מיס יוניברס, סגנית ראשונה, סגנית שניה – הפעם החלטנו לחלק תארים מסוג שונה. לצד המון גלאם, מלכותיות ואור זרקורים, יש לא מעט פדיחות שקורות מאחורי הקלעים. הרי ידוע שמאחורי כל חיוך של מיליון דולר מסתתרת פיסת פסטו שנחה לה בין השיניים ומאחורי כל פרמננט קשוח ניצבת מישהי שממש חייבת לצבוע שורשים.

 

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

 

המתחרה הראשית (טוב נו, היחידה) על התואר "מיס פדיחה" היא מיס קולומביה, שלקחה את האקזוטיות שלה צעד אחד רחוק מדי.

 

קטלינה רוביו, המועמדת הקולומביאנית בת ה-22, החליטה להשתחרר קצת בשבוע שלפני תחרות מיס יוניברס שנערכה בברזיל. המלכה היפיפייה נצפתה מתהלכת בשמלות מיני קצרצרות ואיך לומר זאת בשפה עדינה? ללא כל תחתונים לגופה. אז יכול להיות שהיא שכחה לארוז אותם לפני שיצאה מהבית, אבל צלמי החדשות התענגו על עלמת החן (ואיבריה המוצנעים) עד בלי די.

 

בסיטואציות אחרות המצב היה אולי מבדח ומבדר, אבל לא כשמדובר בטקס ממלכתי שכזה והתקרית גרמה לחוסר נעימות בקרב מארגני התחרות. פאולה שוגארט, נשיאת ארגון מיס יוניברס אמרה: "היו מתמודדות רבות שלבשו שמלות קצרות וזה היה קצת מדאיג, אבל כשראיתי את התמונה של מיס קולומביה בעמוד הראשון של עיתון מקומי כאן הייתי מאוד מאוד מופתעת.

 

"המפקחים כאן בתחרות דיברו עם כל המתמודדות על לבוש הולם וגם אחד מאנשי יחסי הציבור שלנו דיבר באופן אישי עם רוביו והיא טענה שהיא כן לבשה תחתונים. מה שבטוח העניין יצר המולה לא קטנה כאן לכמה ימים".

 

כי אם ברזיל השכנה המציאה את התחתון הברזילאי, לקולומביה מגיע טרנד משל עצמה

 

קטן עליהן

 

קבלו את התקרית השניה שאירעה סביב התחרות, גם היא סובבת סביב העולם התחתון, זה העשוי תחרה. כל מתמודדות תחרות מיס יוניברס נאלצו להחזיר את תחתוני הביקיני איתם היו אמורות לעלות לבמה עקב בעיות צניעות. התחתונים, שסופקו על ידי נותנת החסות, חברת בגדי הים "קטלינה ברזיל", התגלו כחושפניים מדי והוחזרו לחברה. לצד טקס שמרני יחסית, ניצבת העובדה התרבותית שלא מאפשרת לכל המתמודדות לחשוף קצת יותר מטפח-טפחיים.

 

מעצבי בגדי הים קיבלו את הבשורה המרה וחיש-מהר הכינו דגמים חדשים ומעודנים. את מחשבות הזימה שלכם תצטרכו לשמור למגזין בגדי הים השנתי של בלייזר.

 

מיס יוניברס החדשה בבגד הים של "קטלינה ברזיל" (צילום: אתר מיס יוניברס)
מיס יוניברס החדשה בבגד הים של "קטלינה ברזיל" (צילום: אתר מיס יוניברס)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד במלכות היופי: