כשאנו נותנים שם לתינוק, אנו מגיעים לשיא תהליך נתינת חיים לנשמה שהרגע נולדה. אנו יוצרים את השורש הנשמתי של האדם ואת הכוח הפוטנציאלי של האדם הנגלה בשמו. במילים אחרות, כרגע עשינו לכם את ההתלבטות בין שלי גל או ים להרבה יותר מסובכת, תודו.

 

על פי הקבלה שלושת האותיות הראשונות של השם הן אלו שיוצרות את התדר אהנרגטי. האותיות הם כמו אותות. לכל אות יש תדר אנרגטי הצופן את עוצמתו של האדם. דרך האותיות ניתן ללמוד על האדם, על הפוטנציאלים החבויים בו ועל התכנית הנשמתית.

 

האות הראשונה בשם מלמדת אותנו איך האדם חושב ועיצד הוא מתקשר עם העולם החיצון. האות השנייה בשם מגלה איך האדם מרגיש ואיך החיבור שלו למשפחה. האות השלישית היא כדי שנדע איך האדם מתחבר לעצמו. שלושת האותיות הראשונות של השם חשובות והכרחיות ואותיות נוספות מחזקות את השורש הנשימתי. מאידך, זה לא אומר ששם עם שתי אותיות הוא שם לא טוב. לפניכם הסבר קצר על כל אות ומשמעותה.

 

א

 

אות שלהתחלות חדשות. תמיד בראש. מלמדת על אינטליגנציה, סקרנות, מיוחדות אישית, ניצוץ גאונות וניתוקים רגשיים.האות מלמדת אותנו להתחבר לאמונה בעצמנו ולא להיות מושפעים מרצונם של אחרים.

כוכב אורנוס, שליט מזל דלי, יסוד אויר, ערך מספרי 1. מלאך ממונה: אטמון.

 

ב

 

אות של ברכה, בגרות, אחריות, שמרנות, כבדות וקושי. האות מלמדת אותנו שהרדיפה אחר כסף וכוחניות לא מובילה לאושר פנימי.

כוכב שבתאי, שליט מזל גדי, יסוד אדמה, ערך מספרי 2. מלאך ממונה: גבריאל.

 

ג

 

אות של רגש ונשמה, מזל, שפע, חופש, נתינה, חמלה וגמילות חסדים. האות מלמדת אותנו לצאת מתוך צמצום רגשי שמקבע אותנו בדרכנו, מלמדת את האדם לבטא את הרגשות שלו ללא ביטול עצמי.

כוכב צדק, שליט מזל קשת, יסוד מים, ערך מספרי 3. מלאך ממונה: סמאל.

 

ד

 

אות של כוח, אש, נתינה מוגברת, חוכמה, גבריות ופזיזות. האות מלמדת אותנו לאזן את רמת האגו, לדעת לתת מתוך רצון ולא כדי לזכות בפיצוי רגשי.

כוכב מאדים, שליט מזל טלה, יסוד אש, ערך מספרי 4. מלאך ממונה: רפאל.

 

ה

 

אות של כוח היצירה ובריאה של השלם, מנהיגות והתחלות חדשות. האות מלמדת אותנו להתחבר לעשייה מתוך שלמות, מחברת אותנו לעשייה מתוך הפוטנציאל האנושי, תוך שיתוף ועשייה כלל אנושית המובילים לתוצאות עבור הכלל ולא עבור הפרט בלבד.

מזל טלה, יסוד האש, ערך מספרי 5, מלאך ממונה: אוריאל.

 

ו

 

אות של ביצוע, עשייה, חיבור לקרקע ולשורש, אהבת הנוחיות. האות מלמדת אותנו להבדיל בין מהות החומר לבין התמכרות לחומר. מלמדת אותנו בקרה עצמית והאם אני פועל בצורה מאוזנת.

מזל שור, יסוד אדמה, ערך מספרי 6. מלאך שומר: אמריאל.

 

ז

 

אות של הבנה ואינטליגנציה, דעתנות, תקשורת ודואליות. האות מלמדת אותנו לא להתפזר, להביע את דעתנו בצורה מאוזנת ולא להיות מושפעים מדעת הסביבה. לשמור על מקום נקי ולא ליפול לרגשות נמוכים.

מזל תאומים, יסוד אוויר, ערך מספרי 7. מלאך ממונה: צפניאל.

 

ח

 

אות של התמודדות רגשית, ביתיות, נתינה, חמלה ודאגה. האות מלמדת אותנו לנטרל את הרגשות מרמת הביצוע והחוויות בחיים, להתמודד עם מצב של חוסר הנאה, להתחבר לרצונות ולהנאות ולא להתחבט ברמה הרגשית יתר על המידה.

מזל סרטן, יסוד המים, ערך מספרי 8, מלאך ממונה: טריאל.

 

ט

 

אות של גאווה, שמחה, כבוד, יצירתיות, אהבה. אות גבוהה בעלת איכויות נעלות של התחייבות נשמתית, מלמדת את האדם לפעול עבור הכלל ולשמש דוגמה אישית. מתאים למורים ולמורי דרך

מזל אריה, יסוד האש, ערך מספרי 9. מלאך ממונה: ברקיאל.

 

י

 

אות של ראייה לפרטים, פרפקציוניזם, דיוק, שיפוט וביקורת. האות מלמדת אותנו עשייה מדויקת ונקייה מהי ומחברת את האדם לראייה לפרטים. נותנת לנו את הכוח לשנות, ליצור, ליזום ולהיות חיוניים.

