ההיסטוריה נכתבת על ידי המנצחים. בדרך כלל אלו גברים לבנים עשירים בגיל העמידה עם אגו יותר גדול מקצין ביטחון במלון בטיזי-ג'ארח.

אבל למעשה, הרבה דברים התגלו בדיעבד כלא נכונים: כדור הארץ לא שטוח, כריסטופר קולומבוס הוא לא הראשון לגלות את אמריקה, וקלינטון לגמרי האד סקס וווית' דאט וומאן.

ואם כבר אנחנו בנושא (אתם בשוק שהגענו אליו, תודו), בואו נתקן עוד עוול היסטורי לגבי מוצר הצריכה החמקמק ביותר: האורגזמה הנשית.

התיקון הזה עוד יכול להציל חיים, כי להתפקע מצחוק כל פעם שחבר שלי מתעקש שכולן לפני גמרו תוך רבע שעה של פמפומים עזים כמו ממטרה בשניה שהוא רכן לעברן מתיישהו יגרום להעלמותי המסתורית.

ואנחנו לא רוצים שזה יקרה, הרי.

חדירה זו פיקציה

לא כל הנשים גומרות מחדירה. ואם נהייה יותר מדוייקים, כמעט כל הנשים לא מצליחות לגמור מחדירה, בטח ובטח שלא מהפעם הראשונה.

לאחרונה התפרסמה סטטיסטיקה שבה רק 3 מתוך 10 נשים מצליחות לגמור מחדירה, אבל אני חייבת להודות שעדיין לא פגשתי בשלוש נשים שלמות, על אותה יבשת, שצולחות את הנתונים האלו.

אני מודה שמצפיה בסקס והעיר הגדולה, או בכל סדרה אמריקאית סליזית אחרת, אתם עלולים בטעות לחשוב שסקס טוב אומר חדירה פלוס אקט מוצלח של איזה גבר-גבר אקראי: פר הרבעה עם יכולות ווירטואוזיות עקב שנים של ניסיון בקרקס הצ'רקסי שמצליח להגמיר את הבחורה תוך ארבע דקות בפריים טיים טלוויזיוני. ככה, וואם באם, אורגזמה, גמירה מטורפת, צעקות והשתוללות, עונג עילאי, וכל זה בלי רגע אחד של עונג ידני או לשוני.

מצפייה בסקס והעיר הגדולה אפשר לחשוב שככה זה תמיד. קרי בראדשו וביג בפוזיציה אופיינית (צילום: gettyimages)
מצפייה בסקס והעיר הגדולה אפשר לחשוב שככה זה תמיד. קרי בראדשו וביג בפוזיציה אופיינית (צילום: gettyimages)

לי, בתור אישה, ברור לחלוטין שזאת פיקציה. סקס טוב בהחלט מביא עונג, אבל האורגזמה תבוא כמעט בלעדית רק אם תצורף לעסקת החבילה של הסקס גם פעילות מוטורית עדינה של חלקים אחרים בגוף.

אני יודעת שזה אפשרי לגמור מחדירה, אבל צריך המון אימון ושפשוף (משחקי המילים פה במערכת, מטורף) והכרה של בן הזוג שמולנו בשביל להוציא את המיטב. וגם ערימות של ריכוז.

פור קראינג אאוט לאוד, זה שהמנגנונים שלכם זה כמו סוויץ' אונ-אופ זה נחמד, אבל בשביל שאנחנו נצליח לסיים את העסק כמו שצריך אנחנו יוצאות מגדרנו להרגע ולהתרכז. זה תהליך לא פשוט של מדיטציה וניקוי רעלים מנטלי בשביל שנביא את המפץ הגדול (כמה פעמים אפשר לכתוב אורגזמה?).

בגלל זה סקס של פעם ראשונה, מגושם, מביך, חסר היכרות מעמיקה ומלא פחדים של "מה הוא חושב עלי" הוא לא המצב האידאלי לאורגזמה גם ככה. ועוד מחדירה? מדע בדיוני. אבל אל תטעו, גם סקס של פעם עשירית לא מבטיח תוצאות מרנינות.

חלקנו לא נחווה את זה בכלל (ואני חוזרת: בכלל, אף פעם, לעולם, גם לא בפעם המאה לא נגמור מחדירה), וחלקנו לא נהנה מאותה עוצמה של עונג אם נשתפשף עליכם כמו חתולות מיוחמות. זה יהיה כמו לאכול גלידה פרווה, כזה חצי נחמד. נרגיש קצת מעפנות אז אחר כך נרד על איזה מגנום או שווארמה.

