אם אתם מחפשים את כל הכלים שיעזרו לכם להוריד במשקל או לשמור על משקל תקין, לנהל חיים מלאי פעילות ללא פציעות מיותרות, ובלי שתאכלו פחות מדי או תתאמנו לא נכון - עמוד המחשבונים שלנו מרכז בעבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על משקל והיקף גוף, תזונה, כושר וסיבולת לב ריאה. להורים שבינינו הוא מסייע לדעת מהו מצבו של הילד, ולאלה מאיתנו שחפצים לבחון את עצמם בצורה מוכחת - גם את זה הוא מספק.

מחשבוני משקל והיקף גוף

כאן תמצאו, בין השאר, מחשבון להערכת קלוריות ואחוזי שומן, המאפשר

מאפשר לקבל נתונים אמיתיים בהערכת משקלי הגוף השונים, ואת כמות הקלוריות הנדרשת להורדה במשקל. מחשבון לחישוב BMI (מדד מסת הגוף) משמש כלי למדידת עודף ותת-משקל, ויספר לכם איפה אתם על הסקאלה הזו. מחשבון המשקל האידאליחושף מהו טווח של משקלים הנחשב לבריא, כל עוד אחוז השומן בגופכם נמצא בגבולות הנורמה.

מחשבוני תזונה

תחת קטגוריה זו תמצאו שלל מחשבונים שיסייעו לכם לדעת מה בדיוק אתם מכניסים לפה: כמה פחמימות, שומנים, ויטמינים ומינראלים מסתתרים במזון שלכם? כמה כולסטרול וכמה סיבים תזונתיים? בין שאר המחשבונים, תמצאו פה גםמחשבון לערכים תזונתיים, מחשבון הוצאה קלורית לפי סוג הפעילות(שיגלה לכם כמה קלוריות באמת נשרפו לכם בהליכה האחרונה), ואפילו מחשבון צריכת מים- שמחשב את כמות המים שעליכם לשתות לפי משקלכם, תכיפות הפעילות הגופנית ועוד.

מחשבוני כושר

כאן תגלו בכמה התחזקתם (גם בקילוגרמים וגם בליברות) באמצעות מחשבון ההתחזקותשלנו. מחשבון מבחן הכוח ייתן לכם מושג אמיתי על מצבכם הגופני על פי ביצוע מספר חזרות מקסימלי של שכיבות סמיכה, ומחשבוני מציאת משקלי האימוןו מציאת עומסי אימוןיסייעו לכם לעבור את האימון בשלום - ללא פציעות מיותרות.

מחשבוני לב וריאה

מחשבוני הכושר יסייעו לכם במציאת טווח הדופק שלכם בעת פעילות גופנית - כלי יעיל לבקרה על השגת האפקט הרצוי, עצימות האימון, שיפור הסיבולת האירובית והעלאת הכושר הגופני. כמו כן, בעזרת מחשבון צריכת החמצןתגלו את חישוב צריכת חמצן המירבי חזוי לפי מרחק קבוע, ומחשבון מדידת רמת הכושר הגופני יגלה לכם באיזה כושר אתם באמת לפי מדד מוכח.

מחשבוני ילדים ונוער

דואגים לבריאותו של הצאצא? כאן תמצאו מחשבוני BMI מגיל 5, ומחשבונים שונים לצריכה מומלצת של ויטמין Cואחרים, צריכת יומיומית מומלצת של ברזלוכלים נוספים שיעזרו לילד ולילדה לחיות טוב יותר - וליהנות מכל רגע.