השחקנית נטע גרטי יוצאת לגלות את עולם העיצוב ואדריכלות הפנים. בכל פרק בתוכנית תפגוש גרטי שני מעצבים ואדריכלי פנים, שיפתחו לה ולצופים צוהר לעולם האדריכלות ועיצוב הפנים, עולם בו מידות, צבעים, קומפוזיציה ואסתטיקה משתלבים לידי יצירה אחת - בית או חלל מעוררי השראה.

 

האדריכלים יערכו לה ולצופים היכרות עם שפע סגנונות, טיפים ורעיונות עיצוביים לסביבת המחייה שלהם ויחד, נבקר במבנים בעלי מאפיינים שונים, משרדים, חללים ציבוריים, ובתים פרטיים, ונלמד על על טרנדים עיצוביים עדכניים ועולמות ההשראה והתוכן המשפיעים על המעצבים.

 

הפעם, פוגשת גרטי את האדריכלית ליאורה ניב-פרומצ'נקו, אשת רנסאנס מודרנית, שהפרפקציוניזם זורם בעורקיה. ניב-פרומצ'נקו לוקחת אותה לפרוייקט מגורים ירושלמי יוקרתי, שהשטחים הציבוריים בו עוצבו בהשראת מוטיבים מוגרביים ולבית דיור מוגן בסגנון ניאו-קלאסי. גרטי פוגשת גם את זוג האדריכלים לילך ואילן לב-גרגיר, שמספרים לה איך משלבים בין עבודה לזוגיות והורות, ולוקחים אותה לסיור בווילת יוקרה שעוצבה בקווים נקיים, פרוייקט בבניה בסגנון כפרי ודירה יוקרתית במגדל מגורים תל אביבי, המאובזרת במיטב החידושים האחרונים של הבית החכם.