ביולי 2010 חוותה האומה הצרפתית רעידת אדמה שטרם ידעה כמותה. לא, הבלטות של השאנז-אליזה דווקא נשארו במקומן, אלא שאחרי חקירה מאומצת של שנה נאלצה המשטרה הצרפתית להודיע שהכדורגלנים קארים בנזמה ופרנק ריברי, כוכבי הנבחרת הצרפתית, מואשמים בשידול לזנות ואינוס קטינה.

 

אם התאריך יולי 2010 לא אומר לכם כלום, כנראה שאתם לא חובבי כדורגל. אם אתם כן, אתם יודעים בדיוק לפני מה עמד העולם כולו: המונדיאל בדרום אפריקה. והצרפתים, שגם ככה העפילו לאליפות העולם רק בגלל אותו שער שערורייתי ולא חוקי שהבקיע תיירי הנרי עם היד, קיוו שהפעם אלילת המזל תאיר להם פנים, והם יצליחו לשחזר את תור הזהב שלהם מ-1998, אז זכו באליפות העולם כשהביסו את ברזיל.

 

 

מצייצת תמונות סקסיות בטוויטר, שלא תשכחו אותה. זאהיה דאהר בביקיני ( צילום: מתוך טוויטר )
מצייצת תמונות סקסיות בטוויטר, שלא תשכחו אותה. זאהיה דאהר בביקיני (צילום: מתוך טוויטר)

 

אוי, כמה שהם טעו. האווירה במחנה הצרפתית לא הייתה, איך נאמר, מי יודע כמה גם לפני הידיעה המרה ההיא (המשטרה הסכימה לדחות את החקירה עד לסיום המשחקים, אבל השמועות עשו את שלהן). השחקנים רבו עם המאמן ריימונד דומאנק, המאמן רב עם השחקנים וצרפת, למרבה הבושה, לא הצליחה לעבור את הסיבוב הראשון. ואז הגיעה הידיעה על כוכב הנבחרת פרנק ריברי והחלוץ הצעיר והמבטיח קארים בנזמה, והמשבר בין הנבחרת לקהל הגיע לשיאים חדשים.

 

וזה עוד לפני שמישהו ידע שכל עתיד הכדורגל הצרפתי מונח על כתפיה של בחורה בת 16.

 

הכדורגל העולמי על הכתפיים שלה

 אין צרפתי שלא מכיר היום את השם זאהיה דאהר. אל סיפורה המדהים נגיע ממש עוד מעט, אבל תרשו לנו להתעכב עוד קצת על העובדה שהבחורה הצעירה הזו, שלא מזמן חגגה יום הולדת 20, עתידה לשנות לגמרי לבד את כל מפת הכדורגל העולמי.

 

מי שסבל מהפרשיה יותר מכולם, ללא ספק, הוא פרנק ריברי. הקשר המחונן של באיירן מינכן ונבחרת צרפת זכה להערצה בלתי מסוייגת עד שהתפוצצה הפרשה, בעיקר בגלל שנחשב לשונה מכולם. הייתה לו ילדות קשה, הוא עלה מעוני מחפיר לעושר גדול, התחתן עם אהבת נעוריו, הוליד שלושה ילדים ונחשב לאבא מהמם, ובעיקר: אחרי כל כך הרבה שערוריות, הוא היה חלון הראווה שהצרפתים רצו שיהיה להם. ככה בדיוק הם רצו שיראו אותם.

 

 

מהמגרש לכלא? קארים בנזמה (מימין) ופרנק ריברי ( צילום: gettyimages )
מהמגרש לכלא? קארים בנזמה (מימין) ופרנק ריברי (צילום: gettyimages)

 

ואז, נו, הם גילו עליו את האמת. על פי טענות המשטרה ריברי הטיס את דאהר אליו לגרמניה ב-2008 כדי "לחגוג לעצמו יום הולדת 26", כפי שהוגדר בפרוטוקלים. ריברי כמובן טוען שלא ידע שנערת הליווי שפגש בקפה זאמאן בשאנז-אליזה היא צעירה שעוד לא מלאו לה 17, אבל המשטרה דווקא חושבת אחרת.

