בכסף שהרווחתי בעצמי

 

"את האוטו הראשון שלי, מאזדה לאנטיס ספורט אדומה. זה היה בגיל 17 וחצי, אחרי שהוצאתי רישיון (עברתי טסט ראשון ותיאוריה ראשונה). הייתי הכי גאה בעולם להיות עצמאית, ומרוב התלהבות התנדבתי להסיע את בני משפחתי לכל מקום שרצו. אפילו נתתי לאוטו שם: פיפי (FIFI)".

 

המקום שאני הכי אוהבת להיות בו

 

"אין לי מקום אחד. אני מאוד אוהבת להיות על הבמה, ויחד עם זאת אני נהנית מהשקט ומהלבד שיש בים. אני אוהבת את ההמולה של החגים והשבתות עם המשפחה, ואני גם נהנית להיות לבד בבית".

 

אוהבת להיות על הבמה. שרית חדד (צילום: דודי חסון)
אוהבת להיות על הבמה. שרית חדד (צילום: דודי חסון)

 

החפץ הכי משמעותי בשבילי

 

"המיקרופון! ליום הולדתי ה־33 קיבלתי מאבי (גואטה, האמרגן של חדד) מתנה שממש שימחה אותי: מיקרופון שהוכן במיוחד בשבילי. הוא צופה בזהב והוטבע בו השם שלי.

 

אבי כתב בהקדשה 'כמו שלמלכה יש כתר, כך לך, שרית, עם קול ייחודי צריך להיות מיקרופון מיוחד'".

 

הטיפ מספר 1 שלי להצלחה

 

"להאמין בעצמך, לא להרפות, להתמיד ולהמשיך לעבוד".

 

הדבר שהכי מרגש אותי

 

"אני הכי מתרגשת מהולדתו של ילד. אני מאוד אוהבת ילדים, זה פלא בעיניי ואני מתרגשת בכל פעם מחדש כשנולד ילד במשפחתי או לחבריי. אני מאחלת לעצמי לזכות להיות אמא במהרה".

 

הרגע הכי משמעותי בקריירה שלי

 

"לשמחתי, אבי גואטה ואני מאתגרים את עצמנו בכל פעם מחדש כדי להגיע לעוד פסגה, ככה שאין לי רק רגע משמעותי אחד, אלא כמה וכמה רגעים כאלה בקריירה: האלבום הראשון שלי, 'ניצוץ החיים'; ההופעות בהיכל התרבות, בפסטיגל, בקיסריה ובאירוויזיון; האלבום ה־20 שלי (ששמו '20'); התכנית The Voice. אני מאחלת לנו שיהיו עוד הרבה רגעים כאלה".

 

רגע משמעותי. בתכנית "The Voice" (צילום: ינאי יחיאל)
רגע משמעותי. בתכנית "The Voice" (צילום: ינאי יחיאל)

  

השיר שאני הכי אוהבת

 

"אני לא יכולה להצביע על שיר אחד, כי בכל תקופה אני אוהבת שיר אחר. אני שומעת הרבה סגנונות מוזיקה מכל העולם, ולאחרונה אני מקשיבה המון לאלבום Tesada Bemeen של הזמרת הלבנונית אליסה"

 

איך אני הכי אוהבת להתפנק

 

"אני הכי צפויה בעולם. אני אוהבת את הפינוקים הרגילים: מסאז'ים, אמבטיות שמנים ומלחים, אוכל טוב, כוסית יין ומוזיקה טובה ברקע".

 

הדבר הראשון שאני עושה כשאני קמה בבוקר

 

"גיליתי שאני מתעוררת עם חיוך. עברתי השנה תאונת הדרכים, ומאז אני קמה עם חיוך עוד יותר גדול, ותפילת 'מודה אני' מקבלת משמעות הרבה יותר עוצמתית בשבילי. אחרי זה אני ישר רצה למקלחת, להתחיל את היום".

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד במגזין GOstyle: