רעות מתתיהו

 לבריטים אולי יש את החתונה המלכותית, אבל לנו יש מצעד חתונות שוות משלנו, קבלו את הרשימה של החתונות הכי שוות שהיו פה, חלקן כמו חלק מהחתונות נכנסו לסטטיסטיקה ונגמרו בגירושים:

 

החתונה בנונשלאנט:

אילנה ברקוביץ' ואריק בנאדו נשיאו בשנת 2009 בשלוותה (הבר מסעדה שבנמל), בנדו כמו כל חתן מצא את עצמו מבלה את בוקר החתונה על חוף הים, ואילנה מצידה, שלה זה סיבוב שני, הגיעה מצוידת במשקפי שמש, הזוג הכי קולי של הביצה.

 

 

 ישר מהים. אריק ואילנה (צילום: רועי חביב)

הרוחניקים/ שאלוהים יהיה אתכם:

כתב חדשות ערוץ עשר צביקה יחזקאלי נשא את מיטל לאישה, בשנת 2008 בליבו של יער כשמסביבם כבשים באזור ירושלים. הקרבה של יחזקאלי לדת, והכבשים שברקע מזכירים לנו בעיקר את תקופת התנ"ך.

 

מי אמר מינימום פרודוקטים ולא קיבל? צביקה ומיטל   (צילום: רועי חביב)

החתונה המלכותית

בביצה הקטנה שלנו יש מעט מאוד חתונות מלכותיות, כאלו שמסוקרות בכל כלי התקשרות, של שני זוגות מפורסמים מהשורה הראשונה.

 הזמר אייל גולן ומלכת היופי בדימוס אילנית לוי, נישאו בשנת 2002, לקח להם שבע שנים ושני ילדים למצות את הזוגיות ולהתגרש, אך השניים נשארו חברים טובים עד היום.

 

 מי אמר שחתן וכלה הי יפים ביום חתונתם?

יעל בר זוהר וגיא זוארץ נישאו בשנת 2005, לשניים שני ילדים במשותף, וחיי זוגיות מאושרים (טפו טפו טפו), מה הסוד שלהם? אנחנו לא ממש יודעים, מה שבטוח הגעגועים לגיא, כשהוא נוסע להישרדות בטוח עושים את העבודה.

 תסתכלו טוב טוב, בקרוב הוא יהיה בקמרינס והיא תהיה בעיקר בהריון  (צילום: רועי חביב)

אקי אבני וסנדי בר אם כבר מדברים על זוגות מלכותיים, בר ואבני יכולים להיכנס למשבצת הזאת בכבוד, השניים התחתנו בחתונה מתוקשרת ומפוארת בשנת 2001, ולא הרבה זמן אחריה נסעו לארה"ב לנסות את מזלם מעבר לים. עשר שנות זוגיות הוליוודיות נוצצות הספיקו לשניים והם נפרדו, לשניים יש ילד אחד במשותף.

בקרוב ישחקו גופות. אקי וסנדי (צילום: איציק בירן)

חתונה מאוחרת:

אף פעם לא מאוחר, כן וזה מכוון גם אליכן בנות יקרות שחושבות שאף פעם לא תמצאו את האחד. בשנת 2006 נישאה ג. יפית לבני ארד, זאת לאחר 27 שנות זוגיות, הרב איפרגן (הרנטגן) חיתן את השניים, שהתחתנו בחמם ביפו.

זה כדאי זה? יפית    (צילום: ערן לם)

החתונה האוונגארדית:

חתונות במקומות הזויים לא חסר, מתחת למים, באוויר, בתוך מערות, מכרות ושלל כלות שחושבות שהן מיוחד'ות. השחקנית רונית אלקבץ נישאה לאבנר ישר, בשנת 2010 שימו לב איפה- בבית!, חסכה באולם, קיטרינג, ושנדלירים של אירית רחמים. זה באמת הכי מיוחד'.

נדבר על זה בבית. אלקבץ    (צילום: דוד עדיקא)

החתונה המיותרת:

חתונה זה עסק לא פשוט ובעיקר יקר, אז למה להתחתן שאתה יודע שתוך פחות משנה תתגרש? את זה אתם יכולים לשאול את קרן פלס שנישאה בשנת 2009 לבן זוגה דאז תומר גרנצל. השניים התגרשו לאחר כשנה וחצי. פלס לא נשארה שבורת לב, והתנחמה בזרועותיו של הקלידן שלה, שגם לו לאחרונה היא אמרה ביי ביי.

