הכתובת היתה על הקיר? איימי באנדרטה מאולתרת שהוקמה סמוך לביתה


(מערכת XO)

מותה של איימי ווינהאוס הותיר מעריצים רבים וגורמים בתעשיית המוזיקה המומים וכואבים, זאת למרות שהציניקנים יאמרו שהכתובת הייתה על הקיר.

הזמרת, שנאבקה במשך שנים ארוכות בהתמכרות לאלכוהול וסמים, נפטרה אמש בשעה 16:00 לפי שעון אנגליה, כאשר העיתונות הבריטית משערת שהסיבה היא מנת יתר.

אתר TMZ מדווח כי ווינהאוס עדיין הראתה סימני חיים כאשר צוות ההצלה הגיע לביתה שבקמדן טאון, צפון לונדון, ושככל הנראה מתה מאוחר יותר, בעת שהותם של כוחות ההצלה בביתה.

אתר "המייל אונליין" הבריטי מוסיף שאיימי הייתה שרויה במצב נפשי קשה בשבועות האחרונים, לאחר שנפרדה מבן זוגה רג'י טראביס וסבלה משברון לב.

להזכירכם, ווינהאוס נאבקה עם שדים רבים לאחר שהתגרשה מבעלה, הנרקומן ואיש ההפקה בלייק פילדר-סיביל.  

אביה של ווינהאוס נראה אמש כאשר הוא עושה את דרכו בשדה התעופה ע"ש ג'ון. אף.קנדי בניו יורק בדרך להלוויית ביתו בלונדון. 

ואיך התעשייה לוקחת את זה? ובכן, בין המצייצים הספדים לווינהאוס ניתן למצוא את קלי אוסבורן, שכתבה: "להתראות איימי, אוהב אותך לנצח ותמיד אזכור את האני האמיתי שלך", דמי מור צייצה: "ממש כואב על איימי ווינהאוס, תנחומיי למשפחתה" וג'ואל מאדן, חבר בלהקות "גוד שארלוט", הוסיף: "להתראות איימי, קולך יהיה אהוב לנצח". קייט מוס, מי שהייתה חברה טובה של ווינהאוס בתקופה מסויימת בחייה, כתבה: "חבל לראות כזה כשרון הולך לעולמו. אזכור אותך לנצח, איימי. תנוחי על משכבך בשלום".

 

מכתבים, נרות וגיטרה שהשאירו מעריצים

 

מעריץ מדליק נרות מול ביתה של הזמרת

 

גופתה של הזמרת מואת מביתה שבלונדון   (צילום: Gettyimages)