שיא הקיץ, וקדחת הסיילים נמצאת בעיצומה. עכשיו כבר קשה מאוד לעמוד בפני הפיתוי לשוטט בחנויות ולרכוש את הפריטים שעליהם חלמנו במשך כל העונה. הבגדים פרושים לפנינו, ותוויותיהם מציינות הנחות משמעותיות הנעות בין 50 ל-70 אחוז. בהתחשב באקלים הישראלי, זו ההזדמנות לקנות בזול את הבגדים שיכולים ללוות אותנו לפחות עד אוקטובר – ואולי אפילו גם בקיץ הבא.

 

עדיין, גם בזמן מבצעי סוף העונה כדאי להקפיד על קנייה נכונה ולא לאבד עשתונות ולבזבז כספים על פריטים שיישארו בסוף נטושים בארון. כדי לנסח את הכללים לרכישה נבונה בעונת הסיילים, Xnet יוצא לסיבוב קניות עם הסטייליסטית שירן מניה, ועל הדרך מגלה את המבצעים החמים ביותר כרגע. התחנה הראשונה: רשתות האופנה. לחצו Play בנגן הווידאו שלמעלה כדי ללמוד את כל התורה.

 

 

עד 70 אחוז הנחה בטופשופ. אל תתבלבלו מהמבחר הרב
עד 70 אחוז הנחה בטופשופ. אל תתבלבלו מהמבחר הרב

 

 

בסניפי הרשתות ההיצע מפתה במיוחד, שכן מחירי הבגדים הלא גבוהים מלכתחילה הופכים כעת לנמוכים ממש. בתקופה זו של השנה, כמעט כל ביקור בחנות של רשת אופנה עלול להסתיים ברכישה של כמות פריטים נאה. מצד שני, המבחר הרב יוצר לעתים בלבול המסתיים ברכישת פריטים מיותרים. "ברשתות יש הכול", אומרת מניה. "אפשר ליצור מלתחה שלמה עם פריטים מכף רגל ועד ראש, בלי להתרוצץ יותר מדי. בשנים האחרונות רשתות האופנה הוסיפו גם מחלקות אקססוריז, בגדי ים ועוד תוספות שמעשירות את חוויית הקנייה". אידיאלי? כמעט.

 

קבלו את החלק הראשון במדריך הווידאו לקנייה בסוף עונה: מה כדאי להשאיר על המדף ומה מומלץ לקחת איתנו הביתה.

 

 

בפרקים הבאים במדריך הווידאו לסוף העונה: