ויכוחים קטנים יהפכו למריבות גדולות. אל תודו לנו, תודו לכוכבים (צילום: PhotoBeaM/shutterstock)
ויכוחים קטנים יהפכו למריבות גדולות. אל תודו לנו, תודו לכוכבים (צילום: PhotoBeaM/shutterstock)

 

השמש במזל סרטן מעוררת רחשי נוסטלגיה ומחשבות מן העבר מתעוררות. מלנכוליה מתנגנת לצלילי מוזיקה רומנטית חרישית, אנשים מן העבר מופיעים ותמונות ילדות סוחטות רגש שמתעורר בנו כמעין חלום.

 

השבוע השמש תשפיע בעיקר על סרטן, אריה, מאזניים ושור. בגלל שהיא מבודדת קמעה כולנו נרגיש עייפות בלתי מוסברת, רצון להתכנס בתוך עצמנו ופחות רצון להיות בסביבה הומה או ביחסים שבינו לבינה. נצלו זמן זה למחשבות והחלטות חשובות.

 

מרקורי באריה, הדרמה בעיצומה, כרטיסים למופע האישי שלנו במחיר מופקע. שימו לב לבעיות בריאות, בעיקר סביב הילדים. זה הזמן לאורח חיים נכון ומחשבות על חיבור גוף-נפש. מרקורי מתכונן לקראת נסיגה מתוקשרת למדי. הנסיגה תחל בתאריך 3.8- 27.8, ועל כך נדבר עוד כשיתקרב התאריך.

 

מה קורה בחיי האהבה?

 

ונוס (הצד הנשי), אלת האהבה, נמצאת בסרטן במקום לא כל כך נוח עבור הכספים ועבור מערכות יחסים. קשה לזרום ולסמוך על האחר, יש תחושה של ניתוק רגשי ואולי אף מועקה פנימית שאינה מרפה.

 

מערכות יחסים יכולות להעצים כל ויכוח קטן לדרמת מתח סוחטת דמעות ומעוררת תהיות. שימו לב: השבוע לא כדאי לקבל החלטות על העתיד ובטח שלא למהר לוותר על אנשים יקרים. תנו יותר תשומת לב למבוגרים.

 

מרס (הצד הגברי) בתאומים, עם היבט למרקורי (שימו לב טלאים, עקרבים, תאומים, אריה ודלי). זהו שבוע של קצב אירועים כמו בסרט נע, מהירות מחשבה טובה להברקות ושנינות, אבל שימו לב לא להיות חסרי טקט ופזיזים מדי.

 

שמרו על עצמכם בכבישים וקחו בחשבון שמרס במיקומו יכול לפתח אלרגיות וזיהומים.

 

מזל מאזניים (שאחראי על הזוגיות במפת השמים) וממול מזל טלה (שאחראי על האינדיבידואל, ה"אני") עומדים האחד מול השני בקונפליקט כאשר כל אחד מושך לצד שלו.

 

אורנוס, אל המהפכות, במזל טלה ואילו שבתאי, אל הזמן והאב הכעסן, במזל מאזניים. הצד הנשי זקוק לביטחון, לקרקע בטוחה ויציבה, מוכן לעבוד עבור הקשר, לתכנן כמה מהלכים קדימה ולהיות אחראי, מסור ונאמן.

 

ואילו הצד הגברי, זקוק עדין לחופש, לעצמאות, לבליינות, לקדמה ולפריצת דרך. הוויכוח הארוך בין הפלנטות שקשורות לזוגיות ימשך בשבוע הקרוב. כדאי מאוד להתחבר למודעות ולחכות לזמן הנכון לעשות החלטות, בעיקר כאלה שקשורות למיסוד קשרים והחלטות הרות גורל.