bigstockphoto

 

 

ברוכים הבאים  לבלוג שלי, פעם בשבוע תוכלו לקרוא כאן, תחזית עדכנית של מצב הכוכבים בשמים וכיצד מיקומם של הכוכבים, משפיע עלינו כאן בתחתונים. לאט לאט תוכלו ללמוד על מבנה הבריאה ואיך כל כוכב משפיע עלינו באופן אישי ויקומי.


הכוכבים אינם רק גופים אנרגטיים הנמצאים בשמיים, עפ"י הזוהר, אין עלה או עשב שיכולים לצמוח ללא אורו של כוכב האומר להם "צמח!". כאשר אנו צופים בכוכבים אנו יוצרים את החיבור הקוסמי לגלגל החיים, לבורא ולמלאכים. אנו מתחברים לסוד הבריאה שמגלה לנו בכל יום את המודעות הפנימית, את תמצית החיים שלשמה בנו לעולם הזה.


אז קדימה מתחילים:
מקבץ כוכבים במזל טלה והשמש בראשם, הופכים את האנרגיות לסוערות וגועשות, האש מתפרצת מתוך הליבה הפנימית שלנו וקשה לנו לשמור על איפוק. זה הזמן לפעולה, לעשייה ולתזוזה, להרים את הכפפה ולא לשבת בשקט. זכרו לשמור על איזון ולא להתפרץ ולצאת מהכלים, יפה מחשבה אחת קודם.


מארס, אל המלחמה הרומאי, השולט בעקרב וטלה, נמצא בטלה וכשהוא במקום כל כך סוער, השמן נשפך למדורה, המלחמה היומיומית  מתמדת  והרוח סוערת. 'כיבוש’ הוא מילת המפתח, לא ממש חשוב מה כובשים, כי אם לכבוש בסערה ולהניע את האדרנלין ורוח הקרב. כדאי להיזהר מתגובות מהירות, מכאבי ראש שנובעים מקצב מהיר וסוער וכמובן לא לשחק באש.


מרקורי, כוכב התקשורת, השולט במזל בתולה ותאומים, נמצא גם במזל טלה ומבצע נסיגה עד ה-24 בחודש. זהו זמן רגיש מבחינה תקשורתית, המילים יוצאות ללא מחשבה מקדימה וקל לנו להצטער על דברים שנאמרים בחוסר טקט. ציוד תקשורתי ומחשבים עלולים להינזק, זה הזמן להפעיל משנה זהירות וכמובן לא לקחת החלטות רציניות בזמן שאנו לא ממוקדים, ועדיף לדחות חתימות על חוזים.


אורנוס, השולט במזל דלי, אל הגאונות השיגעון שאחראי על המהפכות בעולם, נמצא אף הוא בטלה וישהה במיקום זה עד לשנת 2019. אורנוס גורם לעולם לנוע בקצב אחר, לאדמה לרעוד, להפיכות להתחולל ולנו כאינדיבידואלים לרצות להיות עצמאיים ולא תלותיים. העולם אינו יכול לסבול מנהיגים רודניים ובעלי שליטה מוחלטת. הנהירה היא לקראת שוויון נפש ושוויון זכויות.


שבתאי, השולט במזל גדי, נמצא במזל מאזניים וגם הוא בנסיגה עד לחודש יוני. שבתאי הוא אבי האלים, ששומר על מהמסגרת ומכניס שליטה ויציבות. הוא זה שמציל אותנו מהרצון הפנימי לשבור את הכלים. מערכות זוגיות יכולות לעבור קשיים ולבטים, אולם בסופו של דבר יהיה לנו קל להישאר נאמנים.


וונוס, אלת האהבה, היופי האסתטיקה, השולטת במזל מאזניים ושור, נמצאת במזל דגים עד לתאריך ה-23. זהו מיקום נעלה בשמים וכמובן טוב שיש על מי לסמוך כשמדובר באהבה וריגוש. זה הזמן להביע את דעתנו הרגשית באופן לבבי ואמיתי. להתחבר לאהבה ונתינה ולהרגיש אהובים ונאהבים. בתאריך ה-21 בחודש וונוס תעבור למזל טלה, שם היא תהיה פחות במיטבה, אולם יהיה לנו קל לעשות סדרים במערכות יחסים.