 

אגב, כשנשאלה דאהר על הפרשה אמרה: "אני חושבת שאני מתנת יום הולדת מצויינת, לא?".

 

מיד כשהתגלו ההאשמות נגדו, עוד ב-2010, החליט המאמן החדש של הנבחרת, כוכב העבר האגדי לורן בלאן, להדיח את פרנק ריברי מהסגל. עם זאת, יש לציין שבלאן היה זה שזימן את קארים בנזמה, חלוצה של ריאל מדריד, כך שאנחנו לא יכולים להגיד בוודאות שיש איזשהו קשר בין שתי הפרשות.

 

בנזמה וריברי, כמובן, טוענים שוב ושוב שלא ידעו על גילה הצעיר. זנות אינה פעולה לא חוקית בצרפת, אך קיום יחסי מין תמורת כסף עם נערה מתחת לגיל 18 נחשבת לשידול לזנות, ונושאת בחובה עונש מקסימלי של שלוש שנים בכלא. לפני כעשרה ימים החליטה משטרת צרפת שלמרות ההכחשות של השניים (ושל שישה כוכבי כדורגל נוספים ששמם לא נחשף, כששמו של הכדורגלן סידני גובו שורבב גם הוא לפרשה) יש לה מספיק חומר מרשיע נגדם, והחליטה להעמיד אותם לדין פלילי. האם כוכבי הכדורגל הגדולים ביותר בתבל יסיימו את הקריירה דווקא בכלא? כאמור, יש רק בחורה אחת שתקבע את גורלם.

 

2000 יורו ללילה

 בראיונות איתה נראה שדאהר לא מתביישת בעברה, אבל גם לא אוהבת להרחיב עליו את הדיבור. ציורים שלה, כמו גם ליין האופנה החדש שעיצבה, מראים שמדובר בבחורה צעירה ומוכשרת ביותר, ולכן, כנראה, זה לא מפתיע שענק אופנה כמו קארל לאגרפלד אימץ אותה לחיקו.

 

אבל רגע, הפעם באמת אולי כדאי שנתחיל בהתחלה. היא נולדה בעיר גריס שבאלג'יריה, שם מצבה הכלכלי של המשפחה היה מצויין. היא למדה בבתי ספר פרטיים וחלמה להיות טייסת, אלא שכשהייתה בת 10, בעקבות גירושין מכוערים של הוריה, נגדע החלום והיא היגרה עם אמה ואחד מאחיה לצרפת.

 

היא לא ידעה מילה בצרפתית כשהגיעה, ובראיון שנתנה לליברסיון הצרפתי אמרה "הילדות שלי מורכבת בעיקר מרגעים קשים. כל מה שאני זוכרת ממנה זה אנשים רעים ואכזריים. למעשה, אם אני אדבר עליה, אני כנראה אצטייר כדיפרסיבית מאוד". בגיל 14 החלה לפקוד את הפאבים של פריז והפעם הראשונה שבה שילמו לה על הסקס הייתה ביום ההולדת ה-16 שלה. התעריף, אגב, היה 2000 יורו ללילה, או 500 יורו עבור מה שהיא מגדירה "רגע של הנאה". הוריה, יש לציין, לא ידעו מאומה על עיסוקיה הליליים, וחשבו שהיא ישנה אצל חברות.