מזל בתולה, יסוד אדמה, ערך מספרי 10. מלאך ממונה: פניאל.

 

כ

 

אות שמפזרת אור, מעניקה כושר ביצוע, כוח, גאווה, שמחה, אור ואמפטיה. האות מלמדת אותנו שיעור בהערכה העצמית מול ביטול עצמי, עוזרת לנו להתחבר לכוח הפנימי שלנו, למיוחדות אישית, לזרוח כמו שמש ולהפיץ את האור הפנימי.

שמש שולטת במזל אריה, יסוד אש, ערך מספרי 20. מלאך ממונה: מיכאל.

 

ל

 

אות שמפזרת אהבה, נתינה, זוגיות וחיבור לצינורות קוסמיים. אות גבוהה המתחברת לצינורות קוסמיים גבוהים, לאחריות להוביל ולתרום לאנושות. לאנשי הל' יש כוח להוביל לאהבה עצמית ולאהבת הזולת מתוך יכולת לשתף פעולה ולהתחבר לאנרגיה של אהבה נקייה.

מזל מאזניים, יסוד אוויר, ערך מספרי 30. מלאך ממונה: צוריאל.

 

מ

 

 אות של רגש, יצירה, בלבול, דמיון, נתינה וחיבור לרוחניות. האות מלמדת אותנו לצאת מתוך קשיים רגשיים, להסיר את הבלבול בחיים ולהתמקד. כמו כן גם לדעת לשים גבולות ולא להגיע לצמצום רגשי.

כוכב נפטון, שליט מזל דגים, יסוד מים, ערך מספרי 40. מלאך ממונה: מטטרון.

 

נ

 

אות של מגנטיות, כוח, יצרים, אינטואיציה וקנאה מתחת לפני השטח. האות מלמדת להשתחרר מהפחד ומחוסר שליטה רגשית בחיינו, להתעלות מעל היצרים והרצונות הנמוכים.

מזל עקרב, יסוד המים, ערך מספרי 50, מלאך ממונה: כפריאל.

 

ס

 

אות של חופש, עולם, אידיאלים, הגזמה, אופטימיות, מזל. האות מלמדת אותנו להפיץ את הידע ברבים, להתחבר למודעות עצמית המעצימה אל הכלל. האות מלמדת אותנו לא להתרכז באני האישי בלבד.

מזל קשת, יסוד האש, ערך מספרי 60. מלאך ממונה: עדניאל.

 

ע

 

אות של עוצמה, קושי רגשי, חומריות, בגרות, נוקשות. האות מלמדת את האדם להבין ולזהות את הצרכים שלו ולדעת לדאוג לעצמו מתוך אפשרות להגיע לשפע חומרי. האות מלמדת לצאת מתוך מצבים של ריצוי תמידי ונתינה ללא גבולות וחוסר איזון, כמו גם לקחת את החיים בפרופורציה ולזרום בפשטות ובקלילות.

מזל גדי, יסוד אדמה, ערך מספרי 70. מלאך ממונה: צפיאל.

 

פ

 

אות של שפע, יופי, חינניות, נשיות, רכות והתמסרות. האות מלמדת אותנו להתחבר לשפע מתוך הבנה ואיזון ולא מתוך נוחות והתמכרות.

כוכב נגה, שליטת מזל מאזניים, יסוד אוויר, ערך מספרי 80. מלאך ממונה: ענאל.

 

צ

 

אות של צדק, אמונה, חיבור קוסמי ושנינות. האות מלמדת אותנו להבין את האנושות ואת הפרט מתוך חיבור מאוזן ונכון ליקום.

מזל דלי, יסוד אויר, ערך מספרי 90. מלאך ממונה: יריאל.

 

ק

  

 אות של רגשות עזים, התמסרות, קורבנות, דמיון ואהבה. האות מלמדת אותנו להתמודד עם מצבים של רגשות מתרפסים ותלותיים, ולא לערב רגשות במקום שאין צורך בהם.

מזל דגים, יסוד המים, ערך מספרי 100. מלאך ממונה: סומיאל.

 

 

ר

 

אות של תקשורת, סקרנות, רבגוניות, התפזרות. האות מלמדת אותנו לבטא את הראשוניות שבי ואת דעותי השונות, כמו גפ להתמודד מול אנשים המקרינים סמכות וכוח.

כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים, יסוד אוויר, ערך מספרי 200. מלאך ממונה: קפציאל.

 

 

ש

 

אות של שינוי, התחדשות, כוח, עוצמה ויצרים. האות מלמדת אותנו להתחבר לעוצמה ויכולות אינסופיים, לתעל את הכוח למקומות חיוביים וטובים. האות ש' חזקה ויש בה את הכוח להניע את גלגלי העולם. עלינו להשתמש בכוח זה בצורה מאוזנת ולתעל אותו למקומות חיוביים.

כוכב פלוטו, שליט מזל עקרב, יסוד אוויר, ערך מספרי 300. מלאך ממונה: שמעיאל.

 

 

ת

 

אות של רגשות, נוסטלגיה, התמסרות ורצון לטפל. האות מלמדת אותנו להתפתח מתוך סגירות וצמצום רגשי, לא לבנות לעצמנו חומות מגן ולא לברוח מהתמודדות.

ירח שליט מזל סרטן, יסוד המים, ערך מספרי 400. מלאך ממונה: צדקיאל.