נפטון אל הים, השולט במזל דגים, הכוכב שאחראי על הרגשות, הכמיהות, היצירתיות וההתמסרות, נמצא במזל דגים, במיקומו הטבעי והנעלה. נפטון ביצע  את מעברו ממזל דלי לדגים, בתאריך 4.4 וישהה במיקום זה עד לשנת 2026. זהו מעבר לעידן החדש, אנשים יהפכו יותר רוחניים, מידע רב ירד אל הבריאה ויחבר אותנו לידע קוסמי, לאמונה, לאינטואיציה ופחות להגיון. זהו תהליך של מהפך רגשי, הזדהות קולקטיבית וחמלה.

 

ערב חג, יום שני, 18.4
הירח שוהה במזל עקרב, זהו יום עם אנרגיות מעט קודרות, כולנו הופכים חשאיים, יותר פגיעים, יותר חשדניים ושואלים את עצמנו אי אלו שאלות על מוסריות. סודות יסופרו, מזימות יתרחשו, תקלות יעיבו וכל זה לקראת החג, כדי שיהיה יותר מתובל ופיקנטי. מה שכן, זה הולך להיות ערב חג מלא בשמחה וקולות צחוק רועמים ורומנטיקה תלבלב באוויר. שימו לב לחפצים שלכם, שמרו על הפלאפונים ושיהיה לכולנו ערב חג נעים.


19.4 יום שלישי
זהו יום מלא עם חדוות טיולים ורצון להתנתק מהבית ומארוחות משפחתיות. זה הזמן לקחת תרמיל ומקל ולצאת לארץ ישראל. רק זכרו להפעיל משנה זהירות, בכבישים ובשטח. אלו מבינכם שעדיין לא מרגישים את אלרגיית הפריחה, עלולים לחטוף אפצ’י בצרורות ולהרגיש שהאף מדגדג.


20.4 יום רביעי
השמש עוברת למזל שור, מזל טוב לשוורים שחוגגים יום הולדת. נחת רוח קלילה תנחת עלינו ורצון להתפנק ולפנק. זה הזמן לקנות מתנות וליהנות מריגוש של בזבזנות. זוהי תקופה של התעסקות ברכוש, בכספים ורצון עז לצאת לחופשה וליהנות מריחות של פריחה.


21.4 יום חמישי
כוכב וונוס תעבור למזל טלה, הגיע הזמן לעשות סדר בחוקי האהבה, לנסות לחיות בשיתוף ותמיכה הדדית ולא להתנגח כשלא צריך. זהו יום מלא בריגוש ושמחה, רצון לצאת ולבלות ולהרגיש חופש בלב ובנשמה. שימו לב היום לא לאבד את הטקט  ולדבר גם כשלא ממש מומלץ.


22.4 יום שישי
כדאי מאוד להיזהר מחוסר זהירות. מארס בצמידות ליופיטר גורמים לאש להתלקח במהרה תרתי משמע. הירח עובר למזל גדי ומפעיל שוב את הנטייה לסכנות. רוחות מלחמה מנשבות והאדמה עלולה לרעוד. זהו יום כוחני עם רצון לשליטה, אז נסו לאזן ולראות את חצי הכוס המלאה.


23.4 יום שבת
מארס, אל המלחמה ויופיטר נפגשים ולא לקפה, הם סוערים וגועשים ועלולים לגרום למתיחות באוויר, לחוסר רגיעה ולכוחנות מעיבה. שימו לב היום והישמרו מסכנות בשטח, בכבישים, בהרפתקאות ובמסלולי אופניים.


24.4 ערב חג שני
לחץ ומתח משתוללים באוויר, עד הערב נרגיש על גחלים ובערב ירדו אלינו אנרגיות נעימות של מפגשים, של שיחות נעימים וחברים. הירח במזל דלי גורם לנו לאווירה חברתית, ליציאות ובילויים.


25.4 יום שני
מרקורי סיים את הנסיגה שלו, האנרגיות נרגעות והכיף חוזר. זהו יום קליל ואנרגטי, מלא בחן וצחוק. נסו לא להתעמת ולהתווכח לחינם הצמידות של וונוס ואורנוס יכולה להוביל לניתוקים וויכוחים מיותרים.