 עוד דקה זה יגמר. קרן ותומר    (צילום: ג'קי יעקב)

החתונה בכאילו:

אז אם כבר חתונות בזק, עדיף בכלל לא, הדוגמנית גלית גוטמן ובן זוגה זיו קורן מעולם לא נישאו, ורק ערכו מסיבת חתונה לחברים בשנת 1997. לשניים יש שתי ילדות במשותף, ולפני כשלוש שנים הם חוו משבר בזוגיות אך חזרו זה לזרועות זו.

 גם כמעט חתונה וגם כמעט שמלת כלה. גלית וזיו    (צילום: איציק בירן)

החתונה ה הכי תל אביבית:

רוב החתונות מתקיימות במקומות אקזוטיים, מושב בשרון, מדבר יהודה, צימר בגליל, רק תל אביבי אמיתי יתחשב בחברים שלו וישלח אותם, לתל אביב.

הקומיקאי איל קיציס ובת זוגו המגישה טלי מורנו נישאו בשנת 2009 במועדון שבבעלות החתן, בגג של מלון "מרינה".

השניים התחשבו בחברים ועשו את החגיגה קרוב לבית, שאם מישהו ישתה לא צריך נהג תורן יש מוניות.

 עושים ת תל אביב. איל וטלי    (צילום: מוטי לבטון)

בגדי החתן הביזארים:

הכלה שמוכרת למעלה בחתונה הראשונה, אילנה ברקוביץ', נישאה בשנת 1996 לראשונה בגיל שמונה עשרה עם זמר מתחיל, מיוחס בשם אביב גפן. רק שגפן התבלבל ובמקום לבוא עם חליפת חתן, הוא הגיע עם גלביה שדומה יותר לשמלה של הכלה.

תזכורת לאביב גפן: לא לובשים שמלת כלה אם אתה לא הכלה!   (צילום: רפי דלויה)

בפינת "המה לעזאזל חשבת לעצמך?" מגיש "חדשות הבידור" ליאון רוזנברג לקח את הטוקסידו שלו צעד אחד רחוק, אפשר להגיד אפילו רחוק מידי, כשהגיע לחתונה של עצמו כשהוא חנוט בחליפה מקטיפה בצבע בורדו (כשם ההרכב בו היה סולן).

תתפלאו, יש מי שחשב שזה גיאוני ומהמם. ליאון ופאולה   (צילום: רועי חביב) 

גל קליימן הוא בעלה של גאלה קוגן, השניים נישאו בשנת 2010 והחתן הגיע לחתונה עם משהו שנראה כמו סדין/ שמלה/ חליפה. מהתמונה אפשר לראות אבל כנראה שלעולם לא נצליח להסביר את זה במילים.

 נחשו מה הוא לובש. גל וגאלה   (צילום: רפי דלויה)

שמלת הכלה המיוחדג'ת:

שמלות כלה הן עניין מורכב, סקיצות, מדידות, בדים, עוד מדידות ועוד, ובסופו של דבר מתקבלת שמלה שהיא פחות או יותר ניראת אותו דבר כמו כל השמלות.

ליאת בלו ביקשה להיות מיוחדג'ת והחליטה לקשור סרט ורוד על השמלה ועל הראש, כן מקוריות זה חשוב בחתונה.

לצערינו הזוגיות לא שרדה והשניים נפרדו בשנה האחרונה. היי, תמיד יש לנו תמונות.

 עתיד ורוד? לא בטוח. ליאת   (צילום: ג'קי יעקב)

מצד שני, אורלי וילנאי החליטה שהיא לא משקיעה בשמלה יותר מידי והלכה על משהו שנראה לנו יותר כמו בייבידול, במראה, זרקתי על עצמי משהו אבל אני לא סגורה על מה זה בדיוק, אבל אני מיוחדג'ת.

 העיקר שנוח, אה? אורלי וגיא לא מתאמצים   (צילום: רועי חביב)