>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

 

העובדה שהווידאו קליפ החדש והפרובוקטיבי של ריהאנה ללהיט We found Love נפסל החודש לשידור בצרפת בשל מה שמכנים הצרפתים "סיטואציות של התנהגות הרסנית ופגיעה עצמית", לא מנעה מקברניטי חברת ארמאני ג'ינס להודיע השבוע על שיתוף פעולה נוסף עם האיקונה, המשמשת בשנה האחרונה כפנים לקו הג'ינס וההלבשה התחתונה של המותג.

 

 

 

 

בינואר הקרוב תושק ברחבי העולם, כולל בחנות ארמאני ג'ינס בישראל, קולקציית קפסולה בעיצובה של ריהאנה לארמאני ג'ינס. היומון הבריטי דיילי טלגרף דיווח כי הפריטים בקולקציה כוללים שני דגמים של מכנסי ג'ינס, חולצות טי, אחת עם איור של הפנים של ריהאנה ואחת עם הדפס האות R, ז'קט אופנוענים מעור ותיק בד. בנוסף, עיצבה שני סטים של תחתונים וחזיות מתחרה, בצבעי כחול ושחור. כולם, כך נראה, משיקים לסגנון הלבוש היומיומי של הזמרת הצעירה בת ה-23.

 

 

עיצוב מקולקציית הקפסולה של ריהאנה לארמאני ג'ינס. בהשראת סגנונה האישי של הזמרת
עיצוב מקולקציית הקפסולה של ריהאנה לארמאני ג'ינס. בהשראת סגנונה האישי של הזמרת

 

 

שיתוף הפעולה הנוכחי נברא לאחר שהעונה החליפה ריהאנה את הדוגמנית מייגן פוקס בצילומי קמפיין הלנז'רי של ארמאני ג'ינס, וכן נבחרה לככב במודעות הלנז'רי של אמפוריו ארמאני, מותג נוסף מבית האופנה הוותיק. המודעות זכו מאז לחשיפה בינלאומית, בזכות הפרזנטורית החדשה, שקנתה ביושר את התואר אייקון אופנה. עם זאת, כשאת לובשת חזייה שקופה ומכנסי ג'ינס הדוקים את יכולה להיות בטוחה שאף אחד לא ידבר על התסרוקת הגרועה שלך בצילומים, ובמקרה זה - בפטרייה המחומצנת שהדביקו לריהאנה על הראש.

 

 

מייגן פוקס, הפרזנטורית הקודמת של אמפוריו ארמאני
מייגן פוקס, הפרזנטורית הקודמת של אמפוריו ארמאני

 

 

למרות שזוהי קולקציית הלבוש הראשונה בעיצובה של ריהאנה, בסוף 2008 נתנה הזמרת ידה לראשונה בעיצוב. היתה זו קולקציית אביזרים מרשימה עם הדפסי קעקועים, שעיצבה בשיתוף פרידה ג'יאניני, המנהלת הקריאטיבית של גוצ'י, שעשרים אחוז מהכנסותיה היו קודש לארגון יוניצף.

 

 

 

 

העובדה שקנתה לעצמה שם כאיקונת אופנה בולטת ביחס לכוכבות הפופ של השנים האחרונות, חיזקה את מעמדה של ריהאנה כאוטוריטת סטייל, אבל אנחנו עדיין חושבים שהיא נראית כמו שיבוט לא מוצלח בין גרייס ג'ונס לליידי גאגא.