כשנזכרתי בדרך להפגנה במוצ"ש ששכחתי בבית את הפריט הכי חשוב, דפקתי כזה סיבוב חד של 180 מעלות, שנראה לי שנשארו סימני חריקה על הרצפה בכניסה לבניין שלי. לא, אני לא מדברת על נעליים נוחות, גם לא על שלטי מחאה ואפילו לא על בקבוק מים. אני מדברת על הפריט הכי חשוב שאני לא זזה מילימטר בלעדיו - המניפה.

 

זה לא שאני איזו חזירה נוטפת זיעה, אבל נראה מישהי מכן נשארת יבשה במקום שבו 90 אחוזי לחות זה מקרה "סבבה". וכשרוצים לצאת להפגין בחום כזה מטורף, המניפה מוכיחה עצמה כחברה מאוד מאוד טובה.
 
 
לחיי הבריזה!
 
ובכל זאת, בכל פעם ששלפתי אותה נתקלתי במבטים תמהים ומוזרים מצד עוברי אורח, כאלה שאומרים "זאת, חיה בסרט". אז אם קוראים לסרט "חם לי בטירוף והמניפה הזאת מצילה אותי", אז כן, אני בהחלט חיה בסרט. רק שאתן לא יודעות מה אתן מפסידות.
למרות כל המבטים, בכל פעם שאני מסתובבת עם מניפה, תמיד צץ הבחור המתחכם שמנסה "לשחק" איתה, אנשים שרוצים להלוות אותה כדי "לראות מקרוב" ואיכשהו מתנהל סביב זה דיון. אפשר לחשוב כמה אומץ זה מצריך.
 
מניפה של אקקסורייז, 91 ש"ח
 
אני לא מבינה איך המניפה לא הפכה להיות פריט חובה בקיץ בקרב בנות ישראל. אני מדברת על פריט אופנתי שלא רק שהוא סופר-שיקי ויפה, אלא גם פרקטי! כמה אנחנו כבר פוגשות בשילוב כזה?!
 
אני מנסה להבין את ההסתייגות של הסביבה מהאביזר המאוורר הזה. אולי הסיבה טמונה בכך שהמניפה משדרת מראה מהודר ומתנשא, כזה שלא תואם את הסטייל הקז'ואלי שכה מאפיין אותנו. אבל אף אחד לא מכריח אתכן להצמיד למניפה שמלת קרינולינה ופאת שלוש קומות ולצייר לעצמכן נקודת חן מעל השפתיים. אם משלבים אותה עם ג'ינס קצר וגופייה או שמלה קצרה, עדיין אפשר לשמר את הלוק הקז'ואלי הרצוי, ואפילו לתת לו איזה טוויסט נחמד. לא מתאמץ, כיף, מרענן ובעיקר עושה את העבודה. לא תאמינו עד שלא תנסו.
קדימה - להתסער.

 

 

 

 

שמלה בהשראת מניפת הנוצות היפהפייה של אפרת קסוטו. מחירה: 850 ש"ח

הנה, אני אוכיח לכן שזה מגניב - כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הקישור לסטייל.קום.
ובינתיים, הנה כמה מניפות יפות מהעולם הגדול שמצאתי בפוליוור.