דרוש: גבר אמיתי לזיוף

אבל אם תשאלו גברים מסביב אז הם יסתכלו עליכן במבט מזועזע של: באמת? יש נשים שלא גומרות מחדירה? מסכנות. מזל שכל הנשים שהיו איתי גמרו. ממש התעקשו להמשיך בשביל לגמור, לא נתנו לי לגמור! משכו את זה בשביל שנגמור ביחד! איזה קטע. בחורה אומללה שכמוך. את צריכה גבר אמיתי שיוכל להראות לך מה זה.

כן, אה, איזה קטע. אני צריכה גבר אמיתי בשביל לזייף איתו. כי יש רק 3 נשים מתוך 10 (נגיד) שמצליחות לגמור מחדירה, ואתה, התמזל מזלך, לפגוש את כולן. פעם אחר פעם. אין, אתה פשוט גובר על הסטטיסטיקה. ועוד ככה על הסקס הראשון הן גמרו. פששש.

אם אורגזמה לא הייתה כזה דבר חמקמק, לא היינו צריכים את לוצ'י ויקטוריה ואת שבוע (שבוע!) האורגזמה הבינלאומי (צילום: gettyimages)
אם אורגזמה לא הייתה כזה דבר חמקמק, לא היינו צריכים את לוצ'י ויקטוריה ואת שבוע (שבוע!) האורגזמה הבינלאומי (צילום: gettyimages)

אני מקווה שארזת מגפיים וגרבי סקי, כי אולי אחרי שתגמיר עוד אישה על הניסיון הראשון, אולי נלך לראות את ביגפוט ואת המפלצת מלוך נס משחקות איקס מיקס דריקס.

אז העניין המכאיב הוא השאלה: אז מה, כל הנשים שהיו איתי עד עכשיו זייפו?

התשובה היא כן.

אנחנו מזייפות כי לפעמים אין לכם מושג מה אתם עושים, אפופי סרטי פורנו לא ברורים, סדרות לא מציאותיות ואגו מנופח שכמותכם. אנחנו מזייפות כי לפעמים אין לנו כוח להתרכז, ואתם ממש מתאמצים וחמודים ואנחנו רוצות לפרגן למרות העייפות המשוועת. ואנחנו מזייפות כי לפעמים אנחנו יודעות שזה לא חשוב, זה סך הכל סטוץ, ואין מה ללמד עכשיו איך להפעיל את החיוג המהיר ברשת התחתונה.

הדוגמנית ג'ורדן ביום הפור פליי הבינאלומי בבריטניה. אתם מתחילים להבין שאם לא הייתה בעיה לא היינו צריכים את כל הימים האלה, כן? (צילום: gettyimages)
הדוגמנית ג'ורדן ביום הפור פליי הבינאלומי בבריטניה. אתם מתחילים להבין שאם לא הייתה בעיה לא היינו צריכים את כל הימים האלה, כן? (צילום: gettyimages)

אבל בסופו של דבר אנחנו צריכים להסתכל לאמת בעיניים. סקס זה חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים בריאה, ולחיות בארץ הזיופים יתסכל בהדרגה את שני בני הזוג. אז אם העונג שלה חשוב לך, סחבק, ואם העונג שלך חשוב לך, סיסטר, אז בואו נפסיק לזייף. בואו נדריך את הפרטנר שלנו בחיוך לעשות לנו טוב באמת, עם כל המבוכה והמכה ההתחלתית לאגו. כי כשזה יבוא, והוא יראה מה זה הדבר האמיתי, תאמיני לי שהוא יעשה מזה הרגל מבורך.

איך לדעת שהיא מזייפת?

1. מהיר ועצבני. חמוד, זה רק סרט. אם זה מהיר, אגרסיבי ועצבני, אז זה כנראה לא מצאת את אפיקומן האורגזמה בזיון השבועי לחג.

2. אפקט החיכוך. מפתח העונג מתרכז בקצה העליון של איבר המין הנשי. אם לא עוררת שם את העניינים, אז ממה היא תגמור בדיוק? מגע באיזור התחתון הוא גם מיני אורזמי, אבל לא הדבר האמיתי.

3. פעם ראשונה שלכם וזה לא סקס בתשלום? היא מזייפת.

4. האגן התיכון. אין לה מספיק מקום בשביל להתנענע בתנועות סגירה ופתיחה של הירכיים – או, לחילופין, היא מלמטה? היא מזייפת.

5. אי הידיעה אינה פותרת מעונש, וחוסר מעש לא מביא לאורגזמה. לא עשית שום דבר חוץ מחדירה? סמוך עלי, היא זייפה. הגיע הזמן לקחת יוזמה ולעשות דברים שלא קשורים בפין שלך. מבטיחה לך שלעולם לא תתהה יותר אם היא גמרה או לא.