סקס יש בכל מקום, סקס טוב יש מדי פעם.

עם האמת המעצבנת הזאת אנחנו יוצאות לעולם ומנסות למצוא מישהו שידע לעשות את ההבדל, ויש גבול בכמה זה תלוי בנו. הדדיות, מסתבר, זה נושא די קריטי בכל הקטע הזה של הסקס. כן, גם אני הופתעתי מזה בהתחלה.

אבל האמת היא שאין צורך בטריקים מסובכים, נוסחאות פלא מעלות עשן או ערימות של ספרי עיון לקרוא ולשנן תוך כדי תנוחת העטלף המפרפר. מדובר בהגיון פשוט ובנאלי.

ובכל זאת, כל כך הרבה גברים נכנסים למיטה והופכים את הסקס לזמן מחשבה על רשימת הקניות למחר (מסיר איפור! ידעתי ששכחתי לקנות משהו! רגע, נשאר קוטג'?).

כן, גם אתה יכול להיות כזה. כל מה שאתה צריך זה קצת מאמץ (צילום: shutterstock)
כן, גם אתה יכול להיות כזה. כל מה שאתה צריך זה קצת מאמץ (צילום: shutterstock)

לא בדיוק מה שהבטיחו למישהו מאיתנו בסרטים.

זה לא מסובך להיות סקס טוב. וגברים שגורמים לנו להתענג על זכרונות מטריפים הם לאו דווקא זכרי אלפא חסונים מספריית הפורנו הקרובה לביתך, אלא גברים רגילים לחלוטין שמצליחים להיות מה שמעטים השכילו להיות: מאהבים.

איך עושים את זה? הנה, ממש ככה:

1. הצופים אומרים היה נכון, וארינה אומרת – כן, ואל תשכח מגבונים לחים. תהיי מוכן ברשימת האספקה שלך: סדינים נקיים, תחתונים סבבה, קונדומים, חומרי סיכה (באריזה חדשה!), מגבונים לחים, ושאר ציוד הכרחי לשידת הלילה הקטנה והנחמדה שלך. אה, ותקנה גם שידת לילה באותה הזדמנות. תפסיק לזרוק את כל הדברים שלך על הרצפה.

אז למה רשימת הקניות הזו? כי לך תדע איך וכמה עזרה היא צריכה בשביל המשימה, ואם אתם רומנטיים אז גם נר ריחני ודיסק שווה זה רעיון לא רע. זה לא קיטש, זאת אווירה, וזה חצי מהעניין בסקס.

2. פורפליי זאת לא מילת גנאי. אבל את זה כבר אתם יודעים (אתם יודעים, נכון?). מה שלא בטוח שאתם יודעים הוא שכדורגל אולי משחקים תשעים דקות, אבל פורפליי משחקים 24 שעות שבעה ימים בשבוע. הרבה לפני שנשכבים אחד ליד השני, אנחנו צריכות להרגיש בנוח. תנו מחמאה מדי פעם, נגיעה קלה על הכתפיים, תעשו כלים, תחייכו, תצחיקו, תדברו. אל תתפלאו אם האישה שלכם חושבת שאתם לא סקס גדול אם ניסיתם לפתות אותה בעזרת המשפט "טוב, מאמי, נגמר מכבי, רוצה לעשות סקס?".

המתנה הכי גדולה ומחרמנת שאפשר להעניק לנו (גם לכם, ברור, אבל אנחנו פשוט יודעות איך עושים את זה) היא לגרום לנו להרגיש נינוחות, רגועות וסקסיות לפני שנכנסנו למיטה. בסופו של דבר, רובנו חיים (כן, גם אתם) באיזה סרט אכזרי של חוסר בטחון לגבי הגוף שלנו ומה לעשות שסטטיסטית, נשים נוטות להרגיש כך יותר. גרום לה להרגיש בנוח, וקנית את עולמך כמאהב.

3. תלמד לנשק. לא נעים להגיד אבל הרבה גברים לא יודעים להתנשק, במיוחד אם הם מעוטי ניסיון עם נשים, או מלאי ניסיון ומעולם לא העירו להם. להתנשק בתשוקה זה אחד הדברים הכי לוהטים שיש ואולי יחסכו את עלויות הלובריקנטים, ושוב: כל זה בלי לגעת ביותר מדי איזורים אינטימיים. גבר שיודע לנשק ולהתנשק מיד מעלה מניותיו ומתוייג בתור התחלה נהדרת ומבטיחה (אל תקלקל בהמשך, הא? אנחנו בונים פה מותג).

כל מה שאתה צריך זה לדעת לנשק. השאר כבר יבוא מעצמו (צילום: shutterstock)
כל מה שאתה צריך זה לדעת לנשק. השאר כבר יבוא מעצמו (צילום: shutterstock)

4. אל תיגש ישר לעניין. דיברנו על פורפליי, אבל זה עניין עקרוני מתחילת הסקס ועד סופו: אל תהייה מפוקס רק על שני איזורים בגוף האישה. זה לא נחמד כל כך שמישהו משחק אותה בוב הבנאי ומתחיל להבריג לנו אברי גוף.

