>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

 

שונית פרג'י פרצה לחיינו ב"הישרדות - איי קמרינס", כדמות הרגשנית וטובת הלב, חברת הנפש של אירית רחמים. בימים אלה היא מנצלת את כישוריה כדי לדגמן לשעוני גלרי וגם לחברת הלבשה תחתונה.

 

כשאני מסתכלת במראה... אני רואה בן אדם טוב. תמיד מוכנה לתת, לעזור, לתמוך ולהקשיב. לפעמים זה בא על חשבוני, דואגת לאחרים יותר מאשר לעצמי.

 

הדופק שלי מואץ כאשר... החבר שלי מבקיע גול. הוא שחקן כדורגל, חלוץ, זה שמבקיע את השערים. קשה להסביר מה אני מרגישה כשהוא מבקיע גול. ולחשוב מה הוא מרגיש...

 

אם יכולתם להיכנס לי לראש, הייתם רואים... שהוא עמוס בחלומות וברצונות. כל היום אני חולמת ומחפשת אתגרים. רוצה לנצל כל רגע בחיים.

 

אני קשורה בחבל הטבור ל... סלולרי שלי. לפעמים בא לי לזרוק אותו מהחלון. אני כל היום מדברת ומסמסת. חייבת להיגמל.

 

כשאני צריכה להיאחז במישהו, אני פונה אל... אמא שלי. אני תמיד עושה את ההפך ממה שהיא מייעצת, והיא מאמינה שהיא עוזרת לי להחליט.

 

אני חוטפת פיק ברכיים מ... מבחנים. כל פעם מחדש אני מרגישה לא מוכנה למבחן, ובסוף מוציאה ציונים מעולים.

 

אם יכולתי לקום וללכת מכאן... הייתי נזרקת על איזה אי. פאלמה דה מיורקה זה רעיון לא רע, לא?!

 

עקב אכילס שלי... מתוקים. אני חולת מתוקים. עוגות, עוגיות, שוקולד וכמה שיותר. הבעיה היא שאני צריכה לשמור על הגזרה, וזה לא כל כך מסתדר ביחד.

 

אני הולכת לקראת... החיים שלי דינמיים. מה שבטוח הוא שאתחיל שנה שלישית בראיית חשבון, ומי יודע? אולי אמצא את עצמי עוברת לפאלמה דה מיורקה לגור עם החבר שלי.

 

 

איפור: יאנה פרוביז. ביגוד: אוברול - יפית אוחיון, חגורה - נטע אפרתי, שעון - גלרי

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד בפנאי פלוס: