הגיוסים לתחרות מלכת היופי 2011 נמצאים בעיצומם וזו הזדמנות מצוינת להיזכר איך המלכות שאנחנו כל כך אוהבים לאהוב, התחילו את דרכן.

 

לירן כוהנר מלכת היופי 2006

 

הכל התחיל בדוכן פלאפל. כוהנר
הכל התחיל בדוכן פלאפל. כוהנר

 

כמה חודשים לפני התחרות ששינתה את חייה, בעודה עובדת בדוכן פלאפל של בן־דודה, בדרום תל־אביב, צדה את לירן כוהנר עינו של אחד מאנשי סוכנות הדוגמניות "לוק". הוא הציע לצעירה בהירת השיער והעיניים להגיע לפגישה בסוכנות, ששוכנת בסמוך. "הגעתי לעבודה בשיער אסוף, בלי שום איפור, לבשתי גופייה וטייץ שמריחים מטיגון, ומיד השבתי בשלילה, "משחזרת לירן כוהנר את הנסיבות שהביאו אותה, בסופו של דבר, לתחרות מלכת היופי של ישראל. אבל דודה סיפר לאביה על ההצעה, האחרון הוציא ממנה הבטחה לקבוע פגישה ב"לוק", ובסוכנות שכנעו אותה להצטרף לתחרות. "עברתי שלב ועוד שלב ופתאום לא רציתי שזה ייפסק", נזכרת לירן. הסוף, כידוע, טוב במיוחד.

 

גל גדות מלכת היופי 2004

 

"היו בתחרות הרבה יותר יפות ממני. אני השתתפתי בשביל החוויה, בשביל שיהיה מה לספר לנכדים יום אחד, כשאהיה סבתא. בכלל תכננתי ללמוד, לא חשבתי על דוגמנות".

 

עדי רודניצקי מלכת היופי 2009

 

שנים של הפצרות הכריעו. רודניצקי
שנים של הפצרות הכריעו. רודניצקי

 

אחרי שנים של הפצרות מצד בני משפחה וחברים, הסכימה עדי רודניצקי להגיש מועמדות לתחרות. אל התחרות אם כן, היא הגיעה בהמלצת חברים ובעידודה הגורף של משפחתה התומכת. "תמיד ראיתי את התחרות בטלוויזיה, ראיתי את המלכות שמתחילות לבכות מהתרגשות כשמניחים עליהן את הכתר, ורציתי שיום אחד זו תהיה אני. זו חוויה שבחיים לא אשכח ולא הייתי מוותרת עליה".

 

שונית פרג'י נערת ישראל 2008

 

"חברה שלי המליצה עליי. הייתי אז בסוף תקופת השירות הסדיר ונכנסתי לקבע. ברגע האחרון ממש, החלטתי לנסות להתקבל. ההורים כלל לא ידעו שאני הולכת לאודישן הראשון. יצאתי בבוקר ובערב התקשרו אליי לבסיס כדי לומר שהתקבלתי".

 

שביט ויזל מלכת היופי 2010

 

ג'ירפה, אבל לפנייך. ויזל כנה (צילום: אלכס ליפקין)
ג'ירפה, אבל לפנייך. ויזל כנה (צילום: אלכס ליפקין)

 

"בילדות זכיתי אמנם לכינויים כמו 'ג'ירפה' ואחרים, אבל כשגדלתי הבנתי שהגובה הוא יתרון שאני יכולה למנף. במשפחה אמרו לי שוב ושוב שכדאי לי ללכת לתחרות היופי. הוריי דרבנו אותי להשתתף בתחרות ואני מילאתי בעצמי את הטופס ושלחתי. הוזמנתי למיונים ועברתי את כל השלבים. הכתר הוא מבחינתי בונוס ענק, אבל בזכות התחרות הכרתי חברות לחיים וזו מתנה נפלאה. "לא באתי מראש כדי לנצח וככול שהתקרב הטקס, ההימור שלי היה דווקא על מועמדת אחרת. גם לא באתי רק בשביל הספורט והחוויה, אני חושבת שזה קרש קפיצה מצוין לקראת קריירה בדוגמנות".

 

עדי סאסי נערת היופי-עשרה 2010

 

אמא יקרה לה. עדי סאסי (צילום: איתן טל)
אמא יקרה לה. עדי סאסי (צילום: איתן טל)

 

"אמא שלי רשמה אותי, ומאוד התלהבתי. עברתי שלב במיונים, ואז עוד שלב ועוד שלב, עד שהגעתי לפה וקיבלתי את התואר. אני מאושרת, זה מאוד מרגש".

 

תמר זיסקינד מלכת היופי 2008 

 

גם למלכות יופי יש תיאבון. זיסקינד (צילום: עידו לביא)
גם למלכות יופי יש תיאבון. זיסקינד (צילום: עידו לביא)

 

החלומות שלה מעולם לא עסקו בעולם היופי, עד שבתקופת ביניים עד תחילת שנת הלימודים היא החליטה להגיע למיונים, בשביל ההרפתקה: "לא ידעתי בדיוק למה אני נכנסת, אבל נהניתי מכל הדרך שעשיתי. התיאבון שלי לעניין גבר ככל שהזמן עבר", מספרת תמר.

 

אלה רן מלכת היופי 2011

 

הכול היה מתוכנן אצל אלה רן לפרטי פרטים, אבל שום דבר לא הכין אותה לזכייה: "אני יודעת שהרבה בנות באות לתחרות כדי לזכות. אני, לעומתן, לא חשבתי כל כך רחוק. באתי לעבור חוויה, ועד הרגע האחרון עוד חשבתי שבסוף הערב אחזור לג'ינס שלי, אלך הביתה לשגרת חיי, ותחרות מלכת היופי תישאר בגדר חוויה מעצימה לחיים. פתאום נותרנו שתיים על הבמה, וגם אז לא קלטתי שהתואר מתקרב אליי". 

 

בר מרום מלכת החן 2011 

 

שמישהו יקנה לה שעון. בר מרום (צילום: איתן טל)
שמישהו יקנה לה שעון. בר מרום (צילום: איתן טל)

 

לתחרות הגיעה בעקבות המלצה של חברה ופספסה את אחד המבחנים בטעות. "כשהגעתי הספקתי לראות איך האודישנים מסתיימים. הייתי מאוד מאוכזבת. אחרי הרבה שכנועים המפיקה רשמה אותי ליום המיונים הנוסף שהתקיים חודש לאחר מכן והתקבלתי".

 

קים אקאפי נערת היופי-עשרה 2011

 
"חברה של אמא שלי המליצה עליי. בהתחלה קצת היססתי, אבל אחרי חמש דקות התעשתי והבנתי איזו הזדמנות נותנים לי פה. כשנכנסתי לתחרות ידעתי שחלק מהחיים שלי לא יהיו שלי, אבל אני יודעת שהרגליים שלי יישארו על הקרקע".

 

רנא רסלאן מלכת היופי 1999

 

ג'ובאני רוסו? הוא אחראי לכתר של רנא
ג'ובאני רוסו? הוא אחראי לכתר של רנא

 

לטקס מלכות היופי רסלאן הגיעה בזכות הכדורגלן ג'ובאני רוסו, שהיה ידיד שלה ולקח אותה למיונים, "והזכייה בתחרות באה בבום ועד היום אני לא מעכלת".

 

 

בואו להירשם לתחרות מלכת היופי 2012 וגם אתן תוכלו לספר מי המליץ עליכן לתחרות