לפני שנה וחצי ראינו את הילה קרוגמן בפעם הראשונה. היא הגיעה למיונים לתחרות מלכת היופי 2010 (השנה שבה זכתה שביט ויזל) ומיד ידענו שהיא תיכנס לנבחרת: הלוק, האמביציה והחינניות קנו גם אותנו. וכך היה, קרוגמן התברגה לעשרים המועמדות הסופיות ובלטה מאוד במהלך החודשים שקדמו לתחרות. לבסוף היא לא זכתה בשום תואר, אבל כמו מועמדות מובילות אחרות, היא השתמשה במקפצה האדירה וניצלה את המומנטום כדי להגיע רחוק.

כרטיס הביקור של הילה קרוגמן בתחרות (צילום: ששון משה)
כרטיס הביקור של הילה קרוגמן בתחרות (צילום: ששון משה)

כיבוש עולם הזוהר מתחיל בצעד קטן – השתתפות בעונה החדשה של ה"TLV – עושים את תל אביב": ארבעה צעירים ממקומות שונים בארץ, שלא מכירים אחד את השני, מקבלים את ההזדמנות שרבים חולמים עליה - להשתלב בתעשיית הבידור והתקשורת בתל אביב. הארבעה עוברים להתגורר יחד כשותפים בדירה יוקרתית במרכז העיר, במטרה להתברג באחד ממקומות העבודה הנחשקים ביותר בביצת התקשורת והמדיה. הסדרה עוקבת אחר המפגש המרתק שלהם עם המציאות החדשה בלב התעשייה התחרותית, והחיים המשותפים בעיר הגדולה.

הילה, החברים והעיר הגדולה (צילום: אוהד רומנו)
הילה, החברים והעיר הגדולה (צילום: אוהד רומנו)

אז הילה שלנו היא ילדת שמנת בת 22 מחיפה, שמתמחה במשרד הפרסום המוביל "באומן בר ריבנאי". בתחקיר שאנחנו עשינו לה לפני התחרות גילינו שהיא בוגרת התיכון הריאלי בחיפה במגמת אמנות, וחיילת משוחררת של חיל הים (מש"קית משמעת). היא בת יחידה, ולמרות שהיא מפונקת היא למדה להעסיק את עצמה וזה כנראה מה שעיצב את האופי שלה בהמשך החיים. היא הייתה תלמידה מצטיינת במגמת אמנות ובעתיד היא מקווה לשלב את התחביב עם המקצוע שתיבחר (אולי עיצוב תעשייתי). עוד לפני שהכירה את עומר בר העיתונאי הגולש והשותף שלה לדירה, היא כבר גילתה את חווית הגלישה – ולפי הפרומו של תוכנית מספר 2 כנראה שהיא עדיין בעניין. החבר לשעבר אריאל שרד אמנם את תחרות מלכת היופי, אבל את הריאלטי החדש – לא, והשניים נפרדו כחודש לפני שהתחילו הצילומים לתוכנית.

העונה החדשה תשודר במקביל בערוץ 10 וב-HOT בידור ישראלי שיוביל את השידור מדי שבוע עם שלושה פרקים חדשים, ובערוץ 10 ישודר פרק שבועי אחד. אנחנו מהמרים שהילה תצליח לעשות את תל אביב על הצד הטוב ביותר.

זו הקטנה, גדולה תהיה. קרוגמן ילדה
זו הקטנה, גדולה תהיה. קרוגמן ילדה