זה היה יכול להיות גרוע יותר, אני מניח. עדר הבנות שעובדות במגזין "פיפל" וכנראה לא מבינות כלום בגברים עוד היו יכולות לבחור בג'סטין ביבר או משהו כזה, אז אני חושב שכולנו צריכים לשמוח שלפחות בחרו גבר למקום הראשון. זה סוג של התחלה.

 

איזו בחירה מאכזבת. בראדלי קופר? באמת? זה הגבר הסקסי ביותר בכל העולם? דווקא אחרי הבחירה המוצלחת במילה קוניס, ציפיתי שתהיה כאן איזו הברקה. טוב, האמת שאני ציפיתי לג'סטין טימברלייק, כי אין גבר מוכשר יותר וסקסי יותר ממנו. זו הפעם האחרונה שאני מחמיא לגברים אחרים פה, גם ככה זה היה קשה מדי.

 

אבל באמת? בראדלי קופר?! מה יש בו שאין, נניח, בכל בחור אקראי שנצביע עליו ברחוב? איך, לעזאזל, הפך בראדלי קופר (פעם אחרונה: בראדלי קופר?!!? באמא שלכן?!) להיות הדבר הזה שכולנו צריכים לשאוף להיות כמוהו?

 

מסתכל למעלה ולא רואה אף אחד. בראדלי קופר במקום הראשון (צילום: gettyimages)
מסתכל למעלה ולא רואה אף אחד. בראדלי קופר במקום הראשון (צילום: gettyimages)

 

 

אז בסדר, הוא חתיך. וע"פ הכתבה בטיימס, הוא גם דובר צרפתית ואוהב את אמא שלו. בראבו. בואו נשים לו כתר על הראש, כי לא מסתובבים פה כרגע בחורים מפורסמים מעניינים יותר.

 

והבחירה בקופר היא לא סתם גרועה. היא הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד על בחירה כזו: משעממת.

 

קופר מן

 

כשתגמרו להזיל על קופר ריר, בואו נסתכל רגע לאמת בעיניים: הוא לא שחקן טוב. קופר הוא שחקן שתעשיית הסרטים עדיין לא יודעת מה לעשות איתו. הימור: היא גם לא תדע. למה? כי הוא לא שחקן מוצלח, זה למה.

 

איפה הוא ואיפה, לא יודע, רוברט דה נירו, רובין וויליאמס, רוברט דאוני ג'וניור. יודעים מה? בואו נרד רמה. איפה הוא ואיפה ריאן גוסלינג (“משחקי שלטון", “משוגע, סקסי, מאוהב"), שהוכיח השנה שהוא הגבר האמיתי היחיד בהוליווד? יודעים מה, איפה הוא ואיפה ריאן ריינולדס, שנבחר בשנה שעברה? לפחות לריינולדס יש טייפ קאסט מוצלח.

 

 

מה צריכים להבין מזה גברברי העולם? (צילום: gettyimages)
מה צריכים להבין מזה גברברי העולם? (צילום: gettyimages)

 

לקופר אין כלום ושום דבר. יש לו חיוך חמוד וגוף מוצלח וסרט קאלט ("מה שקורה בוגאס") ורשימה מופלאה של אקסיות ושמועות על רומן נוכחי עם ג'ניפר לופז וזה הכל. אה, וצרפתית. וכמעט שכחתי, הוא אוהב את אמא שלו.

 

התמיכה הגורפת שהבחירה הזו מקבלת רק מוכיחה עד לאיזה תהום הדרישות של נשים ברחבי העולם הדרדרו: תהיה חמוד, דבר שפה נוספת ותהיה בקשר עם המשפחה שלך, ואתה הדבר הכי סקסי שאנחנו מכירות. כשרון? הומור? קול ייחודי שיש לו איזושהי דעה עצמאית? חפשו את זה אצל מילה קוניס. פה בוחרים גברים לפי שרירי הבטן שלהם.

 

וזה מה שנורא עצוב בבחירה הזו: שהיא בנאלית. שהיא שטחית. שאין מאחוריה כלום. שהיא לוקחת את כל מה שטוב בהגדרה "סקסי" וזורקת אותו לפח. כי כן, יכול להיות שקופר הוא הגבר החתיך בעולם. אבל סקסי? שימו אותו ליד טימברלייק או גוסלינג ותיווכחו איך שניהם מכניסים אותו לכיס הקטן.

 

בעצם, למה לכיס הקטן? הם לא רואים אותו ממטר. למה? כי יש להם מה שמכונה בעגה המקצועית "כשרון". לקופר יש כשרון בעיקר להיראות טוב. ואם זה מה שהופך בחור לסקסי, אז כולנו בצרות רציניות.

 

 

מה שכן, אנחנו מודים: הוא חתיך (צילום: gettyimages)
מה שכן, אנחנו מודים: הוא חתיך (צילום: gettyimages)

 

לקופר חסר הניצוץ הזה, המשהו המיוחד שהופך אנשים יפים לסקסיים באמת. לא, נו, לא קו שיער, אני מדבר על איזה כשרון יוצא דופן, על משהו שהוא, בהיעדר מילה מתאימה יותר, סתמי בצורה מחליאה.

 

מצחיק איך השנה התהפכו היוצרות. דווקא השנה נבחרה בחורה מצחיקה ומוצלחת לאישה הסקסית ביותר בעולם, ובחור רדוד, מוכשר הרבה פחות מעמיתיו וחתיך לבחור הסקסי ביותר בעולם. רצינו שיוויון – קיבלנו. פשוט חשבנו לתומנו שכשבנות יקבלו את המנדט הן יראו שהן מסוגלות לקצת יותר.

 

בסוף מסתבר שאתן כמונו. מסתכלות על הגוף, על קו השיער ואומרות לעצמכן "מממ. סקסי". כל השנים האלה דרשתן מאיתנו את מה שאתן בעצמכן הוכחתן בשנתיים האחרונות שאין לכן שום יכולת לתת. וזה, כנראה, מה שבאמת מעצבן אותי בבחירה הזו.

 

ולסיום, עוד פעם אחת: בראדלי קופר?!? באמא שלכן?!!?

 

>> ולעומת בראדלי קופר, הנה בחירה מוצלחת: מילה קוניס היא האישה הסקסית בתבל

 

 

>> רוצים עוד כתבות סקסיות ומעניינות? למה שלא תגלשו לערוץ הבית של ערוץ יחסים? לא, כאילו, כי שם תמצאו אותן