תהיה סבלני ואל תתקוף ישר את הגבול התחתון, ומצד שני תשקיע בכל השאר. תשתמש בהרבה מגע אבל לא בצורה מפלה : תגע ב-ה-כ-ל. בידיים, בבטן, ברגליים, בגב וגם בפנים. תנשק הכל, תלקק הכל, תנשך מה שצריך. תתענג על כל נקודת מגע, ותתעכב על איזורים כיפיים במיוחד כמו ירכיים פנימיות ובטן תחתונה. זכורף גם תוך כדי הסקס המגע הזה כיפי וחושני.

5. כן, נו, הגודל קובע, אבל יש לך שני איברים שממש נדרשים לסקס טוב, ואני כמובן מדברת על הלשון שלך ועל האצבעות שלך. תעשה לכל העולם טובה, תוריד את הקרדיט מאיבר המין שלך (לא, הוא לא מתת אל למין הנשי כמו שאת חושב שהוא) ותשתמש בשניים האחרים. אורזגמה לא נופלת לנו מהשמיים רק מלהיות בסביבת רב השגל שאתה. תפשיל שרוולים ותדאג לאורגזמה החמקמקה שלנו, לפני שאנחנו דואגים יחדיו לאורגזמה היותר מובנית שלך. איך? יופי, במיוחד בשביל זה יש את הסעיף הבא.

6. תעמיד פנים שאתה תייר בארץ חדשה, גם את תיירת כבר בהרבה ארצות אחרות. בניגוד אליכם, אצלנו זו אף פעם לא אותה ארץ. תשאל שאלות ותבקש הדרכה. אתה לא אמור להכיר את הגוף של האישה שאיתך אם לא תלמד להכיר אותו, גם אם יש לך המון ניסיון. יש נשים שיכולות למחוק את כל הרשימה שהצגתי וירצו ישר לגשת לעניינים, ויש נשים שיקח להן ארבע שעות של פורפליי רק בשביל להכנס לאווירה, ואין לדעת מה הפרנטרית שלך אוהבת מלבד להיות גבר אמיתי ולבקש הדרכה.

הדרכה זה אומר גם להיות פתוח לביקורת בונה, מה שעלול לגרור בליעה מתונה של האגו, זכור: בשביל להיות סקס טוב, אתה חייב לדעת מה שכרגע אתה לא יודע עליה, פשוט מאד. אז תשאל. בעדינות, בטאקט, בחושניות. לא לזרוק לאוויר "את אוהבת את זה, אה?! זה טוב אה?!" במנטליות הרב-זיין הישראלית המתישה.

תהייה ספציפי בכל פעם ותשאל "זה נעים? מה את אוהבת יותר? אפשר לנסות משהו ותגידי לי אם אוהבת?". יש מולך בנאדם עם ניסיון מיני מסויים, תשוקות ונקודות רגישות מסויימות. כל הכיף זה לנסות להכיר אותן.

אם תהיה בטוח מעצמך ותצחק במקום להיעלב, כל השאר כבר יקרה מעצמו (צילום: thinkstock)
אם תהיה בטוח מעצמך ותצחק במקום להיעלב, כל השאר כבר יקרה מעצמו (צילום: thinkstock)

7. תהיה בטוח בעצמך ותפסיק להיעלב מכל דבר. בטחון עצמו במיטה אומר שאתה בטוח בפעולות שלך, בטוח בגוף שלך ובטוח בעצמך, וכשמתקנים אותך, במקום להיעלב ולהרגיש אנטיגוניזם, אתה לוקח בשתי ידיים את העצה ומראה שהעונג שלה חשוב לך בדיוק באותה מידה שהעונג שלך חשוב לך. ונדמה לי שאלו שני הסנט העיקריים שלי לגבי הבסיס של להיות מאהב טוב.

8. תהיה סבלני. אם אתה עובד על האורגזמה שלה קח בחשבון שזה יכול לקחת הרבה יותר זמן ממה שלוקח לך (ולמען השם, תשתדל שזה יהיה לפני הסקס, או אחרי הסקס, אל תניח שתוך כדי הסקס תיפול עליה המוזה והתנוחה הנכונה. אם זה קורה, ועוד על הפעם הראשונה, היא כנראה מזייפת).

כשאתה מלחיץ אותנו עם שאלות של "את קרובה?", או נימת זלזול שמזרזת אותנו כאילו זה תלוי בנו אם אנחנו מולטי-אורגזמיות בעשר דקות או לא, הריכוז נעלם כלא היה ואנחנו יכולות להגיע בשניות לנקודת ההתחלה. אל תלחץ, אל תלחיץ, אל תצפה לשום דבר. ותוך כדי שאתה מעסה איזור אחד, תעשה מולטיטאסקינג עם היד השניה או השפתיים. זה עוזר.

9. זה לא משהו שאנחנו חושבות עליו במודע, אבל הזמן אחרי הסקס קובע את היותך מאהב נפלא במידה גדולה. אם אתה מתגלגל הצידה והופך לנקנקייה רדומה, אפעס, יש לנו בעיה, יוסטון.

תחייך, תחמיא, תגיד שהיא יפה, תגיד שהיה כיף, תתכרבל, תלטף את הבטן, ולא משנה מה קרה ומה עשיתם – אתה חייב לנשק אותה. גם אם שניכם דוחים ומיוזעים, גם אם שניכם עשיתם דברים שאסורים בכמה מדינות מערביות מתוקנות, תבין שזאת נקודה קריטית לתחושה שלנו לגבי עצמינו ולגביך, ותנשק. מי יודע, אם עשית את זה נכון, אולי אחרי אתנחתא קומית תחזרו לזה בשיא הכוח.