בר רפאלי תככב על שער גיליון ספטמבר החשוב של המהדורה הבריטית למגזין הסטייל לגברים GQ. בתמונת השער רפאלי לבושה בגד בעיצובו של הישראלי יניב פרסי. על צילומי השער והפקת האופנה שתופיע במגזין אחראי צלם האופנה דיוויד אמט. הגיליון יראה אור ביום חמישי הקרוב תחת הכותרת The Hot Issue.

 

זו לא הפעם הראשונה שרפאלי מככבת על שערים והפקות מבית היוצר GQ. במאי האחרון היא הופיעה על שער המהדורה האיטלקית של המגזין, מצולמת טופלס כשידה מכסה את שדיה ועל ראשה קסדת קמופלאז'. הפנטזיה האירופאית על הנערה מישראל שכלל לא שירתה בצה"ל, לא הפריעה לאיטלקים החרמנים לדפדף בעמודי המגזין, שם צולמה רפאלי בלוק צבאי.

 

חודש לאחר מכן הופיעה רפאלי על שער נוסף של GQ, הפעם למהדורה הגרמנית של המגזין. על השער היא אומנם מופיעה לבושה, אבל שירתה את הפרובוקציה המתבקשת בפיסוק רגליים על גלגל אופנוע.

 

 

  (צילום: גיא כושי ויריב פיין)

 

 

הבחירה ברפאלי בת ה-26 לככב על שער גיליון ספטמבר של המגזין ממקמת אותה כדמות בולטת וחשובה, גם לאחר פרידתה מכוכב הקולנוע ליאונרדו דיקפריו מוקדם יותר השנה. גיליונות ספטמבר של מגזיני הסטייל בעולם הם החשובים ביותר בשנה, וראיה לכך משמש הסרט התיעודי "גיליון ספטמבר", שעקב אחר העבודה על הגיליון המדובר של הווג האמריקאי בשנת 2007, שהיה הגדול ביותר שהוציא המגזין עד כה.

 

 

רפאלי על שער גיליון מאי 2011 של GQ האיטלקי. לוק צבאי
רפאלי על שער גיליון מאי 2011 של GQ האיטלקי. לוק צבאי

 

 

כאמור, רפאלי מצולמת על השער ובתוך המגזין בבגדיו של המעצב הישראלי בוגר שנקר יניב פרסי בן ה-32. לפני כשלוש שנים הקים פרסי את סוכנות VIEW, מתוך שאיפה לאתר כישרונות בתחום האופנה: מצלמים וסטייליסטים ועד מאפרים ומעצבי שיער. פרסי, שעבד לאחר לימודיו תקופה קצרה עבור המעצב ג'ון גליאנו ובית האופנה האיטלקי רוברטו קוואלי, הקים לפני כשנה את המותג Persy המיועד לשיווק ולהפצה מחוץ לישראל, ונמכר כיום בהצלחה בחו"ל.