כבר לא מעט שנים שחן יאני, 28, מצליחה לעורר את סקרנותנו עם הלוק הייחודי והקשה לפיצוח שלה. את דרכה על מסלול הדוגמנות החלה יאני כשזכתה במקום הראשון בתחרות נערת השנה בשנת 1998, ומאז הקריירה שלה מתנהלת במסלול מלא הפתעות, תוך שהיא מחליפה תדמיות, תסרוקות ותפקידים.

 

התקופה הנוכחית מדגימה היטב את הוורסטיליות המדהימה שלה, כשמצד אחד היא מגלמת טרנסג'נדרית בסרט "נמס בגשם" שפתח את פסטיבל הקולנוע הגאה בסינמטק תל אביב, ובמקביל, מדגמנת באווירה רומנטית למעצבת ברכה בראון ומתכוננת להיכנס לנעליה של תהילה ריץ' כפרזנטורית החדשה של רשת גולף לחורף 2011-2012. רגע לפני שתכבוש את תחנות האוטובוס, ביקשנו ממנה לבחור את חמשת האנשים הכי יפים בעיניה.

 

שקט פנימי רועם. הילה וידור (צילום: יניב אדרי)
שקט פנימי רועם. הילה וידור (צילום: יניב אדרי)

 

הילה וידור

 

"היא פיה מהאגדות, שדונית יער קסומה, נסיכה. יש לה איכויות של יצור שהוא לא לגמרי מהעולם הזה. טהורה מבפנים ומבחוץ. השילוב של היופי שלה עם השקט הפנימי הרועם, הפשטות והכישרון שלה הורסים אותי בכל פעם מחדש. גילוי נאות: היא חברה שלי, ואני מעריצה אותה".

 

אסף אבידן

 

"עוד שדון יער קסום, וגם הוא חבר טוב שלי. זמר סול אמיתי עם המון נשמה, שמצליח ברגישות שלא פגשתי אצל אף אדם להגיש טקסטים שלא יאומנו עם קול חד פעמי. יחיד במינו בעולם כולו, ואין הרבה אנשים שאפשר להגיד עליהם את זה. יש לו רגישות שלא פגשתי אצל אף אדם".

 

בגלגול הקודם? אלביס פרסלי (צילום: gettyimages)
בגלגול הקודם? אלביס פרסלי (צילום: gettyimages)

 

אלביס פרסלי

 

"ההומיאופת שלי אמר לי שיש מצב שבגלגול הקודם שלי הייתי כוכב רוק. אני רוצה לחשוב שהייתי אלביס. לא מעט צלמים שצילמו אותי בארץ ובחו"ל דיברו על קווים מקבילים בינינו וביקשו לשוות לי מראה דומה לשלו בצילומים. מעבר לעובדה שלפני הסמים והאלכוהול הוא היה אחד הבחורים הכי יפים בעולם, הוא עיצב דור שלם של פרפורמרים עם הכריזמה, התעוזה וכמובן, אגן הירכיים הבלתי נשכח".

 

כריזמטי ורוחני. רז דגן (צילום: gettyimages)
כריזמטי ורוחני. רז דגן (צילום: gettyimages)

 

רז דגן

 

"אם אני לא טועה, רז הוא הדוגמן הישראלי המצליח ביותר בעולם היום. הוא חי באיטליה, עושה קמפיינים ותצוגות של המותגים הכי שווים וגם שיחק בכמה סרטים מצוינים. הוא מהפנט. שילוב של יופי, כריזמה ורוחניות שנושבת גם מהתמונות שלו. הוא עוצמתי, מעורר השראה ומביא לנו הרבה כבוד בעולם".

 

קייט מוס

 

"מה יש לומר ולא נאמר כבר על האשה המדהימה הזאת? אני מוקסמת במיוחד משני דברים אצלה: היופי הלא מתאמץ, והגישה הלא מתנצלת. היא אצילה ופראית בעת ובעונה אחת. פרועה, שערורייתית וחסרת מעצורים לפעמים, אבל לא מתנצלת על מי ומה שהיא, ובעיקר לא רואה אף אחד ממטר".