 

אחד הלקוחות הראשונים שלה היה קארים בנזמה, כשהוא היה בן 20 והיא הייתה בת 16. בנזמה, ככל הנראה, היה זה שהעביר את הבשורה וכדורגלנים צרפתים רבים עלו אליה לרגל. "תמיד ראיתי את עצמי כנערת ליווי יוקרתית, ולא כפרוצה", אמרה בראיון לעיתון פריז מטץ'. "מעולם לא הייתי חלק מרשת ומעולם לא היה לי סרסור. עשיתי מה שרציתי מתי שרציתי ועם מי שרציתי, ועשיתי סקס עם אנשים בתשלום ושלא בתשלום. אף אחד לא הכריח אותי ומי שלא רציתי לשכב איתו פשוט אמרתי לו לא. הייתה לי מדיניות מאוד ברורה בעניין".

 

על בנזמה היא לא מוכנה לדבר. החלוץ הצעיר, אגב, מכחיש את הטענות נגדו, ונראה שבין השניים היה קצת יותר מאשר יחסי עובד-מעביד. על ריברי הסכימה דאהר לומר ש"היה לי קשה לגרום לו לשלם לי. נתתי לו מה שהוא רוצה. הוא לא היה עדין במיוחד או מנומס או אפילו סתם נחמד. אבל זה לא היה אכפת לי, אני באתי לעשות את העבודה שלי. הוא היה לקוח כמו כולם. אף פעם לא נתתי יחס שונה למישהו רק כי הוא מפורסם".

 

פרוצה, סמל סקס, אייקון

 מיד עם התפוצצות הפרשה, כאמור, אימץ אותה לאגרפלד וטען שמדובר באמנית מתוסבכת. "היא בחורה מרתקת", אמר עליה לגארדיאן, "היא ממש תזכורת לחצרות המלוכה של המאה ה-18, השפחה שממומנת על ידי העשירים, מסורת צרפתית לחלוטין שכל העולם העריץ ואף העתיק". נו, גם זו דרך להסתכל על זה.

 

 

מתנת יום הולדת מצויינת? זאהיה דאהר ( צילום: gettyimages )
מתנת יום הולדת מצויינת? זאהיה דאהר (צילום: gettyimages)

 

מה שבטוח הוא שלאגרפלד הוא ממש לא היחיד שרואה בה פוטנציאל עצום. קו ההלבשה התחתונה שעיצבה כבר עשה שמות בתצוגת אופנה בחודש שעבר, ובמיוחד דאהר עצמה, שדיגמנה כבובת ברבי אנושית.

 

בכלל, למרות הכשרון הנראה לעין בעיצוב, נראה שדאהר רוצה ללכת דווקא לכיוון אחר ולהנות מאור הזרקורים. היא פרסמה סרטון קצר שבו היא מדגמנת הלבשה תחתונה (הנה, פה למטה) והצעות לשלושה קמפיינים לפחות נחתו אצל הסוכן שלה בחודשיים האחרונים. מהעיתונות ביקשה שיקראו לה רק בשמה הפרטי, זאהיה, ואת עצמה הגדירה בתור "אמנית, סטייליסטית, מעצבת, דוגמנית, מוזה ובקרוב גם אייקון". ולא נראה שהיא טועה כל כך.

 

 

כדי שבכל זאת איש לא ישכח מאיפה היא באה, מעלה זאהיה מדי פעם (וכשאנחנו אומרים מדי פעם אנחנו מתכוונים למשהו כמו פעמיים בשבוע בזמן האחרון) תמונות שלה בביקיני או בלבוש מינימלי אחר, אבל באותה נשימה גם הבטיחה שימי הסקס בתשלום שלה פסו מהעולם. באותו ראיון לליברסיון שאל אותה העיתונאי אם זה לא מבאס אותה שעם כל הכשרון הזה, אנשים עדיין מסתכלים עליה כסמל סקס, ועל כך היא ענתה: "סמל סקס? זה רק אנשים אחרים יודעים אם אני כזאת. אני? אני בת 20, אני בעצמי אפילו עוד לא יודעת מה אני".

 

עוד בערוץ יחסים :

>> לייסי שווימר הפכה ממורמונית לרקדנית הכי סקסית באמריקה

>> ג'ני גארת' , קלי מבברלי הילס 90210, חזרה להיות סמל סקס בגיל 40