חמש בבוקר. חלל גלריית דיזיין ספייס בדרום תל אביב מתעורר לאטו. עשרות דוגמניות ודוגמנים, וביניהם צמד הפרזנטורים זו העונה השנייה לחברת רנואר – אור גרוסמן ועוז זהבי בתפקיד זולנדר, מגיעים למקום בעיניים טרוטות. בעוד כמה שעות יתמלא כר הדשא בחוץ במאות אורחים ועיתונאים שהוזמנו לצפות בתצוגה העונתית. הם יסיטו את ראשיהם מימין לשמאל ובחזרה, וייתנו את דעתם על תוצאת העבודה המאומצת של חטיבת העיצוב של החברה. ככה זה באופנה – חודשים ארוכים של עבודה מסתכמים ברבע שעה של צעידה על המסלול.

 

תצוגות אופנה הן ספקטקל מרהיב, מופע ויזואלי המנותק מהמציאות, מבוים לעילא ונטול פגמים אנושיים. אבל כמו שיודע כל פרח אופנה, האקשן האמיתי מתרחש מאחורי הקלעים: עמדות איפור ושיער עמוסות ידיים, הוראות בימוי אחרונות ממפיק התצוגה נמרוד פלד, עוזרות הפקה בהתמוטטות עצבים, דוגמניות בעירום חלקי מתרוצצות על עקבים דקים ודקדוקי סטיילינג אחרונים של סטייליסטית הבית ליטל מעוז.

 

חברת רנואר הוכיחה הקיץ את יכולתה לתרגום מפוכח של קשת הטרנדים העולמית. קולקציות הנשים והגברים הטמיעו את המגמות הבולטות, וכללו משב רוח מרענן של שנות ה-70, שימוש רחב בהדפסים ופלטת צבעים ססגונית של חרדל, קורל, כתום תפוז וכחול רויאל, לצד גווני הפודרה והניוד הפופולריים. בואו תראו איך עוז זהבי ואור גרוסמן נראים בחמש לפנות בוקר.