כששואלים את מדונה שמש, הסטייליסטית של חברת רנואר, על הקונספט של קטלוג הסתיו החדש של המותג, היא עונה בלקוניות: "סגנון אורבני". כלומר, התייחסות אל המרחב העירוני שבו קהל הלקוחות הצעיר של המותג חי ובועט, ובימים אלו - גם חי באוהלים בשדרות רוטשילד. אכן, אורבניות במיטבה. גם כשהיא מציגה את הקולקציה לעונה הבאה, חוזרת שמש ומשתמשת במילה אורבני, במקום להסביר במילים פשוטות מה לעזאזל מסתתר מאחורי אותו קונספט עלום שם.

 

בדומה לרשתות מובילות אחרות, בינלאומיות ומקומיות, גם רנואר משמשת מדי עונה כמילון עזר למגמות האופנה העתידיות בעבור הקהל הישראלי. אם למשל בד הקורדרוי הוא טרנד חזק לחורף, ברנואר תקבלו ממנו סט של חולצה, מכנסיים וגם ז'קט. אפילו שמלת פרי ההדר של סטלה מקרטני, שכבשה את העולם הקיץ, זכתה לתרגום מקומי ברנואר. אומנם באיחור של עונה, אבל ממילא בישראל הקיץ שולט כל השנה, אז למה להיות קטנוניים.

 

בצהרי יום חם ומהביל (חמישי האחרון) הצטרפנו לפרזנטורים עוז זהבי ואור גרוסמן על סט צילומי קטלוג המותג לעונה הקרה, שהתקיימו בסטודיו של צלם האופנה אלון שפרנסקי. מעבר לחוויות שצברו השניים כפרזנטורים של רנואר זו העונה השלישית, בקרוב יופיעו יחד גם בעונה השנייה של סדרת הטלוויזיה המצליחה "עספור". כמו כן, בנות ישראל, שתמיד ישמחו לקבל עוד קצת זמן מסך של עוז זהבי – ודאי יציפו את בתי הקולנוע בקרוב, לכשיעלה סרטו החדש של איתן פוקס, "הסיפור של יוסי" (שם זמני) - סרט ההמשך ללהיט "יוסי וג'אגר" – בו מככב עוז זהבי על מכלול נתוניו הפיזיים המרשימים.

 

 

אור גרוסמן לרנואר (צילום: אלון שפרנסקי)
אור גרוסמן לרנואר (צילום: אלון שפרנסקי)

 

 

לרנואר יש בידיים שני דוגמנים-שחקנים לוהטים, אלא ששיחה איתם מגלה כי מאף אחד מהם לא יצמח אייקון אופנה. ליתר דיוק, מדובר בשני פרזנטורים שאופנה עושה להם פריחה: זהבי לא חושש לומר בפה מלא שאין לו סגנון אישי, ואילו גרוסמן, למרות עיניה המהפנטות, רחוקה אלפי שנות אור מדוגמניות שנהנות להתלבש, כמו גלית גוטמן או רותם סלע, ומבינות דבר או שניים באופנה גם מחוץ לסט הצילומים. רוצים לדעת עוד על הרווח שבין עוז ואור לבגדים? לחצו Play.