שיטוט קצר למציאת רעיונות לתחפושות נשים אונליין מראה מופת של טעם רע.

לא, הפעם לא מדטבר בטעם האישי שלי, מזעזע ככל שיהיה, אלא הטעם המר של החג בדמות תחפושות של אחות סקסית, חתולת סקס, משרתת צרפתייה סקסית, פיה סקסית, ואם מישהי מרגישה בצורך להיות שונה היא יכולה להיות גם שוטרת חושנית.

אכן, היצירתיות נוטפת מהתחפושות האלו.

רוצה תחפושת אחרת? חבל, כי אין (צילום: shutterstock)
רוצה תחפושת אחרת? חבל, כי אין (צילום: shutterstock)

כל כך הרבה בחירה! איך אוכל לחשוף את חריץ ישבני בצורה האולטימטיבית? קושייה כזאת לא פתרתי מאז הסודוקו הקשה של עיתון הסופ"ש.

את האישיות תשמרי למשרד

בגזרה הגברית האפשרויות בלתי מוגבלות, ולא ראיתי הרבה הצעות רציניות של מלח סקסי או פועל בניין לוהט.

בפורים, כמו בחיים האמיתיים, גברים יכולים להיות מה שהם רוצים. מצחיקים, או מקורייים, או מגניבים, או אפילו סקסיים. גיקים או היפסטרים או אינטלקטואלים.

יש להם הרבה יותר כובעים להחליף ומשבצות לדלג מעליהן, ותמיד תמיד הם ינחתו על הרגליים, כמובן. כי מגניבותו ורמת המשיכה של גבר תלויה באישיות שלו, ופורים זאת הזדמנות מצויינת להראות מי אתה באמת.

ותרי על היצירתיות ותלבשי כבר את המיני והאוזניים (צילום: gettyimages)
ותרי על היצירתיות ותלבשי כבר את המיני והאוזניים (צילום: gettyimages)

אבל את? לא, מותק, את אל תראי מי את באמת. זה, איך אומרים, לא כזה סקסי. וסקסי – תלמדי – זה כל מה שכדאי שאת תהיי.

אישיות תשמרי למשרד, עכשיו יש לך הזדמנות להראות את הגוף ולא לקבל אות קלון על זה. והיי, מי יודע? אולי ככה תתפסי סוף סוף חתן.

עדיף בלי חזייה

בפורים כדאי שתתחפשי למשהו שיטמטם את רמת היצירתיות שלך ויראה כמה שיותר מחשוף, במיוחד אם את רווקה. את הרי לא רוצה לצאת פרידג'ידית כשאת יכולה להשתחרר בדמות עליסה מארץ הפלאות גרסת הפורנו, נכון?

נכון! סוף סוף! מה שקיוויתי לו במשך שנה שלמה יקרה ביום חג קדוש זה: אוכל להיות זונה ליום אחד ולא להיחשב מופקרת בגלל שזה יום שכולו העמדת פנים, בחינת גבולות, והתנסות בדמויות חדשות.

תמונת מחזור, פורים 2012 (צילום: gettyimages)
תמונת מחזור, פורים 2012 (צילום: gettyimages)

ואני כל הזמן רציתי לנסות את הדמות המוכרת והאהובה של סופר-וומאן ללא חזיה.

מדובר בשתי ציפורים במכה אחת, ממש זכינו בלוטו. גם למשוך גבר עם תחפושת נועזת ולוהטת, וגם לא להחשב זולה כי, היי! זה פורים.

אם זאת לא פסגת השאיפות של האישה הממוצעת, אולי הדובדבן על הקצפת יוכל להיות אפיית עוגיות וקצת ספונג'ה על הדרך. חלום שהתגשם.

תפתחי איזה כפתור

אני מוצאת את זה עצוב לחלוטין שבתור אישה יש לך שתי משבצות קטנות ועגומות לעמוד בהן, כל אחת פחות רצויה מהשניה. באחת את במשבצת הכוסית הסקסית, בשניה את במשבצת האיכותית, החושבת, הצוחקת.

לו היית גוף שידור היית צריכה להחליט למעשה בין הריאלטי השמנוני מול הדוקו הזר האיכותי. ובינינו, מי שמקבל יותר רייטינג, מקבל יותר עדיפות.

ובחיים, כמו בטלוויזיה, רייטינג שווה אהבה, אהדה, אישור. והוא לא תמי נבנה על איכות.

בלי הבגדים הצמודים לא ישימו אלייך לב? (צילום: gettyimages)
בלי הבגדים הצמודים לא ישימו אלייך לב? (צילום: gettyimages)

אז המשבצת האיכותית שם, אבל האם זאת באמת אפשרות ריאלית? האם תבחרי בתחפושת המאגניבה ותגחכי לבד בערב בזמן ששאר החברות עסוקות בלחכך רגליים בגרביונים הקרועים?

כנראה שבפורים תמצאי את עצמך בתחפושת סקסית, עושה פרצופים חושניים, רוקדת עם מחשוף מפלי הניאגרה ומצחקקת בעצבנות, כי אם נודה בזה, זאת לא בדיוק את.

אבל ממתי זה חשוב להיות את? בחברה שלנו תשומת לב גברית, שאין בה שום דבר רע לכשעצמה, לא תבוא מהיותך מצחיקה או משוגעת. כאן אנחנו נתפסים במערומינו האבולוציונים הפרימיטיביים, והופכים לשקעים ותקעים במקום בני אדם.

הרי האפשרות השניה של להתחפש לפלאפל או לעשות איזו בדיחה גיקית מגניבה תגרום להרמת גבות ותהיות לגבי מצבך הנפשי. לא יתעניינו בך.

והרי בפורים יש לך בעצם רק אפשרות אחת בשביל שיתייחסו אליך כאחת האדם והיא: להיות יפה ושקטה. וזנותית.

יש כל כך הרבה מבחר של תחפושות סקסיות, איך אפשר להגיד לזה לא? (צילום: shutterstock)
יש כל כך הרבה מבחר של תחפושות סקסיות, איך אפשר להגיד לזה לא? (צילום: shutterstock)

למרבה הצער את לא לבד. מסביבך עוד אחיות שסובבות סביב האקוויליבריום הזה, נקודת אמצע של היצע ודרישה, בה החברה דורשת שתעמדי במשבצת הכוסית בלי לזוז, ולך אין ברירה אלא לציית, כי כולן מצייתות.

ואם תשברי את הנוסחה? לא תהייה לך דרישה. תהייה עזובה יותר ממניה של גוגל פלוס.

זאת המשבצת הנוחה, המוכרת, זאת שגברים יודעים להתמודד איתה, זאת שגברים לא מאויימים ממנה. בלי בדיחות. אם תרצי למצוא חתן תצטרכי לשנמך את החדות שלך והשנינות שלך, ולפתוח איזה כפתור.

גם בחיים האמיתיים הרבה יותר קל להיות כוסית מצחקקת מאשר אישה איכותית וחושבת, רק שבפורים אפשר למהול את המרירות בכמויות בלתי נדלות של יין ונצנצים, ולהעמיד פנים שכל זה סתם משחק.